Суд щодо заборони КПУ: чому держоргани уникають участі у справі?
Залишивши осторонь емоції, що супроводжували судове засідання 11.06.14 р., вирішив узагальнити результати двох засідань у справі 826/6596/14, що розглядається адміністративним судом м. Києва за позовом Української республіканської партії до Компартії та Д
По-перше, ми маємо офіційні заяви високопосадовців щодо зібраної доказової бази про протиправну діяльність КПУ за останні чотири місяці:-звернення О. Турчинова від 13.05.2014 р. до Міністра юстиції з проханням розглянути питання порушення Компартією законодавства, і при наявності доказів подати до суду матеріали щодо заборони Комуністичної партії в Україні -лист О. Турчинова від 19.05.2014 р. до Міністра юстиції з фактами антиукраїнської та антидержавної діяльності КПУ;-заяву Голови Служби безпеки України В. Наливайченка від 19.05.2014 р., про те, що Служба безпеки України передала до Міністерства юстиції України матеріали щодо незаконної діяльності Комуністичної партії України. Про це зокрема йдеться на сайті агентства Ліга.Новини. Заяви, як на мене доречні, правильні та обґрунтовані.
По-друге, за останні 4 місяці КПУ веде активну протиправну діяльність, але держоргани не це реагують.
По-третє, держоргани не реагують на заяви громадських організацій та громадських активістів про винесення попереджень та припинення протиправної діяльності КПУ. Лише за останній місяць від Української республіканської партії подано клопотання до Міністерства юстиції, Служби безпеки, та Генеральної прокуратури України з проханням надати суду докази протиправної діяльності КПУ та двічі ставилось в суді на розгляд питання про залучення зазначених держорганів до участі в суді. Відповідей досі немає. Держоргани просто не відповідають та не з'являються до суду.
Отже, за місяць з дня подання позову маємо:- продовження протиправної діяльності КПУ;- участь КПУ у нещодавніх виборах;- відсутність будь-якої реакції державних органів на протиправну діяльність КПУ окрім заяв для преси;- повне ігнорування останніми щодо суду про заборону КПУ та ненадання доказів до суду.
Чому високопосадовці говорять на камери одне, але фактично нічого не роблять? Говорять - тому, що розуміють, що питання про заборону КПУ нагальне, сприймається в суспільстві, і додає їм певних рейтингів.
Але чому не вчиняють кроків про заборону КПУ? Тим більше, що Генеральний прокурор є членом ВО "Свобода", Міністр юстиції України є членом партії "Бітьківщина", а за поданням голови СБУ пана Наливайченка в 2010 р. вже було позитивне судове провадження № 1-33/2010 над злочинами Компартії.
Такі результати на сьогодні. Як завжди, зберігаємо позитивний настрій спрямований на швидку заборону КПУ, і не втрачаємо сподівання, що у державних органів вистачить політичної волі робити не лише гучні заяви для загалу, а і вчинити реальні юридичнв кроки проти порушників цілісності та спокою в нашій державі.
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков вчора о 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов вчора о 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 18.04.2025 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 18.04.2025 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Угода про надра не визнаватиме допомогу США боргом України – Качка
Бізнес 9694
-
"Будуть змішувати, хто як може". Вміст спирту в бензині перевищуватиме 5% – власник АЗС
Бізнес 4654
-
Відмова США від участі в "мирному процесі" – це благословення
Думка 4204
-
Водогін до Миколаєва будують цілодобово у дві зміни – фото
Бізнес
3511 -
Фільм "Квір" з Денієлом Крейґом у головній ролі: красива самотність і трохи скандалу
Життя 3073