Чергова річниця порожніх декларацій
Українська армія відроджується завдяки народній ініціативі та підтримці.
Вчоравиповнилося 22 роки з моменту підписання Україною і НАТО програми"Партнерство заради миру" (8 лютого 1994 року). Основне її завдання полягалов активізації партнерства Києва з Альянсом у питаннях викоренення корупції,запобігання виникненню нових загроз оборони й безпеки країни, підвищення рівняпідготовки військових та утилізації надлишкової зброї.
Події, якісьогодні розгортаються на території України, яскраво демонструютьневідповідність нашої політичної еліти і рівня її компетенції у вирішенні зазначенихпроблем.
За більш ніж20 років, які минули з моменту підписання згаданої програми, співпраця з НАТОвідбувалася для нашої держави, переважно, у паперовому форматі.
АнексіяКриму і конфлікт на Донбасі засвідчили катастрофічно низький рівень українськоїобороноздатності, який довелося фактично компенсувати за рахунок громадськогоруху добровольців та волонтерів.
Лише тоді,коли українська криза перейшла у криваву фазу, Україну наводнили численні інструкторита технічні місії під егідою НАТО, які почали інтенсивно навчати українськихвійськових передового досвіду. При цьому, мало хто враховує, що досвід наземнихоперацій під проводом США (читай - НАТО) має цілком іншу специфіку і базуєтьсяна значній чисельній та збройній перевазі над супротивником, активному застосуванніавіації та високоточної зброї тощо.
Замістьтого, щоб тверезо оцінити шанси України на вступ до НАТО, які в контекстігеополітичних реалій були примарними і 20 і 10 років тому, влада намагаласяполітичної балаканиною замінити реальні дії, спрямовані на зміцнення ЗСУ.Використовуючи, зокрема, технічну та фінансову допомогу НАТО.
На жаль,цього не відбулося. Можна стверджувати, що українська армія відроджується завдякинародній ініціативі та підтримці. Трагедія у тому, що за багаторічнубездіяльність влади наші співвітчизники платять власним життям.
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева вчора о 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський вчора о 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер вчора о 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков 09.05.2025 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко 09.05.2025 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України Любов Шпак 08.05.2025 11:09
- Изменения в оформлении отсрочки от мобилизации с 06.05.2025 Віра Тарасенко 07.05.2025 23:36
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів Ігор Ткаченко 07.05.2025 15:10
- Де отримати криптоліцензію у 2025 році? Юлія Барабаш 07.05.2025 12:25
- Як сплачує податки та подає звітність контрольована іноземна компанія (КІК) Сергій Пагер 07.05.2025 09:19
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я Христина Кухарук 06.05.2025 19:13
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол 06.05.2025 14:30
- Як зруйнувати країну 226
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? 190
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори 181
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 139
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 117
-
Капітана судна, яке пошкодило газопровід у Балтійському морі, заарештували в Гонконгу
Бізнес 10203
-
Сі переграв Трампа: Кремль фактично здає Росію Китаю
Думка 9121
-
Три хвилі приморозків. Хто збанкрутує, а хто – заробить
Бізнес 8534
-
Harley-Davidson запустить власну гоночну серію з MotoGP у 2026 році
Бізнес 4531
-
Конфлікт цінностей та поділ України: кейс Алхім
Думка 4084