UA

об авторе

Професійна діяльність. Адвокат, займаюся індивідуальною практикою. Спеціалізуюся на судовому захисті інтересів компаній і приватних осіб та комплексному юридичному супроводі бізнесу.

Досвід в сфері права складає більше 5,5 років.

Початок юридичної практики покладено в судовій системі України. Наступні 2 роки були присвячені роботі на 2 підприємствах вертикально-інтегрованого холдингу "Миронівський хлібопродукт". Головним завданням в роботі було юридичний супровід будівництва пташників, яке було успішно закінчено.

На початку 2017 року приєднався до юридичної команди Адвокатського бюро "Vartovi", успішно працював керуючим партнером бюро. За два роки юридичною командою реалізовано більше 100 успішних проектів.

17.12.2018 за результатами складання іспиту отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, а з початку 2019 року займаюся індивідуальною адвокатською практикою.

За 2019 рік прийнято участь більше ніж у 85 судових справах, 120 судових засіданнях та складено більше ніж 150 процесуальних документів. Також реалізовано більше 25 юридичних проектів щодо підготовки відповідних договорів та проведення реєстраційних дій.

Рішучий і вірний своїй справі.

Контакти: тел.: +38 073 178 000 7, e-mail: [email protected]

Канал YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCZtM2qXd0MsnJZUIYIum5_w?view_as=subscriber

Блог: https://advkiriakov.blogspot.com/

Профіль Facebook: https://www.facebook.com/kiryakov1

Контакты
E-mail: [email protected]