На переговори з терористами під білим прапором має йти В. Литвин
В. Литвин проламував харківські угоди Януковича на зраду інтересів України, продовжував перебування російських військ у Криму. Чи не йому тепер першим йти на переговори до терористів? думаю, що цілком законнол заслужив на цю високу честь...
Ось і відригнулися прийняті під тиском банди Януковича глибоко ворожі антиукраїнські Харківські угоди. Як там, до речі, почувається нинішній голова парламентського комітету з національної безпеки В. Литвин? Це ж він, сподіваюся, пам’ятаєте, так майстерно ховався під парасолькою від яєць у президії Верховної Ради, буквально проламуючи зраду національних інтересів України, продовжуючи ще на 25 років перебування в Севастополі і Криму військово-морських сіл Росії. Він та донецькі в один голос стверджували тоді, що присутність на півострові збройних сил сусідньої держави будуть гарантом спокою і миру.
Що сьогодні скажуть ці люди з приводу того, що БТРи російського Чорноморського флоту нині зранку з усіх боків оточили обласний центр автономної республіки Крим? (Читайте щодо цього офіційне повідомлення прес-служби уряду АРК.)
Чому бронетехніка сусідньої держави опинилися там, за сто кілометрів від бази свого дислокування, міста Севастополь?
То тому, що російські війська поспішили на допомогу групі терористів у складі 120 осіб, які о п’ятій годині ночі четверга, 27 лютого, озброєні важкою автоматичною зброєю, з боєкомплектом на ведення боїв упродовж не менше місяця, захопили Верховну Раду автономії і уряду АРК. Ви гадаєте це люди з вулиці? Це українці? У них на озброєні українські автомати і кулемети? А якщо ні, то що вони роблять на території нашої суверенної держави?
Кажуть, що до примішення урядових струткур автономії пропустили лише журналістів російських ЗМІ, у місцевих медійників кинули світло-шумову гранату. Щоб навіть не підходили. Терористи, мовляв, не ведуть ніяких перемовин із представниками кримської влади. Значить цю спробу мають здійснити посланці Києва. І в числі тих, кому належить йти у вигляді переговорників до цих бандитів, на моє щире переконання, має бути В. Литвин, його поплічники, котрі нахабно зраджували інтереси України в квітні 2010 року, продовжували оренду російської військової бази в Криму. Це їхній величезний гріх перед українським народом, нехай його й спокутують.
Надходить інформація про те, що терористи пропускають до приміщення Верховної Ради депутатів автономної республіки. Чому відбувається таке? Та тому, що, як не важко здогадатися, схема терористичного акту полягає в тому, аби зібрати місцевий парламент і фактично під стволами автоматів проголосувати про відділення Криму від України.
Якщо ситуація наближатиметься до подібного, а сигнали такі є (читайте тут), Верховна Рада України, на моє переконання, має на випередження розпустити Верховну Раду АРК, позбавити її будь-якої легітимності, аби потім не було ніяких тлумачень можливих екстремістських рішень.
Крім того, дивно, що до цих пір Верховна Рада України, як єдиний легітимний орган влади ще не звернулася до країн, які підписали Будапештський меморандум 5 грудня 1994 року, при здачу Україною ядерної зброю, про гарантію їй територіальної цілісності. Хлопці, не забаріться!
І нарешті. Як розповідають люди, на під’їзді до Чонгарського перешийку з бокуХерсонщини, материкової України, де, власне, розпочинається в’їзд до Криму,хтось виставив блок-пости. На них стоять люди в балаклавах, міліціонери зізброєю в формі «Беркута» і російські військові. Дорогу блокують армійські вантажівкиз емблемами РФ. Чому б панові Литвину не навідатись і сюди, полюбуватися результатамисвоїх старань… (Читайтепро це тут.)
- Строк нарахування 3 % річних від суми позики Євген Морозов 09:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 25236
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21321
-
Мінекономіки пояснило, як отримати 1000 грн єПідтримки, і порадило задонатити їх на ЗСУ
Фінанси 12760
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 9603
-
Селена Гомес, Демі Мур та Єва Лонгорія: найкращі образи найуспішніших жінок Голлівуду – фото
Життя 8380