Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
07.06.2019 14:46

Скільки заплатимо за електроенергію?

Експерт з питань соціальної політики

Соціальні загрози нової моделі ринку електронергії.

Соціальні загрози нової моделі ринку електронергії. Про це  мій коментар на телеканалі ZIK: 

"З усіх учасників ринку електроенергії найбільш слабкою і незахищеною ланкою є фізичні особи-споживачі, тобто населення.

Нова модель ринку передбачає прямі двосторонні контракти між генерацією та споживачами. І як ви думаєте, для генерації хто більш вигідний – великі підприємства чи населення? Отже, буде надаватися перевага саме великим споживачам ресурсу, і зрозуміло, що енергоолігархи значно швидше дістануться до генерації.

До того ж уже наперед укладені ф’ючерсні контракти, відтак олігархи мають перевагу першими «добігти» до найбільш дешевих джерел електроенергії, а це атомна та гідроенергетика. Тоді як населенню залишиться найдорожча складова теплової генерації, яка монопольно належить Рінату Ахметову».

Окрім цього, почне діяти простий ринковий закон – якщо на ринку є вища ціна, то всі учасники будуть природно прагнути до неї. Тобто вартість усієї електроенергії підніметься до рівня теплової генерації.

«Енергоатом» уже заявив, що хоче підвищити ціну в 3-3,5 раза до рівня теплової генерації, тобто це буде не «Роттердам+», а значно гірше. Тому рано чи пізно, хоч і з певним відтермінуванням, але ціна для населення буде поступово  суттево зростати.

Звісно, перед виборами ніхто різко не підвищить вартість, оскільки буде політичний тиск на енергетичну галузь. Але вже після виборчих кампаній, до кінця року деякі експерти не виключають, що можливе підвищення вартості електроенергії для населення в 2-3 рази – до 3,5 гривні за кіловат»!!

https://youtu.be/rUR43P-PlA4

Скільки будемо платити за електроенергію?

P.S.   До уваги "Слуг народу"!  Якщо зараз владі не вжити термінових заходів то українців в червні очікує підвищення цін на газ, а в липні на електоенергію двічі!!

До речі, декілька тижнів тому пану Зеленському передали розроблений фахівцями пакет готових указів і законів по врегулюванню газо і електро проблем та зниженню тарифів для населення... Чекаємо на відповідь

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи