"Коли ми діждемося Вашингтона" або якими мають бути батьки-засновники?
Продовжуючи відкриту дискусію на тему справжнього лідерства, неефективних пострадянських інституцій та батьків-засновників для нової сучасної європейської Української Держави хочу звернути свою і вашу увагу на видатну постать людини-державника, 16-го Прези
Продовжуючи відкриту дискусію на тему справжнього лідерства, неефективних пострадянських інституцій та батьків-засновників для нової сучасної європейської Української Держави хочу звернути свою і вашу увагу на видатну постать людини-державника, 16-го Президента США, який очолював країну під час громадянської війни в Америці. Це блог про Авраама Лінкольна!
Відомо, що Лінкольн народився в родині бідного фермера, працював землеміром, комірником, лісорубом, поштовим службовцем, навіть воював з індіанцями, врешті став досить успішним юристом та адвокатом, зробив політичну кар’єру, починаючи з депутата Законодавчих зборів штату Іллінойс, куди його обрали в 1834 році за списками партії вігів, і завершуючи свою службу Батьківщині та життя на посаді Президента США.
Авраам Лінкольн став одним з ініціаторів та засновників Республіканської партії США і першим Президентом, хто представляв республіканців в Білому Домі. Саме Лінкольн сказав відому фразу: “Держава народу і для народу”, саме Абраам перемагав своїх ворогів, перетворюючи їх на друзів, а служіння державі та народу ставив вище будь-яких інших інтересів.
16-й Президент США нерадемно є легендарною особистістю, який відмінив рабство в Америці і обличчя якого, викарбувано в Горі Рашмор поряд з Джорджем Вашингтоном, Томасом Джефферсоном та Теодором Рузвельтом.
Президент Лінкольн в 1864 році був вдруге обраний на виборах, отримавши перемогу з різницею в 10% над генералом Мак-Кленаноном. Він врятував країну від розпаду, перемогу в Громадянській війні здобули Північні штати, очолювані ним, і це стало важливим етапом в розбудові Сполучених Штатів.
Важливі факти з життя Лінкольна свідчать про те, що саме у роки його президентства було побудовано трансконтинентальну залізницю, яка об’єднала Схід і тоді ще дикий Захід, була реалізована земельна реформа і створена Секретна Служба США.
Лінкольн мав якості справжнього лідера, який дослуховувався до думок інших, але відповідальність за прийняті рішення брав на себе, він делегував повноваження і створював нові ефективні інститути влади, він поєднував сміливість з холодним розумом!
Якщо порівняти тодішнє рабство з сучасною корупцією, то ситуація в США в 70-х роках ХІХ століття та в Україні зараз, яка супроводжується війною, боротьбою за сфери впливу та політичним популізмом, дуже схожі. Це ще раз переконує особисто мене в тому, що нам потрібні реальні реформи та ефективні інститути влади, нові партії та справжні лідери-державники, і, відповідаючи на запит Тараса Шевченка з його твору “Юродивий” про те “Коли ми діждемося Вашингтона з новим і праведним законом?», я хочу взяти на себе сміливість і відповісти – ніколи! Сучасній Українській Державі потрібні свої герої та справжні лідери – нові лінкольни, і я точно знаю, що вони є серед нас!
- Чи варто шукати справедливості у країні чиновників? Любов Шпак вчора о 20:42
- Изменения в порядок оформления отсрочки. Постановление 1558 и 560 Віра Тарасенко вчора о 18:49
- Документи в умовах окупації: між правом та реальністю Дмитро Зенкін вчора о 17:06
- Івенти для покоління Хоумлендерів. Особливості та деякі думки Олексій Куліков вчора о 16:12
- Спецоперація проти "Глобино" Євген Магда вчора о 14:29
- Податок на посилки: думки щодо за і проти цієї ініціативи Олег Пендзин вчора о 14:20
- Нумерологія в податках. Цифра 11 Євген Власов вчора о 12:21
- Америка поза глобальною грою: філософія відступу чи стратегічна помилка? Світлана Приймак вчора о 09:00
- Думка первинна, чули? Катерина Мілютенко 22.01.2025 23:42
- 21% українців, які хотіли б емігрувати – це катастрофа Володимир Горковенко 22.01.2025 16:07
- Як ШІ змінює закупівлі: клієнти-машини та криза кадрів Марина Трепова 22.01.2025 15:12
- Пеня на заборгованість по аліментах: поняття, порядок нарахування та граничний розмір Леся Дубчак 22.01.2025 15:01
- Правила ефективного партнерства в адвокатурі Тетяна Лежух 22.01.2025 13:33
- Перемир’я між Ізраїлем і ХАМАС: виклики та перспективи після 15 місяців конфлікту Олег Вишняков 22.01.2025 13:25
- Як корпоративний медичний одяг змінює клініку: мій досвід Павло Астахов 22.01.2025 09:26
-
Забудьте про молодь. Її в Україні не буде
Думка 11836
-
"Січневий яйцепад". Хто обвалив ціни на яйця
Бізнес 3371
-
США висунули Путіну ультиматум: що насправді хотів сказати Трамп
Думка 2867
-
TikTok погодиться на угоду, щоб залишитися доступним у США
Бізнес 1969
-
Дешево, але дорого. Порівняння вартості життя у Києві та інших європейських містах
Інфографіка 1961