The Telegraph: Україна може зіткнутись з жорстким ультиматумом Трампа
США можуть виставити Києву жорсткий ультиматум: або погоджуйтесь на "мирні умови" Путіна, або назавжди втратите нашу підтримку.
Прочитав велику статтю в The Telegraph стосовно війни в Україні та ролі НАТО в її припиненні.
Давно не читав такого ґрунтовного проукраїнського матеріалу. Автор дотримується тез, як нам добре знайомі: непорушність кордонів в Європі, агресивні наміри Путіна, незалежність України, нехтування Росією міжнародних норм та Угод. Автор зазначає, що Україна найближчим часом може зіткнутись з жорстким ультиматумом з боку США: або погоджуйтесь на мир на умовах Путіна, або ви втрачаєте нашу підтримку назавжди. В бажанні отримати світове визнання "миротворця", Трамп цілком здатен віддати Київ на потуру Кремля. За таких обставин, вважає автор, країни ЄС мають посилити свою роль в підтримці України. Посилити реальними кроками, а не лише дипломатичними заявами!
Автор вважає, що новий канцлер Німеччини готовий посилити роль цієї країни в розбудові власної європейської оборони (без США), приєднавшись до локомотива Франція-Британія. В цьому контексті автор згадує ідею Конрада Аденауера, який пропонував створити європейську ядерну тріаду Німеччина-Франція-Велика Британія, яка і стане європейською «ядерною парасолькою».
Оцінюючи можливі дії Трампа, автор згадує отримання Кіссінджером Нобелівської премії миру за досягнення «режиму тиші» у В’єтнамі. Через два роки після цієї угоди пав Сайгон та розпочався вир репресій, який забрав більше мільйона життів цивільних в’єтнамців. Але, Генрі Кіссінджер вже отримав своє «визнання». Те саме може відбутись з Дональдом Трампом.
Дійсно, нам українцям важко зрозуміти «мирні пропозиції», які змушують нас передати ворогові Херсон та Костянтинівку, Запоріжжя та Дружківку…
Прочитавши матеріал, я вирішив почитати коментарі до нього.
Загалом на цю мить стаття має 701 коментар, що свідчить про актуальність теми.
Як я і очікував, далеко не всі коментатори погоджуються з автором.
Серед противників підтримки України я визначив два умовних тренди.
Наведу, в якості прикладу, один з таких коментарів:
"Чому жодна стаття Telegraph про ситуацію в Україні жодного разу не стосується справжніх причин цієї війни? Чому ви не визнаєте, що Росія виграє, і виграє останній рік чи близько того? Чому ви не визнаєте, що єдина причина, чому Велика Британія та більшість європейських країн хочуть продовжувати цю війну, полягає в тому, щоб:
1) відвернути увагу від того факту, що вони вклали весь свій політичний капітал у проєкт «Україна» і програли;
2) Мілітаризувати свої суспільства, щоб посилити контроль над власними громадянами та, у випадку ЄС, консолідувати свою владу та знищити те, що залишилося від суверенітету європейських націй."
Отже, дві загальні тези, як поширюють супротивники підтримки України: «зрозумійте, ми вже програли» (головна) та «навіщо кидати гроші в топку, якщо їх можна витратити на власні потреби» (похідна).
Досліджуючи дев’ять років використання росіянами «м’якої сили», мушу зазначити: такі тези є доволі новими і набувають все більшої популярності серед європейців та американців. Прикро, що такими кремлівськими наративами все частіше користуються офіційні особи США.
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков вчора о 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов вчора о 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 18.04.2025 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 18.04.2025 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13659
-
Аграрії з Кіровоградщини купують недобудовану лікарню в центрі Києва. Для чого
Бізнес 5522
-
"Якщо заробляємо півтори гривні – щасливі" – власник мережі АЗС
Бізнес 5373
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5198
-
Угода про надра не визнаватиме допомогу США боргом України – Качка
Бізнес 4644