КЕР повинна стати експертним фундаментом Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей
Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердила новий персональний склад Консультаційно-експертної ради (КЕР) КРАІЛ.
02 лютого 2023 року, рішенням №44 Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердила новий персональний склад Консультаційно-експертної ради (КЕР) КРАІЛ, а вже 8 лютого було проведене перше засідання новообраного складу.
Створення КЕР передбачено частиною 31 статті 7 закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».
Консультаційно-експертна рада - це постійно діючий на громадських засадах дорадчий орган, що бере участь в обговоренні проєктів документів, які розробляються та/або розглядаються КРАІЛ з метою підготовки рекомендацій та пропозицій з питань державного регулювання у сфері організації азартних ігор та у лотерейній сфері (відповідно до Положення про Консультаційно-експертну раду Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердженого рішенням КРАІЛ від 20.11.2022 №4 (викладеного в новій редакції відповідно до рішення №268 КРАІЛ від 02.08.2022).
Вдячний Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, що обраний членом Консультаційно -експертної ради, це висока довіра та відповідальність.
Мав честь бути в попередньому складі КЕР, тому мабуть, перед початком роботи у новому складі, необхідно підвести певні підсумки попередньої роботи в КЕР.
За час моєї участі у минулому КЕР, ми змогли попрацювати та розробити різні цікаві документи, зокрема була проведена робота над наступними проєктами документів:
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження принципів відповідальної гри» та «Принципи відповідальної гри»;
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження вимог щодо боротьби з вираженою ігровою залежністю (лудоманією)»;
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження Порядку недопуску до участі в азартних іграх осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність (лудоманія)»;
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та «Про затвердження Порядку відшкодування фінансової шкоди внаслідок бездіяльності організатора азартних ігор».
Взагалі, за весь час у робочих групах КЕР підіймалось багато питань щодо регулювання азартних ігор та лотерей, було розроблено та підготовлено практичні пропозицій щодо проєктів нормативно-правових актів, зокрема щодо переліку грального обладнання та його сертифікації, ліцензійних умов, проєкту технічного регламенту, питання класифікатора професій тощо.
У новому складі, планую продовжувати працювати над вдосконаленням законодавчої бази сфери азартних ігор, регуляторного та практичного застосування норм законодавства.
КЕР повинна стати експертним фундаментом Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Фахові та експертні висновки КЕР повинні надавати якісний матеріал з якими спеціалісти КРАІЛ будуть працювати. Розроблені пропозиції повинні бути збалансовані, та не бути одностороннім в одну чи іншу сторону.
Відповідно до Стратегічного плану діяльності КРАІЛ на 2022 – 2024 роки, візія Регулятора є забезпечення ефективної моделі державного регулювання та нагляду у сфері організації та проведення азартних ігор та лотерей для досягнення оптимального балансу між учасниками грального бізнесу.
Наявність збалансованості між всіма учасниками гральної сфери (держава, бізнес, гравець, суспільство) – буде сприяти розвитку економіки, залучення іноземних інвестицій та захисту гравців.
Маю на меті, щоб сфера азартних ігор сприймалась суспільством, як відповідальна економічна галузь, в якій панує соціальна рівновага між гравцем, організатором азартних ігор, державою та суспільством.
- Строк нарахування 3 % річних від суми позики Євген Морозов 09:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 24708
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21312
-
Мінекономіки пояснило, як отримати 1000 грн єПідтримки, і порадило задонатити їх на ЗСУ
Фінанси 11859
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 9548
-
Селена Гомес, Демі Мур та Єва Лонгорія: найкращі образи найуспішніших жінок Голлівуду – фото
Життя 8116