"Компромат" на Трампа може лише підвищити його авторитет
Яким би одіозним і небезпечним у своїй президентській стратегії не був Трамп, слід визнати, що історія про його аж надто тісні зв’язки з Кремлем носить характер відвертого чорного піару.
Скандальна історія про втручання Росії у виборипрезидента США останніми днями набула ще більшого резонансу через поширеннянібито розвідувальної інформації про наявність в РФ компромату на ДональдаТрампа. Крім того, буквально сьогодні світова медійна індустрія підхопила такожінформацію про те, що команда новообраного президента Сполучених Штатівпротягом тривалого часу отримувала дані російської розвідки на своїхконкурентів, зосібна на Гілларі Клінтон.
Поряд з тим, яким би одіозним і небезпечним у своїйпрезидентській стратегії не був Трамп, слід визнати, що історія про його ажнадто тісні зв’язки з Кремлем носить характер відвертого чорного піару. Зокрема,низка американських ЗМІ, котрі опублікували «компромат» на Трампа, відразу жпіддалися жорсткій критиці своїх колег і медійних експертів через відсутність впоширених матеріалах перевірених фактів. А остання дискредитаційна хвиля протинового очільника Білого дому взагалі оперує, знову ж таки, неперевіренимифактами про якісь сексуальні збочення мільярдера в Москві, начебто зафіксованіросійськими спецслужбами. Така гримуча суміш «непідтверджених даних» - відфальсифікації президентських виборів з допомогою Росії до інтимнихнепристойностей, інспірованих ФСБ, - наводить на думку про масштабну інформаційнукампанію проти Трампа.
Звісно, більшості країн світу, в тому числі Україні,вигідно, аби зв’язки 45-го президента США з Кремлем були доведені, а йоголегітимність поставлена під великий сумнів. Та при цьому варто розуміти, що ті,хто ініціювали і роздмухують цей скандал у Штатах, ставлять за мету недопомогти Україні боротися з Росією чи зберегти антиросійські санкції задляреанімації міжнародного права. Те, що сьогодні відбувається в США, - це запеклавнутрішня політична боротьба між демократами і республіканцями в контекстікардинальної зміни політичного ландшафту, спричиненого несподіваною перемогоюТрампа. Демократи просто так не віддадуть фактично всю повноту влади в країні(адже нині більшість в Конгресі також за республіканцями) своїм конкурентам. Ітака основа скандалу надто все ускладнює.
Річ у тім, що у світлі тих же кібератак, збереженняантиросійського курсу для адміністрації Трампа, можливо, не було б такоюпроблемою, якби ці атаки не пов’язувалися з результатами президентських виборів.Якби цей факт не ставив під сумнів легітимність президентства Трампа. Але все зточністю до навпаки: метою кібергейту від початку було не стільки зберегти курсна протистояння російській політиці, скільки упослідження перемогиреспубліканця. Тому в нього тепер немає іншого виходу, окрім як вперто гнутисвою лінію. Питання стосунків з Росією відтепер для Трампа прямо пов’язані злегітимністю його посади: якщо він визнає, що РФ таки втрутилася у вибори, тодоведеться визнавати й те, що він не зовсім законно став президентом.
Відтак, розкручування теми російських зв’язків Трампацілком може дати протилежний результат, коли новий американський лідер вирішитьпіти на ще більше зближення з Росією внаслідок очевидного перегину палиці збоку його конкурентів. Адже «компромат» на Трампа все більше стає схожим начорний піар, і спроба похитнути його авторитет може легко посилити останній.Насамкінець, не треба забувати і про специфіку виборця Трампа, якого наврядможна відвернути від свого ідола розповіддю про якісь непристойні витівки.Передвиборча кампанія це яскраво підтвердила.
- Уроки глобального успіху трилогії "Проблема трьох тіл" для бізнесу Олександр Кірпічов 15:04
- Безпека праці та здоров’я: сучасні виклики для людей і економіки Валентин Митлошук 13:09
- Переможи прокрастинацію Олександр Скнар 05:03
- Форензик і контроль: уроки з кейсу про багатомільйонні збитки Артем Ковбель вчора о 23:37
- Скасування усиновлення: проблеми підсудності та подальшого влаштування дитини Леся Дубчак вчора о 16:30
- Глікація: не тільки про цукор. Як захистити шкіру зсередини і зовні Вікторія Жоль вчора о 15:18
- Як страх успіху заважає нам рухатися вперед Олександр Висоцький вчора о 14:42
- Українські підручники на BELMA – це знак, що ми на правильному шляху Віктор Круглов вчора о 09:33
- Як освітнім проєктам залишатися прибутковими під час війни Костянтин Соловйов вчора о 09:08
- Мукеш Амбані фінансує військову машину Путіна. Що має робити Україна? Євген Магда 01.09.2025 16:59
- Скасування усиновлення: проблемні моменти визначення складу учасників справи Леся Дубчак 01.09.2025 16:49
- Чутливість чи емпатія: як самоспівчуття робить вас сильнішими Наталія Растегаєва 01.09.2025 13:51
- Податкові радники притягуються до відповідальності у Великій Британії Олександр Черних 01.09.2025 10:50
- Зміна користувацьких запитів: яка нерухомість цікавить українців Раміль Мехтієв 01.09.2025 09:51
- Справжніх вбивають по справжньому Володимир Горковенко 31.08.2025 23:22
-
Саудівська Аравія та Ірак перестали постачати нафту індійському НПЗ Роснєфті – Reuters
Бізнес 12367
-
Кабмін оприлюднив умови конкурсу на літієву ділянку "Добра"
Бізнес 7258
-
На систему онлайн-моніторингу азартних ігор планують витратити 30 млн грн: оголошено тендер
Бізнес 7066
-
"Золотий Вік" розірвав контракт із Настею Каменських: реакція команди співачки
Життя 6084
-
Як накопичити на власну квартиру – поради, що працюють навіть зі скромним доходом
Життя 5808