Нехтування сигналу "Повітряна тривога" суддями і прокурорами - під час ракетних атак
Порушення суддями і прокурорами безпекових гарантій громадян під час сигналу "Повітряна тривога" під час судових засідань
В практичній діяльності стикаюся з випадками, коли окремі судді і прокурори під час судових засідань нехтують сигналами "Повітряна тривога", продовжують судові засідання та зобов'язують інших учасників судової справи проти їх волі, перебувати в судовому засідання під час ракетних та шахедних атак, забороняють йти в укриття для захисту свого життя і здоров'я іншим учасникам (по ВКЗ), на території яких теж лунає сигнал "Повітряна тривога". Наскільки законні такі дії суддів : незаконні.
З початком повномасштабної війни країна-окупант РФ піддавала і піддає повітряним ракетним обстрілам і шахедним атакам об'єкти критичної інфраструктури, до яких в тому числі, належать - суди. В наслідок недбалого ставлення, нехтування людським життям, на жаль, під час влучень у суди були чисельні випадки загибелі та поранень громадян - відвідувачів судів, працівників апарату суддів та суддів. Так відбувалося, тому що судді, працівники апарату суду нехтували сигналом "Повітряна тривога", не йшли в укриття; окремі судді забороняли учасникам покидати судове засідання, яке тривало під час "Повітряної тривоги", що в результаті призвело до смертельних наслідків і значних поранень.
Питання: чи має Держава відшкодовувати значні суми компенсації з Державного бюджету України родинам суддів, прокурорам, які в наслідок своєї недбалості, безпринципності поставили під загрозу як: 1) своє життя і здоров'я (поранення, смерть); і 2) життя звичайної людини-відвідувача суду. - НІ.
Яскравий приклад умисного, свідомого, цілеспрямованого бажання нанесення шкоди життю і здоров'ю громадян України та учасників судового засідання - демонструє Зарічний районний суд м. Суми в особі суддів: Сорока М.Р., Сибільов О.В., Клімашевська І.В.
Зарічний районний суд м. Суми: вказані судді нехтують сигнал "Повітряна тривога" і зобов'язують учасників судової справи - під час ракетних та шахедних атак перебувати в будівлі суду, забороняють прослідувати в укриття учаснику судового процесу для захисту свого життя і здоров'я іншим учасникам (по ВКЗ), на території яких теж лунає сигнал "Повітряна тривога", продовжують судові засідання.
Нагадую, що судді, прокурори не є приватними особами, а є особами уповноваженими на виконання функцій держави, тому не мають права керуватись приватними побажаннями і інтересами.
Судді не мають права погрожувати учасникам судового процесу, та/або відмовляти учасникам судової справи в участі в судовому засіданні в режимі ВКЗ (відеоконференції) в майбутньому, якщо учасник перебуває на території де лунає сигнал "Повітряна тривога": це незаконно.
Судді не мають права забороняти під час судового засідання в режимі ВКЗ прослідувати учаснику судового процесу до найближчого укриття.
Посади судді, прокурора як особам уповноваженим на виконання функцій Держави - безпосередньо пов'язані з обов'язком захищати здоров'я учасників судового процесу.
Готуємо ПЕТИЦІЮ про заборону виплати компенсації з Державного бюджету України родинам загиблих суддів, прокурорів, які нехтуючи сигналами "Повітряної тривоги" спричиняють свою загибель та нанесенню шкоди своєму здоров'ю у вигляді смерті, поранень.
Вважаю, що це є надмірний тягар для платників податків звичайних громадян України, які не повинні оплачувати незаконні дії окремих суддів, прокурорів.
В грудні, 2024 Україною сплачено з Державного бюджету України компенсацію за порушення вимог Конвенції вказаними суддями в розмірі 120 000 гривень з бюджету, тобто спричинено шкоду бюджету України.
Українці не повинні платити за суддівські помилки і порушення вимог Конвенції з боку суддів.
Судді повинні нести кримінальну відповідальність за винесення незаконних рішень, рішень, які за скаргами в ЄСПЛ визнано ЄСПЛ такими, що винесені з порушенням Конвенції.
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков вчора о 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко вчора о 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України Любов Шпак 08.05.2025 11:09
- Изменения в оформлении отсрочки от мобилизации с 06.05.2025 Віра Тарасенко 07.05.2025 23:36
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів Ігор Ткаченко 07.05.2025 15:10
- Де отримати криптоліцензію у 2025 році? Юлія Барабаш 07.05.2025 12:25
- Як сплачує податки та подає звітність контрольована іноземна компанія (КІК) Сергій Пагер 07.05.2025 09:19
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я Христина Кухарук 06.05.2025 19:13
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол 06.05.2025 14:30
- Як зруйнувати країну 224
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? 190
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори 181
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 139
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 117
-
Капітана судна, яке пошкодило газопровід у Балтійському морі, заарештували в Гонконгу
Бізнес 9814
-
Сі переграв Трампа: Кремль фактично здає Росію Китаю
Думка 8802
-
Три хвилі приморозків. Хто збанкрутує, а хто – заробить
Бізнес 8163
-
Harley-Davidson запустить власну гоночну серію з MotoGP у 2026 році
Бізнес 3987
-
Конфлікт цінностей та поділ України: кейс Алхім
Думка 3922