Закон 306: про необхідність заборони видавничої продукції держави-агресора
Сьогодні в нашому суспільстві з’явилась важлива ініціатива, яка об'єднала громадськість, видавництва та представників нашої культурної сцени. Ця ініціатива, відома як «українська книжкова революція».
Ініціатива має на меті вимогу підписати Закон про заборону ввезення та розповсюдження видавничої продукції держави-агресора. У цей складний час, коли Україна веде війну з російськими окупантами, необхідно розуміти, що боротьба за нашу ідентичність і безпеку не обмежується лише військовими діями. Література, музика, які ми читаємо та сприймаємо, також мають величезний вплив на формування нас як особистостей та суспільства в цілому.
Інформаційна безпека є одним із найважливіших аспектів у сучасному світі. Через російську літературу та інші видавничі продукти держави-агресора, в Україні триває інформаційно-психологічна війна (ІПСВ), спрямована на підрив нашої національної свідомості та викривлене сприйняття подій українцями й світом. Ми не можемо допустити, щоб російські ідеї насаджувалися серед наших дітей, майбутнього покоління. Роками країна-агресор захоплювала свідомість українців, насаджуючи свою літературу. Багато російських книжок містили ворожу пропаганду або ж були графоманськими. Сьогодні на українському книжковому ринку з’явилась величезна кількість якісних художніх, історичних, дитячих книжок, книговидання, попри війну, продовжує розвиватися. Ми повинні й надалі підтримувати цю тенденцію, і в першу чергу – раз і назавжди позбутися всього, що містить хоч якусь частинку «руського міра».
Уже багато видатних громадських діячів, письменників та публічних особистостей підтримали петицію до Президента із закликом підписати Закон про заборону ввезення і розповсюдження видавничої продукції держави-агресора, зокрема Оксана Забужко, Мар'яна Савка, Андрій Курков, Тамара Горіха Зерня, Вахтанг Кіпіані, Ірма Вітовська, Володимир В'ятрович, Валерій Пекар, Ганна Гопко, Антон Мартинов та інші.
Видавництва «Ранок», «Фоліо», «Віват», «А-ба-ба-га-ла-ма-га», а також мережа книгарень «Книголенд» та книгарня «Є» також долучилися до поширення заклику. Ця акція стала трендовою в соціальних мережах, і ми запрошуємо кожного з вас приєднатися до неї.
Закон 306, який передбачає заборону імпорту та розповсюдження видавничої продукції з Росії та Білорусі, був підтриманий парламентом ще в червні минулого року. Проте й досі Президент ще не підписав його. Це означає, що російські книжки, контрафакт та інші видання продовжують вільно проникати на наш ринок, підриваючи інформаційну безпеку. Закон 306 встановлює вимогу видавати книги в Україні мовою оригіналу або в перекладі українською мовою, мови ЄС чи корінних народів України. Це дозволить захистити нашу культурну спадщину, зміцнити національну свідомість та забезпечити якісну й безпечну літературу для наших дітей. Я закликаю кожного з вас приєднатися до цієї важливої ініціативи. Підпишіть петицію та поширюйте цей заклик серед своїх родичів, друзів і знайомих. Наша мета - захистити нашу ідентичність, інформаційний простір та майбутнє наших дітей.
Підтримайте петицію за посиланням.
Разом наближаємо перемогу та забезпечуємо світле гідне майбутнє для України. Дякую вам за вашу підтримку та активну участь!
- Права, гарантовані Конституцією України, які неможливо обмежити Світлана Приймак вчора о 18:21
- Процедура видачі Держпрацею дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки Євген Морозов вчора о 10:32
- Сила чи емпатія Наталія Тонкаль 16.11.2024 20:57
- Видалення з реєстру старої щорічної декларації депутата та подання виправленої Євген Морозов 16.11.2024 16:07
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 15.11.2024 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 15.11.2024 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 15.11.2024 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 15.11.2024 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 15.11.2024 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 15.11.2024 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 15.11.2024 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 15.11.2024 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 15.11.2024 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 15.11.2024 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко 14.11.2024 11:55
-
Темні емпати: який це тип особистості та що про них кажуть психологи
Життя 9929
-
Комедія з Монікою Белуччі та продовження легендарного "Гладіатора": чотири кіноновинки тижня
Життя 7434
-
Чи корисно їсти лише раз на день?
Життя 5976
-
Секрет дорогих яєць. Як виробники задерли ціни та збільшили експорт
Бізнес 5201
-
NASA та Microsoft запустили чатбот на основі ШІ, що відповідає на питання про Землю
Бізнес 4137