Зроблено в Україні
Китайцям дається можливість поступово розширювати знання української культури.
У рамках підписаноїпрограми культурного співробітництва між Міністерством культури України таМіністерством культури Китайської Народної Республіки (2013-2017рр.) Українапродовжує вести активну політику багатосторонньої співпраці з Китаєм.Цього разу до України завітав виконавчий віце-президент Національної академії живопису та каліграфіїКитаю Алан Юу, який висловив свою зацікавлення в культурі та історіїукраїнської держави.
Всі ми знаємо, що на українську культуру, яка єдосить своєрідною, впливали різні фактори, в тому числі особливості історичногошляху й взаємодія з іншими культурами народів світу. Багато талановитих людей,які народилися і виросли в Україні, згодом намагалися у своїй творчості відобразитивсю красу й неповторність своєї Батьківщини. Одним з найвідоміших інайгеніальніших був Тарас Григорович Шевченко, майстер пера і пензля, який самей зацікавив Алана Юу. Китайський науковець разом з однодумцями має намірвипустити у КНР "Кобзар"китайською мовою, де будуть зібрані популярні твори та картини Тараса Шевченка.Це дасть змогу студентам Національної академії живопису та каліграфії Китаюкраще пізнати не лише техніку малювання, а й сам зміст картин, ментальністьукраїнців, їх думки та почуття.
У 2012 році нами був започаткований проект створеннямузею «Культури та побуту України в Китаї», який, до початку його відкриття(осені 2015 року), має увібрати в себе найкращі здобутки українського мистецтвата народної творчості. Китай - це країна, яка вміє і хоче знати мову іншихнародів, вивчати їх культуру та історію. Для того, щоб розуміти сформованістоліттями українські цінності, треба пізнавати етапи їх формування, крокимодернізації та вдосконалення. Відвідавши музей, громадяни Китайської НародноїРеспубліки зможуть відкрити для себе цілісність всієї української історії з періоду найдавнішої трипільськоїкультури, Київської Русі, козацької доби, часи боротьби за незалежність тасьогодення. До їхньої уваги будуть представлені дерев’яні архітектурніекспонати з елементами побуту, які були зібрані зі всієї України.
Шевченко у своїх віршахзакодував пророцтво України і лише українець може достеменно зрозуміти весьсенс сказаного. Китайцям дається можливість поступово розширювати свої знаннящодо української культури. Ознайомлюватися з мистецтвом України допомагатимутькваліфіковані спеціалісти, які знаходитимуться у музеї чи на організованихмайстер-класах.
Українському народу неодин раз доводилося бувати на роздоріжжі інтересів, через які виникаликонфліктувати з різними народами і племенами. В результаті цього доводилосьвесь час захищати свою землю і незалежність від ворогів, що не припинилося і дотепер. Китайцям важко осягнути всю глибину життєвого досвіду українськогонароду. Тому, в рамках ще одного проекту "Друга Світова війна - уроки минулого і перестороги длямайбутнього" , де головним завданням проекту, користуючись глобальною нагодою70-річчя перемоги у Другій Світовій війні і значення в ній міжнаціональної єдностідержав антигітлерівської коаліції, привернути увагу усього світу, а особливуКитайської народної республіки, доглибинної між цивілізаційної природи конфлікту, що нині локалізувався наДонбасі у агресивній формі постімперського рецидиву. Китай - країна, яка, наразі, є досить потужною, має змогу усвідомити сучасну роль України і їїнеобхідність для теперішнього і майбутнього світу через призму історії такультури.
- Ключові тренди сталого інвестування та ESG для добувної галузі у 2025 році Ксенія Оринчак 14:54
- Як забезпечити стабільність та вигоду на енергоринку України у 2025 роци? Ростислав Никітенко 13:31
- Право на здоров’я та трансплантацію: фундаментальне благо і виклик сучасного суспільства Дмитро Зенкін 13:17
- Як змусити інтер’єр працювати на ваш бренд? Алеся Карнаухова 11:48
- Успіх компанії залежить від ефективності кожного працівника Катерина Мілютенко вчора о 23:55
- Поділу доходів отриманих другим із подружжя від зайняття підприємницькою діяльністю Євген Морозов вчора о 20:34
- Скасування повідомлення про підготовчі роботи: юридичні аспекти Павло Васильєв вчора о 17:22
- Судова практика: сервітут без переговорів – шлях до відмови в позові Світлана Приймак вчора о 16:11
- Доцільність залучення експерта у виконавчому провадженні Дмитро Зенкін вчора о 13:14
- 2025. Рік економічного відновлення, репатріації та інтеграції військових. Чи буде так? Сергій Лабазюк вчора о 11:43
- Розпорядження майном "цивільного подружжя" при поділі спільного сумісного майна Євген Морозов 22.12.2024 20:34
- JIT – концепція, час якої настав Наталія Качан 22.12.2024 19:43
- Оновлення законодавства про захист персональних даних: GDPR в законопроєкті 8153 Анастасія Полтавцева 21.12.2024 18:47
- Податкова біполярність або коли виграв справу, але неправильно Євген Власов 21.12.2024 16:35
- Встановлення факту спільного проживання «цивільного подружжя» при поділі майна Євген Морозов 21.12.2024 10:52
- Україна сировинний придаток, тепер офіційно? 1411
- Когнітивка від Psymetrics – прогнозований бар’єр для Вищого антикорупційного суду 709
- Правова стратегія для захисту інтересів дитини у суді 567
- Вчимося та вчимо дітей: мотивація та управління часом 349
- 2025. Рік економічного відновлення, репатріації та інтеграції військових. Чи буде так? 232
-
Укренерго дало команду на екстрені відключення світла: причина
оновлено Бізнес 4853
-
"Особливі буряти" Путіна. Як солдати КНДР воюють проти України: ексклюзивні подробиці
3403
-
"Ми повинні потримати цю штуку ще трохи". Трамп виступив проти заборони TikTok в США
Бізнес 3338
-
"Умови сприятливіші за довоєнні". Вартість житла у Києві відповідає десяти рокам оренди
Бізнес 2967
-
Актор Дензел Вашингтон став священником: подробиці
Життя 2474