У батьків учнів загальноосвітніх закладів намагаються вкрасти близько
Батьків учнів 5 та 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів змушують купувати брошури для тестування невідомого походження - без грифу схвалення Міністерства освіти - і таким чином нажитись на простих українцях.
Батьків учнів 5 та10 класів загальноосвітніх навчальних закладів змушують купувати брошури длятестування невідомого походження - без грифу схвалення Міністерства освіти - і таким чином нажитись на простих українцях.
Вчора, під час депутатського прийому, до мене звернулисьсхвильовані батьки учня 5 класу однієї з оболонських шкіл м. Києва зповідомленням про те, що їх примушують купувати якісь брошури за якими, нібитовідповідно до Наказу № 995 від 17.07.2013 Міносвіти і науки рекомендує провеститестування учнів 5 та 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Брошури точнісінькоспівпадають з переліком навчальних предметів за якими нібито рекомендованопровести тестування. В той же час вчителі не можуть пояснити, з якого дива,видання не містять грифу схвалення тим таки Міносвіти. Та й взагалі не містить жодноїінформації про те, звідки вони взялися, хто їх друкував, яким тиражем і комуналежать авторські права.
Вже понад три роки,згідно із Наказом Міносвіти та науки України в країні діє заборона на випуск тарозповсюдження будь-якої продукції, що має відношення до навчального процесу взагальноосвітніх навчальних закладах без грифу МОН.
За статистичнимиданими Міносвіти за 2013 рік, в середньому, в 5 та 10 класах країни навчаєтьсяпо 400 тис. учнів. Реалізаційна вартість однієї брошури становить 7-8 грн. Собівартістьоднієї такої брошури, яка надрукована на дешевому газетному папері, заекспертною оцінкою становить близько 50 коп. Предметів, що підлягаютьтестуванню - 17. Врешті, виходячи з нескладних підрахунків, чистий прибутокневідомої структури, що намагається нажитись на батьках школярів, складатиме близько50 мільйонів гривень.
Враховуючи вищезазначене, я звернувся до Генеральної прокуратури України з вимогою терміново розібратись в ситуації. Також сподіваюся отримати пояснення від Міносвіти щодо розповсюдження в школах країни брошур невідомого походження.
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус вчора о 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков вчора о 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак вчора о 16:53
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак вчора о 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер вчора о 08:57
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи Сергій Пєтков 20.04.2025 19:43
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 19.04.2025 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 19.04.2025 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 18.04.2025 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 18.04.2025 11:30
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 418
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 222
- Модель нової індустріалізації України 170
- Професії зникають, навички – у тренді 165
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 127
-
"Я туди не хочу". Власник UPG поставив на паузу експансію на ринок Європи
Бізнес 11920
-
"Спортивні авто стоять у гаражах". В Україні ліг ринок високооктанового бензину А-100
Бізнес 10061
-
Індія купить "боїнги", від яких через торгову війну зі США відмовився Китай
Бізнес 5717
-
Нелегальний ринок тютюну: як Україна втрачає 24 мільярди гривень щорічно
Бізнес 4240
-
Бурбон в бак. Що буде із бензином після 1 травня
Бізнес 3241