Повернення проФФесіоналів
Актуалізація питань злочинів "попередників" це стара добра традиція кожної "нової" влади.
Я з повагою ставлюсь до професіоналів своєї справи, яку б професію вони не представляли. Звичайно, що в моїй системі цінностей гарний вчитель стоїть на щабель вище якісної журнохвойди-лайномета. Але моя система цінностей не є домінантою для українського суспільства.
Тому я щиро поважаю Андрія Портнова, адже він гарний юрист, який працював і над Кримінально-процесуальним кодексом, і над Законом України «Про прокуратуру» і ще над доброю сотнею Законів за яким зараз живе Україна.
Тобто як юрист він дійсно відбувся. Але в цій історії є інша складова. Відповідно до свідчень Володимира Замани, який в 2014 році був головою Генштабу, саме Андрій Портнов разом із керівником СБУ Олександром Якименком та Генпрокурором Пшонку вимагали ввести війська для боротьби з Майданом.
Саме Андрій Портнов готував проекти документів, які мали створити хоч якусь видимість правового шляху анексії Криму.
І тепер ця людина приїжджає в Україну і починає нам всім розповідати за закон, порядність та політичні переслідування. В мене немає питань, чого його не посадила попередня влада, адже корпоративний дух річ свята. Там більш я не знаю скільки в Андрія Портнова було інсайду по ув’язненому Юрію Луценку, політемігранту Арсену Аакову та прокурору Віктору Шокіну. Тобто за великим рахунком, кожного з них він міг «наздогнати» сильніше ніж вони його.
Що ж до влади прийдешньої, то за великим рахунком теж нічого не зміниться, адже на манєже всьо тє же. Юрій Віталійович же заявив, що претензій до Портнова він не має. Арсен Борисович, вже роки два не відправляє кишенькових патріотів з Азову блокувати аеропорти, аби тільки поганий оліграх не насілився прилетіти з Відня.
Та й в самій адміністрації Президента все давно змінилось. Тепер там всім заправляє його колись молодий і перспективний учень теж Андрій, але Богдан, якого він колись підтягнув в «Пукшин і партнери». Тож боятись хоч яких небудь переслідувань з боку влади не слід. Ми звичайно можемо згадати ще ДБР. Але Роман Труба це давній студентський «колєга» Андрія Богдана, в львівські між собою вже якось порєшають. І як показує практика порішати вони можуть так, що Міноборони потім місяць не може проводити тендерні закупівлі.
Прим. Ще раз. Під час війни. Модні львівські парубки у пориві боротьби з попередниками частково заблокували роботу Міністерства оборони. Сталін за таке розстрілював. В США за таке лінчують. В Росії відправляють до Кадирова на перевиховання В Україні це вже норма.
Я вже не раз зазначав, що зараз у владних кабінетах окопались або дурні, або зрадники. Я б ще зрозумів, коли б Російська Федерація два роки розробляла спецоперацію, щоб позбавити Міноборони України функціональної спроможності. Але це робить українська державна організація, яка функціонує на гроші українських платників податків.
Повертаючись до питання Андрія Портнова і сучасних українських реалій. Я хотів би зазначити, що актуалізація питання злочинів попереднього режиму є справою потрібною. Але якщо вже проводити ревізію злочинів, то може все ж починати з 2010 року. І особливо цікавим є дослідити і шляхи співпраці з РФ Віктора Януковича , і чи не заважала Петру Порошенку керувати країною його офшори в Панамі, і чи не заважає Андрію Портнову його зв’язки з російським ФСБ.
Питань багато і не на всі ми колись отримаємо відповіді. Але у всій цій історії мені цікава правова оцінка дій Андрія Портнова під час Майдану і анексії Криму, а також вплив людини, що має зв’язки у ФСБ із чинним головою Адміністрації Президента. І чи існує зв’язок між чинним головою Адміністрації Президента і ФСБ.
- З 1 грудня зміняться правила бронювання: з'явилася Постанова Кабміну Віталій Соловей 20:23
- Бюджет-2025 прийнятий, але це не точно. Любов Шпак 18:55
- Час затягувати паски Андрій Павловський 17:27
- Строк нарахування 3% річних від суми позики Євген Морозов 13:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 27283
-
Мінекономіки пояснило, як отримати 1000 грн єПідтримки, і порадило задонатити їх на ЗСУ
Фінанси 17720
-
В Україні збанкротував ще один страховик
Бізнес 10347
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 9771
-
Селена Гомес, Демі Мур та Єва Лонгорія: найкращі образи найуспішніших жінок Голлівуду – фото
Життя 9582