КЕР повинна стати експертним фундаментом Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей
Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердила новий персональний склад Консультаційно-експертної ради (КЕР) КРАІЛ.
02 лютого 2023 року, рішенням №44 Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердила новий персональний склад Консультаційно-експертної ради (КЕР) КРАІЛ, а вже 8 лютого було проведене перше засідання новообраного складу.
Створення КЕР передбачено частиною 31 статті 7 закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».
Консультаційно-експертна рада - це постійно діючий на громадських засадах дорадчий орган, що бере участь в обговоренні проєктів документів, які розробляються та/або розглядаються КРАІЛ з метою підготовки рекомендацій та пропозицій з питань державного регулювання у сфері організації азартних ігор та у лотерейній сфері (відповідно до Положення про Консультаційно-експертну раду Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердженого рішенням КРАІЛ від 20.11.2022 №4 (викладеного в новій редакції відповідно до рішення №268 КРАІЛ від 02.08.2022).
Вдячний Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, що обраний членом Консультаційно -експертної ради, це висока довіра та відповідальність.
Мав честь бути в попередньому складі КЕР, тому мабуть, перед початком роботи у новому складі, необхідно підвести певні підсумки попередньої роботи в КЕР.
За час моєї участі у минулому КЕР, ми змогли попрацювати та розробити різні цікаві документи, зокрема була проведена робота над наступними проєктами документів:
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження принципів відповідальної гри» та «Принципи відповідальної гри»;
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження вимог щодо боротьби з вираженою ігровою залежністю (лудоманією)»;
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження Порядку недопуску до участі в азартних іграх осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність (лудоманія)»;
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та «Про затвердження Порядку відшкодування фінансової шкоди внаслідок бездіяльності організатора азартних ігор».
Взагалі, за весь час у робочих групах КЕР підіймалось багато питань щодо регулювання азартних ігор та лотерей, було розроблено та підготовлено практичні пропозицій щодо проєктів нормативно-правових актів, зокрема щодо переліку грального обладнання та його сертифікації, ліцензійних умов, проєкту технічного регламенту, питання класифікатора професій тощо.
У новому складі, планую продовжувати працювати над вдосконаленням законодавчої бази сфери азартних ігор, регуляторного та практичного застосування норм законодавства.
КЕР повинна стати експертним фундаментом Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Фахові та експертні висновки КЕР повинні надавати якісний матеріал з якими спеціалісти КРАІЛ будуть працювати. Розроблені пропозиції повинні бути збалансовані, та не бути одностороннім в одну чи іншу сторону.
Відповідно до Стратегічного плану діяльності КРАІЛ на 2022 – 2024 роки, візія Регулятора є забезпечення ефективної моделі державного регулювання та нагляду у сфері організації та проведення азартних ігор та лотерей для досягнення оптимального балансу між учасниками грального бізнесу.
Наявність збалансованості між всіма учасниками гральної сфери (держава, бізнес, гравець, суспільство) – буде сприяти розвитку економіки, залучення іноземних інвестицій та захисту гравців.
Маю на меті, щоб сфера азартних ігор сприймалась суспільством, як відповідальна економічна галузь, в якій панує соціальна рівновага між гравцем, організатором азартних ігор, державою та суспільством.
- Припинення дії свідоцтва на ТМ у звязку з її невикористанням. Ганна Палагицька 13:11
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков вчора о 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі вчора о 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров вчора о 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов вчора о 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін вчора о 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол вчора о 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак вчора о 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський 02.04.2025 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін 02.04.2025 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель 02.04.2025 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко 02.04.2025 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
18944
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17524
-
"Найкрутіший код": До 50-річчя Microsoft Білл Гейтс відкрив доступ до його першої ОС
Бізнес 16266
-
Шмигаль: Дефіцит фінансування відбудови України у 2025 році – майже $10 млрд
Фінанси 12538
-
Сигнали дефіциту: як тіло "підказує", що йому бракує вітамінів і мікроелементів
Життя 11342