Ще раз про Трампа та інформаційну війну
У США продовжується політична дискусія щодо можливості втручання путінської Росії у вибори президента Америки. Йдеться як про хакерські атаки (що фактично спростовано – якщо говорити про систему самого голосування), так і про значний вплив на медіа.
У СШАпродовжується політична дискусія щодо можливості втручання путінської Росії увибори президента Америки. Йдеться як про хакерські атаки (що фактичноспростовано – якщо говорити про систему самого голосування), так і про значнийвплив на медіа.
Слід розуміти,що не лише Путін міг чи може впливати на думки населення США. Його опоненткавдало користувалась ресурсами глобалістів – від Сороса до нашого Пінчука. Заразйдеться про визначення курсу Трампа, яка насправді буде його політика, якийвплив у республіканських “босів”,ззо займають дужеяструбину позицію. Та не хотілось б знову пережовувати наболіле, розвінуватичергових ідолів, яким поклоняється вітчизняна громадськість. То Ющенко, тоСавченко, то Клінтон, то Трамп – обожнюють і потім проклинають, або навпаки.Замість раціональної оцінки дій і прогнозування.
Дивно інше –як це король бензоколонки, північної нігерії може впливати на вибори фактичнопрезидента планети? Тут справа не у конспірології, чи надзвичайній потузі КГБ.Усі спецслужби посилюють шанси до впливу, але й змушені конкурувати з сотнямигруп, матеріально слабших. Це результатиінформаційної революції.
Ісламськітерористи займаються таким впливом щодня. 11 вересня викликало каскад світовихзімн – байдуже, хто його там насправді організував. А набагато технічнопростіші вибухи в Європі, викликані пропагандою ІДІЛ, змінюють вплив різнихпартій. Призвідців же не знайдеш – вони просто поширюють інтернетом ідеологіюта прості інструкції, як зробити вибухівку. Для різних шпигунів і контррозвідок– багато конкуренції, але й нових інструментів. Всюди камери, стеження,телефони – записуй що хочеш, ніякої інтимності. І це лише початок. Так чи інакше, для виграшу в інформаційнійвійні не потрібно мільйони газет – а всього лише правильний менеджмент.
А що ж Україна?Обговорюємо те, що зараз мало від нас залежить – замість працювати надпросуванням свої інтересів. В умовах нових засобів пропаганди політика такзваного Мінстеця – не просто некомпетентність а зочин! Півтора ркоувідновлювлаи невеличку вежу біля Слов’янська! А в прифронтровій зоні й надаліловлять бандитські телеканали. А де промивання мізків населенню за поребріком?Де нормальна підтримка всіх опозиціонерів у РФ, від Кавказцентру починаючи? Де координація патріотичних хакерів – щобизламували всіх ворожих спікерів, аби “плівки фролова” перетворились з виняткуна норму? Якщо це робиться десь таємно, спецслужбами – чому ж не виднорезультатів? Більше того, грамотна робота охоплює і вкид фальшивої інформаціїпро свою причетність – як ісламісти що беруть відповідальність за кожен теракт,не знати ким організовнаий. Це збільшує страх, і повагу. Якби нібито випадковопросочилась інформація про причетність Києва до аварій російських літаків – насби не стали більше ненавидіти (і так плюються й вбивають). Але більше боялись.Це зменшує бойовий дух ворога.
Та що тамговорити - щоб це стало реальністю, потрібно знищити врешті русскій мір в самійУкраїні. А то нас переконують, що Кремль впливає на Трампа – але зовсім неконтроюєє московську церкву в Україні, і контроль Лаври не заміщає фсбешнімільйони. Слід прокидатись!
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни Дмитро Мирошниченко 10:22
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов 10:15
- Як поводити себе на допиті підприємцям і їхнім працівникам Сергій Пагер 08:42
- Стамбул 2.0 Василь Мокан вчора о 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко вчора о 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв вчора о 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева вчора о 12:13
- Розлучення без згоди іншого з подружжя: коли це можливо? Альона Пагер вчора о 08:50
- Лідерство розгортання: коли стратегія виходить за межі кабінету Жанна Кудрицька 13.05.2025 19:06
- Як навчитися ухвалювати рішення на перемовинах? Розглядаємо на прикладі покеру Владислав Пʼявка 13.05.2025 14:57
- Встигнути до штормів: чи готові інвестори до українських податкових гірок? Сергій Дзіс 13.05.2025 10:40
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека Ігор Шевцов 13.05.2025 08:54
- "Справедливість" судді Канигіної Лариса Гольник 12.05.2025 18:43
-
Стамбульські перемовини не принесуть результату. Ось чому
Думка 20771
-
Держава і бізнес: партнерство краще за протистояння
Думка 11074
-
Змагання за Трампа. Чому Зеленський вирішив летіти в Туреччину, а Путін – відмовився
7427
-
"Російська весна – 2025". Як Москва посилила агресивну кампанію проти Молдови й Одещини
5465
-
Mercedes перенесе виробництво найпопулярнішого позашляховика у США через мита Трампа
Бізнес 5388