Імітація народного гніву
Останні події в країні свідчать про активацію сценарію дестабілізації. Як не парадоксально, але в цьому зацікавлені як зовнішні так і внутрішні сили. Інтерес Москви в ослабленні України усім зрозумілий. Найцікавіше, що з ним ситуативно співпадають прагненн
Ситуацію в державі «розкачує»неприродна коаліція ворожих агентів та вітчизняних політиків
Останні події в країні свідчать про активацію сценарію дестабілізації. Якне парадоксально, але в цьому зацікавлені як зовнішні так і внутрішні сили. ІнтересМоскви в ослабленні України усім зрозумілий. Найцікавіше, що з ним ситуативноспівпадають прагнення деяких українських політиків. Це не заважає такимполітикам демонструвати гіперпатріотизм та неймовірну любов до вітчизни.Щоправда така любов досить дивного ґатунку й нагадує прагнення задушити вобіймах.
Колись в часи завершення Холодної війни президент Франції Франсуа Міттеранзізнався, що так любить Німеччину, що хоче, аби їх було дві. Очевидно, й нашіпатріоти прагнуть влади настільки, що готові розтерзати єдине тіло держави йотримати свій шмат.
Україна не уподібнилась до свого північного сусіда й зберегла паросткидемократії. Навіть в умовах фактичної війни у нас можна вільно висловлюватисвою думку, гостро опанувати владі, дискутувати в парламенті, доносити своюпозицію до людей. Інструменти демократії чудово виконують свою функцію поки непотрапляють до рук осіб, які прагнуть їх використати проти неї ж самої.Розхитати ситуацію у вільному суспільстві простіше, ніж в авторитарній країні.Тому ті політики, які в часи Януковича висловлювали цілковитий «одобрямс»,тепер раптом стали принциповими та налаштованими на рішучі дії.
Такі політичні сили як «Батьківщина» та «Свобода» хворіють на колективнуамнезію, адже чомусь забувають, що вони вже були при владі. Й не пригадують, якганебно вони її втратили, коли люди, відчуваючи, що їх дурять, позбавили цихполітиків своєї довіри. Тепер вони намагаються наростити політичні м’язи, діставши з нафталіну старі гасла й припасовуючи їхдо нових обставин.
Але останні роки змінили українців. Всі ці блокади, марші й демарші дуже добре виглядають на екранахтелевізорів, але реально є лише кволою імітацією справжнього протесту. Кожному,хто пам’ятає Революцію Гідності, є з чим порівнювати. Тому максимум на щоздатні «патріотичні» протестуючі – це влаштувати штовханину, кинути димовушашку чи облаштувати якийсь «редут», який зникне через годину-другу.
Особисто бачив як 22 лютого відбувався марш націоналістів: швидкозібрались, відпрацювали обов’язкову програму та розійшлися. До того ж єобґрунтовані підозри, що «активісти» працювали зовсім не безкорисливо. Такіречі дають короткостроковий ефект, про них говорять в новинах, їх коментуютьексперти, але вже за день така новина «помирає» й не залишає по собі жоднихемоцій та вражень.
Проте, подібних акцій достатньо, щоб створити загальний деструктивний фон вдержаві. Над цим працюють одночасно ворожі агенти, «п’ятаколона» та деякі політичні сили. Увсіх різна мотивація, але Україні від цього не легше. Тому сьогодні важливовідірвати від деструктиву справжніх патріотів й об’єднати їх заради захистунаціональних інтересів. Заради економічного зростання, зміцненняобороноздатності держави та її міжнародного впливу.
- Як змінити систему, що закриває очі на насильство? Механізм захисту дітей у закладах Микола Литвиненко вчора о 16:43
- Арешт майна при закінченому виконавчому провадженні: де баланс прав боржника та кредитора Леся Дубчак вчора о 13:32
- ООН: 38 мільйонів потерпілих українців від нападів РФ на українську енергетику Микита Петровець вчора о 12:38
- Трансформація ринку нерухомості: що принесе 2025 рік Раміль Мехтієв вчора о 09:41
- Психіатричні огляди працівників: зміни, виклики та міжнародний досвід Дмитро Зенкін вчора о 09:00
- Під час війни Disney та Sony отримали гроши від російської компанії Володимир Горковенко вчора о 00:02
- Від кризи до прориву: чи прокладе Україна шлях до технологічного лідерства? Єгор Осадчук 07.01.2025 18:35
- Дисципліна у стилі Стіва Джобса: як не здатися і втілити свої мрії Катерина Мілютенко 07.01.2025 18:00
- Антитренди в ІТ в 2025 році: час позбутися баласту Михайло Зборовський 07.01.2025 13:43
- Мистецтво перевтілення брендів Ірина Кононенко 07.01.2025 13:29
- В пошуках щастя. Частина перша: Непарна пара Алла Заднепровська 07.01.2025 12:01
- Інноваційні технології: майбутнє енергетики для сталого розвитку Ростислав Никітенко 07.01.2025 11:55
- Закон про народовладдя: як українці зможуть активно впливати на життя своїх громад Лариса Білозір 06.01.2025 21:38
- 10 помилок юристів при веденні соціальних мереж Тетяна Лежух 06.01.2025 14:48
- Податкові стимули для чистого водню: як США задають тренд і що варто врахувати Україні Олексій Гнатенко 06.01.2025 14:42
-
РФ перенаправляє газові потоки: експорт російського ЗПГ до Європи бʼє рекорди
Бізнес 11185
-
Чому насправді спецпредставник Трампа Кіт Келлог відклав приїзд у Київ
Думка 7115
-
Україна отримала від Rheinmetall першу БМП Lynx
Бізнес 5661
-
Як уникнути помилок у виборі одягу і створити стильний капсульний гардероб — поради стилістки
Життя 5249
-
У світі є тільки одна країна, де офіційно підтверджено голод. Ситуація там трагічна
Бізнес 4718