Чому Петро Порошенко не має права бути Президентом України?
Автором надається юридичний аналіз питання відсутності у Петра Порошенка права бути Президентом України.

Петро Порошенко не має права бути Президентом України з огляду на те, що Петро Порошенко – порушник.
Адже, саме Петро Порошенко порушив конституційні права громадянина України, про що свідчить відповідне судове рішення Великої Палати Верховного Суду від 27.11.2018 року та виконавчий лист, що підтверджують юридичний факт порушення Петром Порошенком права на звернення громадян й свободу вираження поглядів і переконань шляхом протиправної бездіяльності.
При цьому, Петро Порошенко вчинив таке порушення виконуючи свої службові обов'язки на посаді Президента України щодо гарантій додержання, зокрема, права на звернення й свободи вираження поглядів і переконань стосовно організації судової влади та здійснення правосуддя в Україні. Внаслідок порушення, така організація не відповідає засадам верховенства права відповідно до європейських стандартів і забезпечення права кожного на справедливий суд, адже, замість розгляду належним чином складеного і в законний спосіб поданого звернення громадянина від 06.10.2017 року, уведення 10.11.2017 року Петром Порошенком у склад Верховного Суду кандидатів, які доказово порушують принцип правової визначеності як основоположний аспект верховенства права, – не забезпечує право кожного на справедливий суд.
Було б дуже добре, якби на дебатах, що можуть відбутися перед другим туром виборів Президента України 21.04.2019 року, Петро Порошенко ясно та недвозначно роз'яснив іншому кандидату на пост Президента України зміст і спрямованість діяльності голови держави у відповідності до верховенства права, а також звернув його увагу на те, яким чином не потрібно вчиняти протиправні дії чи бездіяльність, що призводять до порушення прав і свобод, протестних настроїв громадян, та злочинів проти основ безпеки держави разом із запланованим порушенням права громадян на життя згідно експертних висновків.
Отже, на думку автора, порушник конституційних права і свободи громадянина не може бути гарантом їх додержання.
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський вчора о 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус вчора о 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський вчора о 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик вчора о 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський вчора о 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін вчора о 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський вчора о 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13649
-
Аграрії з Кіровоградщини купують недобудовану лікарню в центрі Києва. Для чого
Бізнес 5426
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5197
-
"Якщо заробляємо півтори гривні – щасливі" – власник мережі АЗС
Бізнес 4877
-
Сто днів на відповідь: став остаточно зрозумілим дедлайн Трампа для Путіна
Думка 4152