Підсумки німецько-російського рандеву
Перш за все, слід звернути увагу на те, що Кремль в черговий раз продемонстрував подвійність стандартів власної політики.
Вчора відбулася зустрічміністрів закордонних справ Німеччини та Російської Федерації. Варто зазначити,що дана подія є доволі знаковою та важливою, оскільки Франк-Вальтер Штайнмайєрта Сергій Лавров обговорювали ситуацію у Криму та Сирії.
Перш за все, слід звернути увагу на те, що Кремль вчерговий раз продемонстрував подвійність стандартів власної політики. Останніподії, які склалися навколо Криму, російський міністр обговорював суто зантиукраїнської позиції, зазначаючи, що Київ давно планував диверсійну операціюз метою дестабілізації ситуації на півострові. Але в той же час Сергій Лавровзавірив свого німецького колегу, що Росія залишається прихильником«нормандського формату», хоча не так давно Володимир Путін говорив ледве не провихід своєї держави з переговорів. У даному випадку позиція Москви зрозуміла –перекласти всю відповідальність на Київ та переконати Захід у своїйблагонадійності (особливо це підкреслювалося неодноразовим апелюванням до«беззаперечних доказів» причетності України до ситуації у Криму, які Росіянадасть трохи згодом).
Також Сергій Лавров наголосив на тому, що Москва повністюпідтримує політичні реформи, які було закладено в Мінських домовленостях, алеКиїв «гальмує» їх реалізацію. Відповідно, російський міністр вказав на те, щоЗахід повинен здійснити тиск на Україну в даному питанні. У такий спосіб Кремльнамагається зайняти роль стороннього й неупередженого спостерігача, який немаєжодного відношення до ситуації на Донбасі. Тому це виражає прагнення перекластивідповідальність і на ЄС, оскільки згідно риторики Сергія Лаврова саме відЗаходу залежить питання зрушення мирного процесу з «мертвої точки».
Особливо слід звернути увагу на обговорення перспективреалізації проекту побудови газопроводу Північний потік-2. Основним аргументомна його користь російський міністр вважає те, що Німеччина зможе отримуватиякісне «блакитне паливо» та ефективно його споживати, оскільки Київ –неблагонадійний транзитер.
Дана зустріч засвідчила не лише факт того, що Росіявикористовує подвійні стандарти у своїй політиці й всілякими засобаминамагається дискредитувати Україну, а й те, що Кремль задоволений нинішнімстаном справ, оскільки займається відвертою демагогією й робить видимість, щовін готовий до конструктивного діалогу. Але насправді Володимир Путіннайближчим часом домовлятися не збирається, оскільки відверто ігнорує будь-якіможливості налагодити мирний процес.
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов вчора о 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко вчора о 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька вчора о 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський вчора о 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян вчора о 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер вчора о 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш 16.04.2025 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк 16.04.2025 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський 16.04.2025 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін 16.04.2025 12:29
- Нація вбивць 373
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 220
- Професії зникають, навички – у тренді 143
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 125
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 116
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 14598
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13037
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 10116
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9287
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5077