Чому Ірпінь святкує День Конституції з оптимізмом?
Цього року Київський міжнародний інститут соціології провів опитування щодо ставлення українців до офіційних свят. Найпопулярнішим став Великдень – 80 відсотків голосів. А найменшу підтримку отримав День Конституції – всього 5 відсотків…
Цього року Київський міжнароднийінститут соціологіїпровів опитуваннящодо ставлення українців до офіційних свят. Найпопулярнішим став Великдень – 80відсотків голосів. А найменшу підтримку отримав День Конституції – всього 5відсотків…
Переконаний, щобукраїнці шанували Основний Закон і поважали це свято, держава повинназабезпечувати виконання усіх прав і свобод громадян, які гарантуютьсяКонституцією. На жаль, сьогодні в Україні так відбувається не завжди.
В Ірпені нарівні місцевих органів влади ми робимо усе можливе, щоб норми Конституції булидотримані, а права людей - захищені.
За два роки інтенсивної роботи в Ірпені реалізовано понад100 соціальних інфраструктурних проектів. Бюджет розвитку зріс майже у19 разів, до 146 мільйонів гривень, що є найважливішим показником розвиткуміста. За цим - 50 відремонтованих вулиць,у значній частині яких замінено комунікації та зливову каналізації; 16 облаштованихзелених зон: парки, сквери та алеї сучасного рівня; десятки оновлених покрівельжитлових будинків і понад 1000 енергоощадних вікон у закладах освіти ймедицини. Ми пробурили та реконструювали12 свердловин питної води, встановили 120 камер відеоспостереження на вулицяхміста, видали 170 документів на земельні ділянки та 50 квартир учасникам АТО.
Та без перебільшення, одними з базових і найбільш затребуваних громадянами гарантій Основного Закону є доступні та безкоштовні освіта і медицина. Тож сьогодні усі сили у місті спрямовано на удосконалення та розвиток саме цих сфер. За 2 роки у цих напрямках зроблено уже чимало. Ми відкрили нову сучасну дитячу поліклініку, створили цілу мережу амбулаторій сімейної медицини, забезпечили дитячу та міську лікарні і пологовий будинок необхідним обладнанням, відкрили нові дуже потрібні центри: мамологічний та антигіпертензивний, організували в Ірпені пункт швидкої допомоги, якого раніше тут ніколи не було. І це – лише початок реформування медицини Приірпіння.

Головною метою,до якої ми, можливо, не так швидко, як хотілося б, але впевнено йдемо, єнадання мешканцям регіону якісної, доступної та оперативної послуги тут, вІрпені. Щоб хворим не доводилося їздити у пошуках потрібного лікування достолиці чи в інші міста. Для цього ми взялися за дуже масштабний проект –створення новітнього медичного центру. Крім того, особливу увагу зосередили напідвищенні кваліфікації фахівців. Наші лікарі почали їздити на навчання доЄвропи, зараз ведемо перемовини про обмін досвідом з американським містомМілуоке.
Паралельно з медициною займаємося освітою. Цього року виділили на її розвиток найбільшу частину міського бюджету – 134 млн. грн. Саме зараз на подвір’ях усіх шкіл активно ведуться будівельні роботи – до 1 вересня кожна школа отримає новий сучасний спортмайданчик, а то й не один. Ми реконструюємо деякі шкільні кабінети, переобладнуючи у профільні. Вони будуть наповнені усім необхідним обладнанням для вивчення хімії, фізики чи біології.
Основним проектом в освіті залишається добудова шкіл. Зараз роботи уже почалися в школі №17 та №2. Плануємо добудувати майже усі школи. Ведемо перемовини про будівництво двох нових шкіл, уже маємо домовленості з приватними власниками землі, які погодилися відступити місту кілька гектарів під ці проекти. Також триває підготовка до відкриття Ірпінського ліцею інноваційних технологій, що має стати одним із кращих в країні.
Два роки тому вперше на Київщині ми відкрили клуб для діток з обмеженими можливостями і перший за роки незалежності комунальний дитячий садок «Бджілка». Цього року відкриваємо ще два дитсадки.
Разом з тим мирозуміємо, що навчати дітей та лікувати людей мають люди, які не думатимуть якзаробити на хліб насущний. Фахова справа має бути достойно оплачена. Саме томуми запровадили мотиваційну систему для педагогів та уже почали забезпечуватисоціальним житлом працівників бюджетної сфери.
Окремо хочунаголосити, що розвиваючи освіту і медицину, ми неодмінно дотримуємося Конституції України. Основний пакет послуг,які гарантує держава в амбулаторіях, поліклініках і лікарнях – безкоштовні.Якщо говорити про додаткові платні послуги, то вони ніколи не будуть обов’язковими, а використовуватимуться батьками учнів чипацієнтами медичних закладів лише за власної ініціативи та бажання. Головне,щоб все було прозоро і оплата надходила на офіційні рахунки установи, а некомусь до кишені.
Якщож раптом в Ірпені хтось відчуває, що його права і свободи, гарантовані ОсновнимЗаконом, утискають, то і в цьому випадку ми забезпечили громадянам безкоштовнуюридичну консультацію і підтримку. В Центрі надання адміністративних послугщодня працює юрист, готовий допомогти кожному.
Урезультаті згаданого мною раніше соцопитування з’ясувався ще один цікавий факт:прихильно до Дня Конституції ставиться здебільшого молодь. Це тішить і додаєоптимізму. Адже значна частина населення Ірпеня – це саме молодь і діти, тому явпевнений, що ізтакою громадою на Ірпінь чекає ще багато здобутків і досягнень.
Відщирого серця вітаю кожного українця з Днем Конституції. Віри і впевненості умайбутньому кожному з нас, натхнення до завзятої праці і нехай ніщо і ніхто незупинить розвитку ні нашого міста, ні нашої країни!
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян вчора о 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова вчора о 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко вчора о 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка вчора о 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок вчора о 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель вчора о 01:16
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко 30.06.2025 17:15
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви Сергій Немчинський 30.06.2025 16:39
- Моральна шкода за невиконання рішення суду Артур Кір’яков 30.06.2025 14:21
- Путінський режим знову показує своє справжнє обличчя: цього разу – проти азербайджанців Юрій Гусєв 30.06.2025 10:51
- Зелений прорив 2025: як відновлювана енергетика відкриває шлях для України Ростислав Никітенко 30.06.2025 10:22
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним Максим Гусляков 28.06.2025 20:49
- Мир начал избавляться от иллюзий, связанных с ИИ Володимир Стус 27.06.2025 23:54
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України 749
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 529
- Реформа "турботи" 252
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 171
- Краще пізно, ніж бідно: чому після 40 саме час інвестувати в фондовий ринок 124
-
Найдорожчі весілля в історії: 5500 дронів, верблюди й нескінченна розкіш Безоса, Амбані та Чарльза
Життя 51322
-
"Кремль втрачає контроль". Що означає конфлікт Росії з Азербайджаном
27354
-
"Гарантії безпеки" Кадирової представлять Україну на 61-й Венеційській бієнале: деталі
Життя 12872
-
Гладка шкіра без зморщок: дев’ять продуктів, які містять велику кількість колагену
Життя 9036
-
Що буде з Україною без зброї США. Три сценарії та нова роль Європи
7199