Актуальність реєстрації торговельної марки для антисептичних засобів
З початку пандемії коронавірусу значно зросла і кількість випадків фальсифікації антисептичних препаратів, тому реєстрація торговельної марки дасть можливість захистити її від підробок
Нещодавно у мережі з’явилась інформація, що холдинг LVMH (власник брендів Christian Dior і Givenchy) почав виробництво і поставку антисептичних засобів у лікарні Парижу. Ми спеціально перевірили і знайшли інформацію, що у холдинга є зареєстрована торговельна марка LVMH для антисептичних засобів. Холдинг завчасно подбав про безпеку свого бренду, тому рекомендуємо скористатися прикладом LVMH і отримати правову охорону торговельної марки, якщо ви виробляєте антисептичні засоби.
Отримання правової охорони торговельної марки (знака для товарів і послуг) є одним з найбільш дієвих способів захисту власного бізнесу від недобросовісних дій конкурентів. Це актуально і для антисептичних засобів.
Якщо ви не зареєструєте власну торговельну марку, яку використовуєте для свого товару, то хтось інший зробить це за вас. Вам прийдеться витрачати власний час і гроші для захисту бренду і для відновлення справедливості. Багато спорів у сфері інтелектуальної власності виникають саме внаслідок несвоєчасної реєстрації позначення, яке добросовісно використовує власник бізнесу.
З початку пандемії коронавірусу значно зросла і кількість випадків фальсифікації антисептичних препаратів, попит на які значно виріс, тому реєстрація торговельної марки дасть можливість захистити її від підробок і несанкціонованого використання.
У разі відсутності правової охорони торговельної марки на території України боротьба з підробками є неможливою. Без реєстрації ви не можете заборонити несанкціоноване використання торговельної марки іншими особами.
Що стосується процедури реєстрації торговельної марки, то вона потребує спеціальних знань. Торговельна марка реєструється щодо конкретних товарів і послуг, що згруповані за міжнародною класифікацією. Середній термін реєстрації торговельної марки складає приблизно 2 роки, але, водночас, існує можливість прискорення експертизи та отримання охоронного документу за 9 місяців. Після проведення експертизи, на торговельну марку, яка була зареєстрована із дотриманням вимог законодавства, власнику видається свідоцтво. Свідоцтво діє 10 років і може бути продовжено на цей же строк необмежену кількість разів. Отримати свідоцтво може будь-яка фізична або юридична особа.
За подання заявки та видачу свідоцтва та інші реєстраційні дії сплачуються відповідні державні збори та мито.
Після реєстрації власник свідоцтва має право використовувати торговельну марку, а також виключне право забороняти іншим особам використовувати без його згоди зареєстровану марку, виключне право розпоряджатися правом на торговельну марку (передавати право, видавати ліцензії тощо).
В подальшому для запобігання експорту або імпорту контрафактної продукції на ринок України власник може внести торговельну марки до митного реєстру. Крім цього, він зможе зареєструвати домен у зоні «.UA».
- Припинення дії свідоцтва на ТМ у звязку з її невикористанням Ганна Палагицька 13:11
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков вчора о 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі вчора о 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров вчора о 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов вчора о 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін вчора о 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол вчора о 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак вчора о 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський 02.04.2025 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін 02.04.2025 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель 02.04.2025 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко 02.04.2025 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17531
-
"Найкрутіший код": До 50-річчя Microsoft Білл Гейтс відкрив доступ до його першої ОС
Бізнес 17348
-
Сигнали дефіциту: як тіло "підказує", що йому бракує вітамінів і мікроелементів
Життя 12541
-
Чи є в Трампа інструменти, щоб примусити Путіна до справжнього миру – Foreign Policy
9147
-
СБУ затримала начальника управління податкової служби у Сумській області – фото
Бізнес 8724