КЕР повинна стати експертним фундаментом Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей
Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердила новий персональний склад Консультаційно-експертної ради (КЕР) КРАІЛ.
02 лютого 2023 року, рішенням №44 Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердила новий персональний склад Консультаційно-експертної ради (КЕР) КРАІЛ, а вже 8 лютого було проведене перше засідання новообраного складу.
Створення КЕР передбачено частиною 31 статті 7 закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».
Консультаційно-експертна рада - це постійно діючий на громадських засадах дорадчий орган, що бере участь в обговоренні проєктів документів, які розробляються та/або розглядаються КРАІЛ з метою підготовки рекомендацій та пропозицій з питань державного регулювання у сфері організації азартних ігор та у лотерейній сфері (відповідно до Положення про Консультаційно-експертну раду Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердженого рішенням КРАІЛ від 20.11.2022 №4 (викладеного в новій редакції відповідно до рішення №268 КРАІЛ від 02.08.2022).
Вдячний Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, що обраний членом Консультаційно -експертної ради, це висока довіра та відповідальність.
Мав честь бути в попередньому складі КЕР, тому мабуть, перед початком роботи у новому складі, необхідно підвести певні підсумки попередньої роботи в КЕР.
За час моєї участі у минулому КЕР, ми змогли попрацювати та розробити різні цікаві документи, зокрема була проведена робота над наступними проєктами документів:
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження принципів відповідальної гри» та «Принципи відповідальної гри»;
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження вимог щодо боротьби з вираженою ігровою залежністю (лудоманією)»;
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження Порядку недопуску до участі в азартних іграх осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність (лудоманія)»;
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та «Про затвердження Порядку відшкодування фінансової шкоди внаслідок бездіяльності організатора азартних ігор».
Взагалі, за весь час у робочих групах КЕР підіймалось багато питань щодо регулювання азартних ігор та лотерей, було розроблено та підготовлено практичні пропозицій щодо проєктів нормативно-правових актів, зокрема щодо переліку грального обладнання та його сертифікації, ліцензійних умов, проєкту технічного регламенту, питання класифікатора професій тощо.
У новому складі, планую продовжувати працювати над вдосконаленням законодавчої бази сфери азартних ігор, регуляторного та практичного застосування норм законодавства.
КЕР повинна стати експертним фундаментом Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Фахові та експертні висновки КЕР повинні надавати якісний матеріал з якими спеціалісти КРАІЛ будуть працювати. Розроблені пропозиції повинні бути збалансовані, та не бути одностороннім в одну чи іншу сторону.
Відповідно до Стратегічного плану діяльності КРАІЛ на 2022 – 2024 роки, візія Регулятора є забезпечення ефективної моделі державного регулювання та нагляду у сфері організації та проведення азартних ігор та лотерей для досягнення оптимального балансу між учасниками грального бізнесу.
Наявність збалансованості між всіма учасниками гральної сфери (держава, бізнес, гравець, суспільство) – буде сприяти розвитку економіки, залучення іноземних інвестицій та захисту гравців.
Маю на меті, щоб сфера азартних ігор сприймалась суспільством, як відповідальна економічна галузь, в якій панує соціальна рівновага між гравцем, організатором азартних ігор, державою та суспільством.
- "Візуальний огляд" водія на стан наркотичного сп’яніння: аспект законності Євген Морозов вчора о 20:08
- Благодійна діяльність в Україні під час дії воєнного стану Оксана Соколовська вчора о 16:10
- Юридична практика у спорах з банками: реальний приклад Павло Васильєв вчора о 12:18
- Нові правила експортного контролю: виклики та можливості для українського бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 12:12
- Від entry-level до CEO: розбираємо головні бар'єри для жінок у корпоративному світі Юлія Маліч вчора о 12:10
- Про Молдову, вибори і російський слід Галина Янченко вчора о 09:58
- Судовий збір при заявлені цивільного позову у кримінальному провадженні Євген Морозов 04.11.2024 20:02
- Скасування Господарського кодексу: ризики для бізнесу та економіки Володимир Бабенко 04.11.2024 17:11
- Розпочато роботу над вебплатформою судових рішень War Crime Леонід Сапельніков 04.11.2024 14:41
- Маємо забезпечити армію якісним майном Дана Ярова 04.11.2024 14:21
- Нові зміни до Кримінального кодексу України: що потрібно знати Оксана Соколовська 04.11.2024 13:27
- Судова практика: відміна виконавчого напису приватного нотаріуса Павло Васильєв 04.11.2024 12:31
- Сектори польської економіки, в які інвестує український бізнес Сильвія Красонь-Копаніаж 04.11.2024 12:10
- Санкції та їх оскарження в ЄС: що варто знати українському бізнесу та адвокатам Ростислав Никітенко 04.11.2024 12:08
- Відвід судді: закон, практика та поради Владислав Штика 03.11.2024 23:06
-
Освітні втрати набирають обертів: чому школярі масово виїжджають і не планують повертатися
Думка 28100
-
Укрнафта пробурила найглибшу свердловину за останні вісім років. Дає нафту та газ
Бізнес 11680
-
Найбільший завод з виробництва свинцю в Україні визнали банкрутом
Бізнес 11327
-
Німеччина отримала першу компенсацію за недопостачений Газпромом газ
Бізнес 6968
-
Антонов перевіз до США спеціальний космічний супутник "Гера" – фото
Бізнес 5233