Зроблено в Україні
Китайцям дається можливість поступово розширювати знання української культури.
У рамках підписаноїпрограми культурного співробітництва між Міністерством культури України таМіністерством культури Китайської Народної Республіки (2013-2017рр.) Українапродовжує вести активну політику багатосторонньої співпраці з Китаєм.Цього разу до України завітав виконавчий віце-президент Національної академії живопису та каліграфіїКитаю Алан Юу, який висловив свою зацікавлення в культурі та історіїукраїнської держави.
Всі ми знаємо, що на українську культуру, яка єдосить своєрідною, впливали різні фактори, в тому числі особливості історичногошляху й взаємодія з іншими культурами народів світу. Багато талановитих людей,які народилися і виросли в Україні, згодом намагалися у своїй творчості відобразитивсю красу й неповторність своєї Батьківщини. Одним з найвідоміших інайгеніальніших був Тарас Григорович Шевченко, майстер пера і пензля, який самей зацікавив Алана Юу. Китайський науковець разом з однодумцями має намірвипустити у КНР "Кобзар"китайською мовою, де будуть зібрані популярні твори та картини Тараса Шевченка.Це дасть змогу студентам Національної академії живопису та каліграфії Китаюкраще пізнати не лише техніку малювання, а й сам зміст картин, ментальністьукраїнців, їх думки та почуття.
У 2012 році нами був започаткований проект створеннямузею «Культури та побуту України в Китаї», який, до початку його відкриття(осені 2015 року), має увібрати в себе найкращі здобутки українського мистецтвата народної творчості. Китай - це країна, яка вміє і хоче знати мову іншихнародів, вивчати їх культуру та історію. Для того, щоб розуміти сформованістоліттями українські цінності, треба пізнавати етапи їх формування, крокимодернізації та вдосконалення. Відвідавши музей, громадяни Китайської НародноїРеспубліки зможуть відкрити для себе цілісність всієї української історії з періоду найдавнішої трипільськоїкультури, Київської Русі, козацької доби, часи боротьби за незалежність тасьогодення. До їхньої уваги будуть представлені дерев’яні архітектурніекспонати з елементами побуту, які були зібрані зі всієї України.
Шевченко у своїх віршахзакодував пророцтво України і лише українець може достеменно зрозуміти весьсенс сказаного. Китайцям дається можливість поступово розширювати свої знаннящодо української культури. Ознайомлюватися з мистецтвом України допомагатимутькваліфіковані спеціалісти, які знаходитимуться у музеї чи на організованихмайстер-класах.
Українському народу неодин раз доводилося бувати на роздоріжжі інтересів, через які виникаликонфліктувати з різними народами і племенами. В результаті цього доводилосьвесь час захищати свою землю і незалежність від ворогів, що не припинилося і дотепер. Китайцям важко осягнути всю глибину життєвого досвіду українськогонароду. Тому, в рамках ще одного проекту "Друга Світова війна - уроки минулого і перестороги длямайбутнього" , де головним завданням проекту, користуючись глобальною нагодою70-річчя перемоги у Другій Світовій війні і значення в ній міжнаціональної єдностідержав антигітлерівської коаліції, привернути увагу усього світу, а особливуКитайської народної республіки, доглибинної між цивілізаційної природи конфлікту, що нині локалізувався наДонбасі у агресивній формі постімперського рецидиву. Китай - країна, яка, наразі, є досить потужною, має змогу усвідомити сучасну роль України і їїнеобхідність для теперішнього і майбутнього світу через призму історії такультури.
- Строк нарахування 3 % річних від суми позики Євген Морозов 09:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 23693
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21304
-
Мінекономіки пояснило, як отримати 1000 грн єПідтримки, і порадило задонатити їх на ЗСУ
Фінанси 10329
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 9187
-
Як тренування в спортзалі можуть нашкодити: помилки початківців
Життя 7734