Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.02.2016 15:44

Ще раз про зарплати можновладців

Експерт з питань соціальної політики

За які заслуги Яценюк підвищив собі зарплату в три рази ... і як у Європі прийнято оплачувати високопосадовців?!

За які заслуги Яценюк підвищив собі улюблиному зарплату в три рази?! І тепер має  зарплату більше ніж 25 тисяч гривень. Прицьому для звичайних громадян УрядЯценюка в бюджеті передбачив зростання зарплат протягом року аж на12%...  ( зараз мінімальна заплата українця 1378грн.)  Якось вийшло непо-европейські і не по-людські....  

В нормальних країнах зарплати можновладців прив'язані до соціально-економічноїситуації в країні, зростає економіка і збільшується ВВП зарплати керманичівпропорційно зростають, якщо ні то вибачайте...

В Україні за 2015 рік ВВП впав на 12%, і по-людськіза наслідками роботи Яценюку  требабуло би зменшити зарплату собі і міністрам пропорційно на ці 12%!

З метою пом'якшення, як виявилось, занадто гострогодля суспільства і неприємного та навіть образливого для деяких урядовців танародних депутатів питання їх зарплати, конструктивно пропоную зареєструватизаконопроект щодо європейської практики кратної прив'язки зарплати членівпарламенту та урядовців до середньої зарплати в країні (наприклад, зкоефіцієнтом 2-3, як у Європі … і  якщо середня зарплата в Україні на кінець 2015 року становила 4195 грн., то зарплата Яценюка  за европейськими нормами  повина бутине більше 13 тисяч гривень!)

Це дозволить поставити зарплату та відповідальністьможновладців у пряму залежність до соціально-економічного стану України.
Тоді і депутати, і урядовці будуть на розмірі своїхзарплат відчувати наслідки свого ж реформування...
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи