"Свято нескорених"
Україна - не та держава, яка забуває здобутки своїх предків.
Дорогі співвітчизники, Україна зробила ще один кроку бік знищення совкової ідеології. За рішенням Президента та підписаним указомпро заснування нового свята, День захисника України тепер буде відзначатися 14жовтня. Щодо дати, яка прижилася у родинах нашої країни, то 23 лютого назавждизникне з календарів наших громадян. Адже святкувати щось із країною, яка намагаєтьсязнищити нашу державу, яка губить долі наших дітей, український народ ніколи нестане.
З цього дня, коли українці вперше вітають своїхрідних, сміливих і нескорених героїв 14 жовтня, починає писатися нова історія сучасності,яка переплітається з подвигом наших військових на Сході. Бійці АТО, нащадкиславетних козаків, демонструють силу незламного духу, захищаючи нашу землю відзазіхань агресора, віддають життя за мир, спокій та добробут Батьківщини. Всянація висловлює подяку за можливість жити у незалежній, вільній та територіально-ціліснійдержаві воїнам АТО і їх родинам. Цей день має закласти у головах народу фундаментпостійного шанування військових традицій та сприяння подальшому зміцненнюпатріотичного духу в суспільстві.
Хотів би зазначити, що спроби змінити датунаціонального свята та викоренити із землі української совкову ідеологію та традиції часів СРСРнамагався ще третій президент України Віктор Ющенко. Одним із підходящих датвін вважав 29 січня "День подвигу героїв Крут", але, на жаль, ініціативабула не підтримана.
Людина тісно пов'язана з минулим свого народу, йогоісторією. Знання свого родоводу, історичних та культурних цінностей предківнеобхідні не тільки для підйому національної гідності, а й для використаннякращих традицій у сучасному житті. Ми повинні знати, що 14 жовтня відбувалисярізні події і це важлива дата в історії нашої держави. Цього дня відзначається релігійне святоПокрова, День українського козацтва та річниця створення УПА(Українськаповстанська армія). На Покрову козаки обиралинового отамана і навідували свої родини, тому і вважали цей день найбільшимсвятом. Для бійців Української повстанської армії ця дата теж відіграє важливуроль, адже 14-го жовтня 1942 року в лісах Полісся повстала УПА - військовекрило Організації українських націоналістів Степана Бандери. Чи то збіг, чисправді доля, що такі визначні, пов'язані з українською ідеєю, подіївідбувалися в цей день.
Нам вже давно час позбавлятися "русскихоков", які заважають нам будувати свою незалежну державу. Сьогодні нашнарод нарешті повертається до виключно українських засад, традицій, звичаїв,які природно вплітають у сучасні реалії. Під гаслом "сила нескорених, і учас консолідації нації за ради майбутнього своєї Батьківщини, у нової дати єнабагато більше шансів закріпитися у свідомості суспільства. Очевидно, що уРосії залишилися лише радянські пам'ятні дати (якщо ні моралі, нісправедливості, ні гідності вона немає), якими вона ще намагаєтьсяманіпулювати. Не вийде! І хай не хвилюється, воїнів 1941-1945 будуть пам'ятати,шанувати й любити. Україна - не та держава, яка забуває здобутки своїх предків.
Слава Україні!
Слава Воїнам АТО!
Вічна пам'ять всім полеглим героям!
- Встигнути до штормів: чи готові інвестори до українських податкових гірок? Сергій Дзіс 10:40
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека Ігор Шевцов 08:54
- "Справедливість" судді Канигіної Лариса Гольник вчора о 18:43
- Нові правила для енергонакопичувачів: як зміняться контракти через кіберризики з 2025 Ростислав Никітенко вчора о 15:01
- Як довести вину стоматолога у суді: практика відшкодування шкоди за неякісне лікування Артур Кір’яков вчора о 13:59
- Форензик як інструмент захисту, діагностики та зростання бізнесу в умовах ризиків Артем Ковбель вчора о 03:29
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя Христина Кухарук 11.05.2025 13:54
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 10.05.2025 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський 10.05.2025 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер 10.05.2025 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков 09.05.2025 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко 09.05.2025 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Як зруйнувати країну 340
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя 201
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 152
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 135
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України 111
-
Угорщина готується до війни? Що стоїть за "шпигунами Орбана" на Закарпатті
27254
-
Підготовка піхотинців: державна некомпетентність і приватна ініціатива
Думка 10949
-
Як весняна погода вплине на врожай пшениці в Україні й світі
Думка 7123
-
Експерти з психіатрії назвали п’ять речей, які ніколи не роблять щасливі пари в стосунках
Життя 7091
-
На стамбульській розтяжці – як Путін нарешті змушений зіткнутися з реальністю
Думка 5891