Що залишив Ірпеню 2017-й рік?
2017 був непростим роком. Попри шалений тиск на управлінську команду Ірпеня і штучний зрив багатьох наших планів, ми все одно рухалися вперед. У новий рік Ірпінь входить із досягненнями, розпочатими проектами і з новими задумами.
2017був непростим роком. Попри шалений тиск на управлінську командуІрпеня і штучний зрив багатьох наших планів, ми все одно рухалися вперед. Уновий рік Ірпінь входить із досягненнями, розпочатимипроектами і з новими задумами.
Минулий рік в Ірпені бувоголошений роком освіти й медицини.На розвиток освіти ми виділили найбільшу частину міського бюджету – 134 млн гривень, у півторарази більше, ніж у 2016-ому.Разом із грантовими програмамиі частковим фінансуванням з обласного бюджету це дозволило реалізувати чималоіз задуманого. У кожній школі збудовані сучасні багатофункціональні спортивнімайданчики, відкрито 6 профільнихкласів. Зустрів своїх перших відвідувачів найкращий в області дитсадок«Колібрі» (другий комунальний садок, відкритий в місті за три роки),завершується будівництво третього комунального дитсадка по вул. Курортній. У дошкільному начальному закладі №1«Лісова пісня» відкрили першу в Ірпені групу інклюзивної освіти для дітей зособливими потребами.У нове приміщення у центрі міста переїхав Ірпінський центр позашкільноїосвіти. 1500 учнів 2-4класів вчилися плавати у басейні санаторію «Ворзель» у рамках міської цільовоїпрограми. Ми почали розбудовувати школи, аби збільшити кількість навчальнихмісць, і започаткували мотиваційні програми для педагогів. Ірпінські освітяни першими в Україні почали освоюватиновітню інформаційну систему «Office 365» і активно вивчатиєвропейський досвід навчання дітей, стажуючись у Німеччині і приймаючинімецьких колег у нашому місті.
У 2017-ому Ірпінь отримав свій пункт швидкої допомоги і новийсучасний реанімобіль для центральної міської лікарні. У приміщенні дитячої лікарні оновиликімнату відпочинку для дітей, а в амбулаторії №1 відкрили денний стаціонар.
Першими на Київщині ми розпочали реалізацію програми пільговогостоматологічного обслуговування учасників АТО. Вона діє завдяки співпраці адміністрації міста з Центромщелепно-лицевої хірургії та стоматології Київської обласної клінічної лікарні. На повну силу запрацював новий хірургічний блок травматологічноговідділення Ірпінської міської лікарні в Бучі, а лікарі-травматологи ЄвгенРепйов та Олександр Юрчишин пройшли стажування у Мюнхені в німецькій науковійлабораторії «Arthrex».
Хоча ми й визначали для себе гуманітарніпріоритети, минулого року важливих завдань було значно більше. Ми продовжилипрацювати над дорогами – повністю оновили вулицю імені Заріфи Алієвої і відкрилистратегічно важливу об’їзну дорогу по вулиці Підгірній, що допомоглорозвантажити затори на залізничному переїзді.Збудували новий автовокзал і почали реконструкцію площі іменіавіаконструктора Антонова. Оновлюючи дороги, міняли старі комунікації.Ірпіньводоканал проклав понад 20 км нового водогону. Розпочали будівництводвох станцій водопідготовки та знезалізнення – у Ворзелі і в Бучі, ще одна з'явиться в Ірпені вже цього року. Взагалі у 2017-му була закуплена рекордна кількість комунальноїтехніки та замінено рекордну кількість мереж.
Комунальники Ірпеня почали працювати в новихадміністративних будівлях. Нову адміністративну будівлю відкрили на території підприємства «УЖКГ «Ірпінь». Покращилися умови праці і для працівників КП«Ірпіньводоканал». Автопарк водоканалу поповнився новою технікою – новимекскаватором вартістю 3,5 млн грн. «Ірпіньводоканал» – одне знебагатьох підприємств Київщини, що може похвалитися такою потужною машиною. Цевже 12-та одиниця техніки, куплена протягом двох років за кошти міста ікомунального підприємства.
Ірпіньдолучився до Європейської ініціативи з енергоефективності, підписавши у числі32 українських міст Угоду мерів. Ми продовжили утеплення бюджетних установ, встановлення LED-ліхтарів тазапровадження енергоощадних технологій.В Ірпінській міській радіпочав працювати енергоменеджер.
2017 рік став знаковим для Ірпеня мистецького. Розпочалосявідродження унікальної території Будинку творчості письменників України, мивідкрили ще один парк в місті – парк письменників.На оновленій центральнiй площі міста встановили одну з найбільш живописних скульптур в Україні – пам’ятникмолодому Тарасу Шевченку. «Подією десятиріччя» стало повернення Будинку культури у комунальну власністьІрпеня, таким чином ми врятували ще одну історичну будівлю відруйнування. Ми провели три великі заходивсеукраїнського масштабу: книжковий фестиваль «Irpin Book Fest»,поетично-бардівський фестиваль «Ірпінський Парнас» і перший художній пленер«Намальований Ірпінь». До Дня Незалежності Ірпінь отримав ще один вагомийподарунок – книгу Анатолія Зборовського «Історія Ірпінського краю», де вперше цілісно подано історичну канву подій Українськоїреволюції 1917-20-х рр., колективізацію, голодомор, післявоєнний час ісьогоднішній день нашого краю.
У містіпочала працювати Агенція розвитку, ми реалізували півторамільйонний громадськийбюджет, Ірпінь гідно прийнявгостей з усієї області на 85-річчя Київщини, почаласяпроцедура налагодження побратимських зв’язків між Ірпенем та американськиммістом Мілуокі. Ми оголосили про всеукраїнську премію у різних галузяхнауки та культури, розпочали підготовку до видання масштабної добірки поезійпро Ірпінь. І список досягнень та ініціатив можна продовжувати ще довго.
Та що б ми не робили, ми завжди пам'ятаємо про бійців, які своєю мужністю дозволяють нам розвивати наше місто. Вдячність вимірюється нетільки меморіальними дошками і алеямиСлави, яких, на жаль, у нас стає все більше. Ірпінь – єдине місто в Україні, деучасникам АТО виділено 50 квартир і 200 земельних ділянок. Вперше в УкраїніІрпінь фінансово підтримав підприємницькі ініціативи учасників АТО в рамкахконкурс «StartupIrpin». І вже три переможці конкурсу: Денис Дудник, Володимир Шиповський і Віталій Івахненко успішнорозвивають свою справу.
Попередуновий рік. А отже – нові виклики і нові перемоги. Хочу від усього серцяпобажати всім нам мудрості, працьовитості та добра в серці. Щиро зичу всім злагоди, добробуту і мирного неба.
- Що допомагає вистояти в нестабільні часи: де знайти опори? Інна Бєлянська 16:39
- Перемога на полі бою: основа для реального миру Дмитро Пульмановський 16:09
- Припинення дії свідоцтва на ТМ у звязку з її невикористанням Ганна Палагицька 13:11
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков вчора о 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі вчора о 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров вчора о 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов вчора о 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін вчора о 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол вчора о 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак вчора о 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський 02.04.2025 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін 02.04.2025 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель 02.04.2025 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко 02.04.2025 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
-
"Найкрутіший код": До 50-річчя Microsoft Білл Гейтс відкрив доступ до його першої ОС
Бізнес 20150
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17564
-
Сигнали дефіциту: як тіло "підказує", що йому бракує вітамінів і мікроелементів
Життя 16400
-
СБУ затримала начальника управління податкової служби у Сумській області – фото
Бізнес 9854
-
Чи є в Трампа інструменти, щоб примусити Путіна до справжнього миру – Foreign Policy
9190