Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
05.02.2024 16:41

Функції держави для реалізації інтересів громадян!

Керуючий власник девелоперської компанії "ОМОКС", голова ГО "МІНБУД"

Про функції держави для гарантування створення умов реалізації інтересів громадян.

Держави мають лише дві функції щоб гарантувати створення умов реалізації кожним громадянином своїх приватних інтересів за рахунок своєї приватної дієздатності і це – контрольна та регулююча функція.

Контрольна функція залежить від незмінності традицій, правил та законів і  обов'язковості їх виконання, що  і досягається неминучістю покарання для осіб, які порушили закон, та для осіб, які спробували порушити, змінити чи не вірно, в приватних інтересах, трактувати закон.

Регулююча функція залежить від правильного використання основного інструменту управління державою - національної валюти, що використовується для накопичувальної платоспроможності багатьох поколінь , тому єдина задача держави – це збереження накопичувальної функції національної валюти.

Забезпечення доступності національної валюти для бізнесу та народу України – єдина Функція Національного Банку України.

Єдина функція національної валюти – 100% трудове завантаження національних виробничих сил на реалізації програми суспільного та особистого розвитку.

Гроші – каталізатор активності народу - вони необхідні саме зараз!

Завдяки використанню беззаставних, безвідсоткових кредитів бізнесу та фізичним особам у бізнеса та громадян України з'явиться сенс життя в Україні. Це створить баланс між необхідними для України виробничими процесами, і фінансово підтвердженим споживчим попитом національних виробничих сил на вироблений ними ж у країні товар. Це те, що реально стабілізує економіку держави.

Тільки так Держава може підтримати бізнес у військовий час!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи