За рибу гроші
Слідкуйте уважно за сценарієм, який застосовується в рибній галузі, бо це основа розпродажу української власності, в тому числі й української землі.
Дорогі друзі, як ми й писали, що розпродаж Українипочнеться з АПК, хочу вам представити історію за які гроші намагаються продатирибу. Може в якості компенсації за програний суд в Лондоні , може яквідпрацювання дієвого сценарію розпродажу української власності, а може і одне,й друге, шановному підприємцю Хіллару Тедеру намагаються віддати рибну галузьчерез Коваліва Ярему Богдановича (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B2_%D0%AF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B0),який до вчорашнього дня керував підприємством Arricano Commercial Real Estate (http://www.capital.ua/ru/publication/23197-rekorda-ne-budet-developery-otkladyvayut-sroki-sdachi-v-ekspluatatsiyu-torgovykh-tsentrov).
Чому до вчорашнього дня? Бо є плітки, що за поданнямдо Кабінету Міністрів України від Міністерства агропромислової політики,шанованого підприємця та юриста пана Коваліва пропонують на посаду Головидержавного агентства рибного господарства України (http://darg.gov.ua/). Ау нас, в українців, виникає питання за якими такими чеснотами чи конкурснимипроцедурами з'являється такий кандидат? (При всі повазі до пана Коваліва Я.Б.). На мою думку все дуже просто — Україна починає розпродаватися з АПК іперший крок, безпосередньо, рибна галузь (http://gazeta.ua/blog/48020/rozprodazh-ukrayini-pochnetsya-z-apk).
Чому я так думаю? А думаю я так, бо жорстока боротьбаміж паном Адамовським (http://politrada.com/dossier/Andrej-Grigorevich-Adamovskij/)та паном Хіллером (https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D1%80,_%D0%A5%D0%B8%D0%BB%D0%BB%D0%B0%D1%80)за українську власність за рішенням Лондонського суду віддає перевагуросійській стороні. "Лондонськийарбітраж своїм рішенням від 31 березня 2015 дав однозначну відповідь - Аrricanoвиконала опціон, і має повне право знову стати одноосібним власником 100% акційкомпанії Ассофіт, і, відповідно ТРК SkyMall. На жаль, для вирішення конфліктуодного лише англійського правосуддя недостатньо. У вересні та грудні 2014 рокунашими опонентами було здійснено ряд незаконних дій, які "розмили"структуру права власності на проект "- прокоментував член ради директорівArricano Real Estate Ярема Ковалів. Зрозумівши, що отримати бажанебуде складно й не так швидко, компанія поважного інвестора та підприємцяХіллара Тедера націлилась на українську рибу. Для цього, я думаю, пан Ковалів йзапропонований на посаду Голови державного агентства рибного господарстваУкраїни. На щастя для них ( Arricano Commercial Real Estate), і, напривеликий жаль, для української громади в рибному господарствізалишилося ще чим підживитися. Одним махом, за звичною поведінкою девелоперів,продають гуртом (“оптом”) українську рибу. Все це робиться для підготовки тафасування за західним зразком окремих малих пакетів й з єдиною метою - заробитишалені гроші. Хто до цього працював, кому що належало, які думки є у громади, ів тому числі й громади рибалок України(http://www.ribaki.org.ua/rus/main.php),великим гравцям байдуже. Байдуже - які стратегії, які думки у народущо до свого майбутнього і долі України, як аграрної держави йрозвиток всіх її галузь, в тому числі й рибної, зараз в діювступають хижацьки закони великого бізнесу. Поглинання, роздріблення на ласішматки та їх продаж за максимальною вартістю. Слідкуйте уважно за сценарієм,який застосовується в рибній галузі, бо це основа розпродажу українськоївласності, в тому числі й української землі.
Земля і воля! СлаваУкраїні!
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський вчора о 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін вчора о 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель вчора о 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко вчора о 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? 3798
- Шукайте жінку! Білоруський варіант 368
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів 259
- НАБУ: невиправдані надії 229
- Аудит українських надр. Відзив "сплячих" ліцензій. Передача надр іноземцям 158
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
23130
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17395
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
17024
-
Треба багато, але окупності нема. Чому в Україні так довго будуються скляні заводи
Бізнес 13633
-
Податкова почала отримувати дані про людей, які систематично продають товари через інтернет
Фінанси 11691