Харківським сепаратистам загрожує від трьох до п'яти років
Зараз у Харкові проходить з'їзд депутатів південно-східних регіонів на якому скоріш за все буде розглядатися анонсоване питання про розкол України та відокремлення деяких регіонів.
Зараз у Харкові проходить з'їзд депутатів південно-східних регіонів наякому скоріш за все буде розглядатися анонсоване питання про розкол України тавідокремлення деяких регіонів. Однак деякі політики державного та місцевих рівнів погрожуютьта одночасно закликають громадян України східного регіону до федералізації тарозколу України. Такі висловлення інакше як змовою назвати важко. Деякіполітики неодноразово спекулювали цим та погрожувала розколом країни. Помилкаполітиканів у тому, що вони в такий складний і трагічний для України часпорушують питання «розколу», замість того, щоб навпаки об’єднувати країну таспільно шукати виходи з кризи.
Хочеться зазначити, що в статтях 1,2,5 Конституції України закріплені наступні положення, а саме, «Україна є сувереннаі незалежна, демократична, соціальна, правова держава. Суверенітет Українипоширюється на всю її територію. Україна є унітарною державою. ТериторіяУкраїни в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною. Україна єреспублікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органимісцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад вУкраїні належить виключно народові і не може бути узурповане державою,її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державнувладу». Політики,які закликають до таких дій, підтримують напрямок федералізації та розколутериторії України, підпадають під ознаки кримінального правопорушенняпередбаченого ч.2 ст.110 Кримінального кодексу України і караютьсяобмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленнямволі на той самий строк.
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков вчора о 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко вчора о 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України Любов Шпак 08.05.2025 11:09
- Изменения в оформлении отсрочки от мобилизации с 06.05.2025 Віра Тарасенко 07.05.2025 23:36
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів Ігор Ткаченко 07.05.2025 15:10
- Де отримати криптоліцензію у 2025 році? Юлія Барабаш 07.05.2025 12:25
- Як сплачує податки та подає звітність контрольована іноземна компанія (КІК) Сергій Пагер 07.05.2025 09:19
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я Христина Кухарук 06.05.2025 19:13
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол 06.05.2025 14:30
- Як зруйнувати країну 214
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? 190
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори 181
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 139
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 117
-
Капітана судна, яке пошкодило газопровід у Балтійському морі, заарештували в Гонконгу
Бізнес 9159
-
Сі переграв Трампа: Кремль фактично здає Росію Китаю
Думка 8217
-
Три хвилі приморозків. Хто збанкрутує, а хто – заробить
Бізнес 7669
-
Конфлікт цінностей та поділ України: кейс Алхім
Думка 3632
-
П’ять уроків Другої світової, щоб не було Третьої. Стаття глав МЗС семи країн
3254