Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
21.05.2017 21:52
7 порад учаснику ЗНО – 2017 року
Інформація для вступників.
1. Не відкладайте на останню годину друк запрошення – перепустки.
З 28 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення тестування і Ви їх повинні самостійно роздрукувати.
2. Які потрібні документи взяти із собою на ЗНО?
- оригінал сертифіката учасника ЗНО;
- оригінал документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті (паспорт, свідоцтво про народження);
- запрошення-перепустка (обов’язково роздрукуйте із власної сторінки учасника зовнішнього незалежного тестування 2017).
Відсутність хоча б одного із цих документів не дасть Вам можливості пройти ЗНО.
Крім того, слід зазначити, що недопущення до складання ЗНО з української мови та літератури зробить неможливим Ваш вступ до вищих навчальних закладів у 2017 році (за винятком, якщо у Вас є Сертифікат 2016 року).
3. Що можна брати із собою? Вам потрібно взяти із собою 2-3 ручки чорного кольору (бажано гелеві). Можна принести воду в прозорій пляшці без етикеток.
4.Що не можна брати? Не дозволяється брати із собою мобільні телефони, планшети. Не потрібно одягати навіть механічні годинники, так як, під час цьогорічного пробного тестування був виявлений механічний годинник, до якого підключилися, і це був як комп’ютер.
Працівник Національної поліції з металодетектором проведе огляд кожного вступника біля його робочого місця на наявність заборонених речей.
5. Коли потрібно бути у пункті тестування? Зайти до пункту проведення тестування можна буде вже з 10:15 год. О 10.50 допуск учасників буде завершено, тестування розпочнеться рівно об 11:00.
Не спізнюйтесь. Це відповідальна подія у Вашому житті.
6. В якій аудиторії писати ЗНО? У пункті тестування знайдіть Ваше прізвище, ім’я й по батькові в аудиторному списку, який розміщений на першому поверсі, поруч із входом на пункт проведення ЗНО.
Навпроти Вашого прізвища, імені, по батькові буде вказано номер аудиторії, де Ви складатимете тест.
Знайти потрібну аудиторію Ви зможете за вказівниками, розміщеними в пункті. За потреби звертайтеся до чергового на поверсі. Номер Вашого робочого місця вказано в списку, прикріпленому на дверях аудиторії або поруч із входом до неї.
7. Важливо! Якщо Ви подасте заповнений бланк відповідей хоча б на кілька хвилин пізніше від часу закінчення тестування, зазначеного на дошці, інструктор не матиме права вкладати цей бланк до аудиторного пакета, отже, Ваш результат анулюють і якщо це буде ЗНО з української мови та літератури, то Ви не зможете приймати участь у конкурсі на вступ до вищих навчальних закладів України у 2017 році (за винятком, якщо у Вас є Сертифікат 2016 року).
Не беріть із собою мобільний телефон, електронні засоби зберігання інформації, навушники тощо. Навіть «просто так», і «не для того, щоб ними користуватися». Якщо у Вас їх побачать, то Вас вилучать із пункту тестування без жодних зволікань.
Не беріть із собою шпаргалки у будь якому вигляді. Побачать – заберуть і так само вилучать із пункту тестування без розмов.
Успіхів Вам у складанні ЗНО!
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Геніальність від народження? Філософія, маркетинг чи шлях розвитку? Вільям Задорський вчора о 20:02
- Лобіювання як інструмент для українських ветеранів Олексій Шевчук вчора о 18:16
- Листопад 2025 року показав тенденцію до скасування розшуків, оформлених ТЦК Павло Васильєв 05.12.2025 22:21
- Про необхідну оборону – як версію захисту Костянтин Рибачковський 05.12.2025 22:17
- Бронювання працівників: правила та вимоги Віталій Соловей 05.12.2025 17:55
- Чому найуспішніші люди бояться слабкості і як це впливає на їхнє лідерство Юлія Буневич 05.12.2025 17:30
- Якими будуть інтер’єри 2026 Алеся Карнаухова 05.12.2025 13:42
- Не бути туземцем Сергій Дідковський 05.12.2025 10:28
- Святий Миколай, Санта Клаус та Father Christmas: у чому різниця – і що між ними спільного? Інна Лукайчук 04.12.2025 18:46
- За що компанії можуть втратити статус "критично важливих" та що робити далі Віталій Соловей 04.12.2025 17:54
- Що робити, якщо співробітник вкрав клієнтську базу Олександр Висоцький 04.12.2025 17:08
- Переоцінка безпомилковості ШІ студентами: експериментальні докази Олександр Серт 04.12.2025 16:32
- Як мислити ефективніше: техніка шести капелюхів Едварда де Боно Олександр Скнар 04.12.2025 09:36
- П’ять років поза Конституцією: як Україна втратила баланс влади і підтримку світу Валерій Карпунцов 03.12.2025 21:18
- "FPV на арабіці": акцизний податок на каву як інструмент поповнення військового бюджету Кароліна Холявко 03.12.2025 18:58
Топ за тиждень
- Мікрокроки, що змінюють життя: як формувати звички без зривів і надзусиль 752
- П’ять років поза Конституцією: як Україна втратила баланс влади і підтримку світу 289
- За що компанії можуть втратити статус "критично важливих" та що робити далі 277
- Бронювання працівників: правила та вимоги 204
- Як WSJ вибудовує наратив операції "Павутина" та образ її ключового лідера 174
Популярне
-
У Новий рік без шампанського та коньяку: що зміниться з 1 січня 2026 року
Думка 17155
-
Не треба чекати на спасіння. Що оновлена стратегія нацбезпеки США значить для України
Думка 3203
-
Турецький буксир "з невідомих причин" кинув танкер, підбитий Україною, у болгарських водах
Бізнес 2252
-
Росія вдарила по електростанціях: графіки відключень світла будуть гіршими
Бізнес 1996
-
Таємниці екіпажу "Тунгуски": як радянська зенітка захищає Київ від "шахедних" атак
1669
Контакти
E-mail: [email protected]
