Наступні будемо МИ
Всі громадяни думають, що всі вони бідні, нещасні та знедолені і тільки ті упирі, котрі подали декларацію і є носієм зла в нашій державі. Це не так.
Е-декларування змусило суспільство глянути по новому на своїх обранців , на так званих «слуг народу», які протягом 25 років розповідали нам як жити, та працювати. І як виявилось - не даремно, всі вони вміють працювати, але не на державу, а на власний гаманець. Ну це таке, самі винні, обираємо їх ми, з одним тільки бажанням, щоб вони вирішили виключно мою проблему, яку він декларував.
Сміятися чи кепкувати над іншими не варто, бо якщо подивитися на майбутні свої е-декларації, чи нульову декларацію, всім нам стане трохи не по собі. Ми зараз накинулись на людей, які принаймні пройшли цей неприємний етап в своєму житті вперше, у нас ці кроки ще попереду. Я не захищаю тих осіб, які маючи мільйони просять фінансову допомогу, чи то маючи декілька квартир звертаються за компенсаціями на проживання – це ж ми такі, а вони відображення нас, основної маси громадян держави.
Всі громадяни думають, що всі вони бідні, нещасні та знедолені і тільки ті упирі, котрі подали декларацію і є носієм зла в нашій державі. Це не так.
А Ви рахували свою поточну фінансову вартість?
Візьміть чистий аркуш паперу і запишіть для початку все рухоме та нерухоме майно, яким Ви володієте (згідно документів, якщо ви не власник вкажіть хто власник), а також його орієнтовну поточну вартість. Потім перейдіть до речей вартість яких в нашому випадку більше 5000 грн. Наступний наш крок порахувати всі наші заощадження в фінансових установах, не забуваємо про прикраси, цінні папери та про ріднесеньку готівку в домі, чи де ви її сховали.
Тепер зробіть підсумок сум. Зробили?
А тепер скажіть будь ласка, Ви готові оце все показати державі?
Тепер вам також смішно?
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль вчора о 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський вчора о 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
- Искусство наступать на грабли Володимир Стус 31.03.2025 17:05
- Нова судова практика – відсутній обов’язок надсилання копії скарги виконавцю Андрій Хомич 31.03.2025 16:01
- НАБУ: невиправдані надії Георгій Тука 31.03.2025 15:48
- Податкове резидентство для енерготрейдерів з іноземними бенефіціарами Ростислав Никітенко 31.03.2025 12:41
- Фінансова модель університетів майбутнього Віталій Кухарський 31.03.2025 12:21
- Шукайте жінку! Білоруський варіант Євген Магда 31.03.2025 09:09
- Спільний контроль у бізнесі: чому статус має значення? Анастасія Полтавцева 30.03.2025 19:23
- ВВК до 5 июня: нужно ли проходить людям с инвалидностью? Віра Тарасенко 30.03.2025 15:46
- ШАБАК оприлюднив свої висновки щодо трагедії 7 жовтня Георгій Тука 30.03.2025 14:16
-
"Бояться їхати сюди". Українській компанії не вдалося перевезти з Польщі закриту фабрику
Бізнес 91148
-
У рейтингу мільярдерів Forbes з'явилось поповнення від України
Бізнес 12337
-
Колишній власник Галі Балуваної пояснив вихід з бізнесу: Було некомфортно
Бізнес 11169
-
В Україні випробували FPV-дрони на оптоволокні з дальністю понад 20 км – фото
Бізнес 6433
-
Зернова асоціація попередила про ризик "технічної зупинки" агроекспорту з України
Бізнес 6292