Винесено рішення по справі про притягнення Власенка Ф.А. до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 122 КУпАП
02.12.2008 року суддею Малиновського районного суду м. Одеси Журиком С.В. була розглянута справа про притягнення Власенка Ф.А. до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 122 КУпАП.
02.12.2008 року суддею Малиновського районного суду м. Одеси Журиком С.В. була розглянута справа про притягнення Власенка Ф.А. до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 122 КУпАП.
За результатами розгляду справи, наші вимоги були задоволені в повному обсязі, а провадження по вказаній справі закрито за п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП, тобто за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.
Нагадуємо, що після подій, що відбулися 18.11.2008 року, Керуючим партнером ЮФ «Прайм Юріс» було опубліковано відкритий лист щодо неправомірних та незаконних дій судді Малиновського районного суду м. Одеси Журика С.В..
Також, на ім’я голови Малиновського районного суду м. Одеси була подана скарга на неправомірні та незаконні дії судді Малиновського районного суду м. Одеси Журика С.В.
25.11.2008 року в справі було оголошено перерву у зв’язку з неявкою свідків.
02.12.2008 року, після поданих клопотань та письмових пояснень по справі, суддя Журик С.В. розглядав справу в залі судових засідань з фіксацією судового засідання за допомогою технічних засобів, однак без мантії та нагрудного знаку відповідного зразку.
Оголошення постанови по справі відбувалось 02.12.2008 року в залі судового засідання без фіксації судового процесу технічними засобами.
Так при розгляді справи 02.12.2008 року суддею Журиком С.В., не зважаючи на подані клопотання та скарги, було допущено велику кількість порушень діючого законодавства України, а саме ст. 8, ч. 2 ст. 19, ст. 59, п. 7 ч. 3 ст. 129 Конституції України, ч. 4 ст. 9, ч. 2 ст. 134 Закону України «Про судоустрій України», ст.ст. 268, 271 КУпАП.
Також, в своїй постанові суддя Малиновського районного суду м. Одеси Журик С.В. вказав на те, що вона є остаточною та оскарженню не підлягає, що в свою чергу суперечить ст. 294 КУпАП та свідчить про необізнаність судді в діючому законодавстві України та безпосередньо в змінах, що відбулися 24.09.2008 року в КУпАП.
Більш того, що, на наш погляд, є неприпустимим для представника судової влади, після оголошення постанови суддя Журик С.В. вказав, що окремим процесуальним рішенням буде вирішено питання щодо перевірки господарської діяльності ЮФ «Прайм Юріс» з незрозумілих для нас правових підстав.
Наведені дії судді Журика С.В. щодо погроз в адресу ЮФ «Прайм Юріс» вважаємо такими, що є втручанням в господарську діяльність ЮФ та, на наш погляд, пов’язані з відкритим листом Керуючого партнера ЮФ «Прайм Юріс» Пономаренка Д.В. та відповідною скаргою поданою на ім’я голови Малиновського районного суду м. Одеси.
Всі обставини та порушення підтверджені аудіозаписом, який здійснював Пономаренко Д.В. під час розгляду справи.
- ВЛК до 5 июня ограниченно пригодным. Нужно ли проходить Віра Тарасенко 22:20
- Санкції з металом в голосі Євген Магда 17:18
- Україна має підтримати прагнення Туреччини вступити в ЄС Любов Шпак 15:48
- Зелене майбутнє України очима молоді у 2025 році Оксана Захарченко 14:47
- Стосунки з собою Людмила Євсєєнко 10:00
- Від США до фронту: контракти, що змінять правила гри Віктор Плахута вчора о 19:56
- Смертна кара у часи війни: вибір між гуманізмом і виживанням Дмитро Зенкін 10.03.2025 23:08
- Про оскарження рішень військово-лікарських комісій (ВЛК) Світлана Приймак 10.03.2025 23:00
- Метрики CX – клавіші фортепіано в мелодії прибутку компанії Андрій Волнянський 10.03.2025 22:45
- Хто має право на відстрочку та які документи необхідні? Віталій Єлькін 10.03.2025 21:52
- Як зробити освіту практичною: дієві рішення для університетів Віталій Кухарський 10.03.2025 19:28
- 69-та сесія Комісії ООН зі становища жінок стартувала сьогодні Галина Скіпальська 10.03.2025 15:48
- Що не так із ресурсними угодами США? Ксенія Оринчак 10.03.2025 15:00
- 3526 млрд грн збитків довкіллю: як притягнути агресора до відповідальності? Юлія Овчинникова 10.03.2025 14:42
- Стратегічні та критичні надра. Що це? Віталій Соловей 10.03.2025 14:24
-
Резерви, корейці та атаки на логістику ЗСУ. Що відбувається на Курському напрямку
2625
-
"Це катастрофа". Швейцарія втрачає ринок зброї через заборону на перепродаж в Україну
Бізнес 2228
-
Найбільша автомобільна компанія Німеччини підтримує переозброєння Європи
Бізнес 2123
-
WSJ: США звертаються до України по допомогу у розвитку безпілотної авіації
Бізнес 1996
-
Час, відведений Болгарією на переговори щодо продажу реакторів для ХАЕС, сплинув
Бізнес 1775