Рік після інавгурації
Власне пресконференція президента Володимира Зеленського – це старт кампанії до місцевих виборів його політичної сили під приводом річниці інавгурації.
Пресконференцію президент провів для себе вдало і досяг цілей, які мав би поставити перед собою. Насамперед він вільно оперував фактами та цифрами, як людина компетентна у тих питаннях, про які говорить. Пресконференція на свіжому повітрі, президент відкритий і здається йому стало легше говорити про поточні проблеми. Єдине питання, яке роздратування Володимира Зеленського стосувалось «кумів та друзів президента». Очільник держави дійсно має серйозні кадрові проблеми. Тому. Питання по справі вбивства журналіста Шеремета стало найскладнішим для президента.
Президент розповів про те, що досі не виплачена у більшості областей платню медикам, які працюють із коронавірусними хворими ще за березень. Чомусь держава має докладати зусилля виплатити кошти, які перерахувала місцевим органам влади. Президент зарахував собі у залік будівництво доріг, з якою є проблеми із наповненням коштами фонд будівництва доріг. Як досягнення президент визначив програму доступних кредитів під 5-7-9%, яка задекларована, але за фактом не працює і ці кошти майже неможливо отримати. Президент обіцяє цього року, що кожен українець зможе отримати іпотеку під 10%, але це поки що план і президент визнає складність реалізації цієї програми через некеровану поведінку українських банків.
В той же час президент мляво говорив про подолання бідності в країні. ЮНІСЕФ вважає, що в Україні 6 млн людей опиняться поза межею бідності. Однак президент чомусь вважає, що ця міжнародна організація має зважати на українські економічні стандарти, а тому кількість бідних в країні значно менша, а уряд докладає максимальних зусиль в цьому напрямку. Звичайно президент мав би сконцентруватись на цьому питанні. Тим більше, що по завершенні карантину боротьба із бідністю та створення робочих місць буде темою, яка найбільше хвилюватиме українців.
Важливі питання, які торкнувся президент є ситуація на окупованих територіях. Насамперед президент визнав, що швидкого миру не буде. Однак, президент обмовився, що на неконтрольованих територіях надскладна ситуація із смертністю на коронавірус і він знає реальну статистику. Гадаю суспільству важливо знати реальну ситуацію на окупованому Донбасі. Але й Володимир Зеленський наголосив, що окуповані території отримують воду з України і не платять за неї. Думаю президент має розуміти, що кожен споживач комунальних послуг в Україні поставить собі питання чому він має платити, а окупована територія ні, але цю послугу отримує.
Дивно, але президент Зеленський під час пресконференції заявив, що народ обрав його як менше зло з того, що людям треба було робити вибір між ним та Петром Порошенком.
Але наступний рік Володимира Зеленського це ще більші проблеми ніж попередні. І вони мають назву економічна криза та місцеві вибори. Команді президента прийдеться докласти титанічних зусиль аби знайти рішення, які не вестимуть президента до відставки, а країну до прірви.
Президент Зеленський досі намагається шукати прості рішення складних питань. Іноді це спрацьовує, але найчастіше призводить до накопичення проблем, які могли б і не виникати. І як не дивно це і є найбільше досягнення президента.
- Увольнение с военной службы, родители - инвалиды Віра Тарасенко вчора о 20:04
- Інноваційна стійкість – запорука розвитку під час кризи Єгор Осадчук 31.01.2025 20:39
- Як штучний інтелект і дата-центри стимулюють глобальний попит на мідь Ксенія Оринчак 31.01.2025 10:37
- Спільна власність та спадкування: мрії та реальність у лабіринті правових зв'язків Світлана Приймак 31.01.2025 10:09
- Інтернет-реклама, що уникає бана. Але так буде не завжди Богдан Кашаник 30.01.2025 15:24
- Тренди українського фінтеху 2025: адаптація до викликів і нові можливості Сергій Сінченко 30.01.2025 15:08
- Як обрати правильного партнера для співпраці в рамках моделі Build-Operate-Transfer (BOT) Ніна Гузей 30.01.2025 14:21
- Освіта майбутнього: які революційні зміни потрібні Україні? Любов Шпак 30.01.2025 13:21
- Чому ми знаємо багато, але не діємо? Катерина Мілютенко 29.01.2025 22:23
- Економічні бульбашки: причини виникнення, характеристика та основні цикли Юрій Асадчев 29.01.2025 15:43
- "Нові" гарантії для бізнесу: чи зупинять вони безпідставні кримінальні провадження? Богдан Глядик 29.01.2025 15:16
- Українська міграція до Польщі: виклики, можливості та наслідки Сильвія Красонь-Копаніаж 29.01.2025 14:41
- Найбільший банк Нідерландів ING Group залишає росію після більш ніж 30-річної присутності Володимир Горковенко 29.01.2025 12:26
- Діти під прицілом Богдан Кашаник 28.01.2025 23:01
- Точний прогноз, що змінює все Наталія Качан 28.01.2025 21:10
- Точний прогноз, що змінює все 101
- Українська міграція до Польщі: виклики, можливості та наслідки 82
- Скасування Господарського кодексу України: необхідність чи передчасність? 80
- Модна усмішка: Як сучасна ортодонтія змінює стандарти краси 74
- Встановлення опіки над майном зниклої безвісти особи: що змінилося? 74
-
Тюрма за допомогу? Хто і чому блокує підтримку України в ЄС – перелік країн
2371
-
В Україні не вистачає сховищ для 1 млн тонн картоплі, це дестабілізує ринок
Бізнес 2156
-
Тисяча і одна проблема. Як амбітний проєкт міста Неом опинився на межі закриття
Технології 1685
-
Бізнес-тиждень: Ахметов завезе кокс зі США, Київстар купує таксі, де мобілізованим платять більше
Бізнес 1661
-
Молдовагаз замінила Газпром у Придністров'ї: першу партію газу вже доставили
Бізнес 1285