В наш час піар – це все
Працівники займаються піаром, як це впливає на бізнес.
Вам доводилося спостерігати, як по-різному працівники виконують свою роботу? Один працює, як віл: нахилив голову, заглибив плуга і тягне його мовчки, терпляче, пітніючи і постійно самостійно вирішуючи всі проблеми, які, як мухи, липнуть до нього під час роботи. Інші, як бджілки, невтомно трудяться, але при цьому весь час дзижчать, метушаться, показуючи всім, які ж ми гарні трудівниці. Деякі, як ворони: там сіла — покричала, перелетіла — знову покричала, там щось вкрала і задоволено умощується на дереві, глузливо спостерігаючи, як інші працюють. Є такі, як синички та горобці — одне зернятко знайшли, а галасу, галасу скільки.
Можна приводити багато прикладів з різними підходами до роботи, але чию роботу найбільше помітно? Звичайно, ту, біля якої найбільше галасу. Той, хто весь час демонструє, який він зайнятий, залучає керівництво та колег до вирішення питань, з якими самостійно не в змозі справитися, створює ілюзію дуже навантаженої та професійної особи. А той, хто ці всі питання вирішує самостійно і мовчки виконує свою роботу, створює враження, що його робота проста, легка і без усіляких проблем.
Звичайно, коли в колективі всі займаються однорідною роботою, наприклад, продають товари, то визначити, хто є хто, простіше. А от коли в усіх функціональні обов’язки різні, порівняти роботу бухгалтера, логіста, фахівця з продажу, інженера — набагато складніше.
І виходить, що в наш час ПІАР — це все! А оскільки з цим пов’язана і оплата праці, бо, як правило, системного підходу в бізнесі не існує, то і виходить, що такі синиці і горобці отримують більшу зарплату, ніж такі, як віл. Як результат, воли з часом не витримують і звільняються. А з ким залишається бізнес?
Висновок: Якщо бізнес хоче мати і зберігати хороші кадри, то потрібно ретельніше придивлятися до своїх працівників, встановити справедливу систему оплати праці, переглядати та удосконалювати її. Запровадити категорії на рядових посадах (наприклад: бухгалтер I категорії, II категорії, ведучий бухгалтер), щоб була можливість підвищувати працівнику категорію залежно від досвіду та професіоналізму. Щоб працівнику ця система була зрозуміла і він мав стимул навчатися, удосконалюватися, щоб рухатися по кар'єрній драбині вперед. Корисним у цьому питанні буде проведення запланованих або спонтанних бесід вищого керівництва з працівниками, під час яких поцікавитися, як працюється, які проблеми найболючіші, як можна удосконалити роботу працівника та компанії в цілому.
- Стамбул 2.0 Василь Мокан 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева 12:13
- Розлучення без згоди іншого з подружжя: коли це можливо? Альона Пагер 08:50
- Лідерство розгортання: коли стратегія виходить за межі кабінету Жанна Кудрицька вчора о 19:06
- Як навчитися ухвалювати рішення на перемовинах? Розглядаємо на прикладі покеру Владислав Пʼявка вчора о 14:57
- Встигнути до штормів: чи готові інвестори до українських податкових гірок? Сергій Дзіс вчора о 10:40
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека Ігор Шевцов вчора о 08:54
- "Справедливість" судді Канигіної Лариса Гольник 12.05.2025 18:43
- Нові правила для енергонакопичувачів: як зміняться контракти через кіберризики з 2025 Ростислав Никітенко 12.05.2025 15:01
- Як довести вину стоматолога у суді: практика відшкодування шкоди за неякісне лікування Артур Кір’яков 12.05.2025 13:59
- Форензик як інструмент захисту, діагностики та зростання бізнесу в умовах ризиків Артем Ковбель 12.05.2025 03:29
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя Христина Кухарук 11.05.2025 13:54
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 10.05.2025 14:43
-
Угорщина готується до війни? Що стоїть за "шпигунами Орбана" на Закарпатті
45712
-
"ЗСУ знищили російську армію. Путін будував її 10 років", – генерал армії США Дуґлас Лют
23421
-
На стамбульській розтяжці – як Путін нарешті змушений зіткнутися з реальністю
Думка 16606
-
Держава і бізнес: партнерство краще за протистояння
Думка 11058
-
Стамбульські перемовини не принесуть результату. Ось чому
Думка 10358