Депутатський звіт - це не формальність, а інструмент демократії
Щорічні депутатські звіти – це прямий обов’язок народних обранців.
Щорічні депутатські звіти – це прямий обов’язок народних обранців.
Віддавши свій голос за того чи іншого кандидата і делегуючи йому повноваження представлятисвої інтереси на рівні міста, області чи країни, громадськість має право знати, яку роботу провів депутат в рамках своїх повноважень.
Законотворчість – це невід‘ємнийобов‘язок депутата, проте не можна забувати і про виборців та роботу з ними.Звіт - це не формальність, а інструментдемократії. Адже саме проінформований громадянин і є відповідальним виборцем, якийпід час голосування з розумінням підходитиме до вибору кандидата та свідомообиратиме програму розвитку суспільства.
Звіт народних обранців сприяєдемократичному розвитку через взаємну політичну відповідальність.
Звичайно,формування депутатських звітів не можливе без попередньої роботи на окрузі,оскільки такий звіт не будевідображати реалій та не знаходитиме відгуку в людських серцях, і врешті-решт не виконуватиме свою роль.
Час порожніх і формальнихобіцянок вже пройшов, суспільство змінилось, стало більш вибагливим. Нинібудь-який громадянин може перевірити, що політик обіцяв та що виконав за певнийпроміжок часу.
То ж потрібно розуміти, що дотримання передвиборчих обіцянок, роботана окрузі з виборцями та покращення умов їх життя є ключовим завданнядепутатів.
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда вчора о 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик вчора о 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов вчора о 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч вчора о 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова вчора о 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко вчора о 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук вчора о 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни Дмитро Мирошниченко вчора о 10:22
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов вчора о 10:15
- Як поводити себе на допиті підприємцям і їхнім працівникам Сергій Пагер вчора о 08:42
- Стамбул 2.0 Василь Мокан 14.05.2025 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко 14.05.2025 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв 14.05.2025 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева 14.05.2025 12:13
- Розлучення без згоди іншого з подружжя: коли це можливо? Альона Пагер 14.05.2025 08:50
-
Стамбульські перемовини не принесуть результату. Ось чому
Думка 32855
-
Змагання за Трампа. Чому Зеленський вирішив летіти в Туреччину, а Путін – відмовився
12361
-
Найбільше замовлення в історії Boeing: Qatar Airways купить 210 літаків
оновлено Бізнес 8436
-
Склад делегації РФ показує справжнє ставлення до переговорів. Що робити нам
Думка 7395
-
Колишній керівник кондитерської корпорації Roshen очолив племзавод
Бізнес 6308