Залізничні лікарні почнуть приймати хворих на COVID
Важкі часи потребують складних рішень.
Харківська дорожня клінічна лікарня на залізничному транспорті почне приймати для лікування хворих на COVID-19. Таке рішення було прийнято розпорядженням за підписом Міністра охорони здоров’я Максима Степанова.
Пандемія COVID-19 в Україні продовжується, а кількість хворих невпинно зростає. Про це говорить офіційна статистика. На сьогодні, в Україні виявлено більше 350 тис. випадків хворих на COVID-19, хворіє більше 200 тис. людей, а підозри мають більше 420 тис. осіб. Це данні офіційної системи моніторингу поширення епідемії Ради національної безпеки і оборони України.
Дорожні клінічні лікарні на залізничному транспорті розташовані в регіонах, де спостерігається найбільша кількість виявлених хворих на COVID-19. Це Київ та Київська область, Харківська область, Дніпропетровська область, Одеська область та Львівська область. З понеділка 26 жовтня м. Харків знаходиться в червоній зоні карантину, Львів, Дніпро, Одеса та Київ в помаранчевій зоні. В більшості цих міст, заповнення лікарень хворими на коронавірус сягає критичних показників. Особливо це стосується Харкова, де Дорожня, клінічна лікарня включиться в лікування хворих на COVID. Якщо епідеміологічна ситуація не зміниться, до процесу лікування хворих на коронавірус долучяться решта залізничних лікарень.
В цей складний період, залізнична медицина, як складова української медицини, має допомогти державі в боротьбі з пандемією. Коронавірус – проблема світового масштабу. Ще навесні цього року, в Бразилії - кузні футбольних талантів, стадіони перелаштовувалися під польові госпіталі. Причиною цього був брак ліжок в лікарнях. Нещодавно, через значне поширення коронавірусу під госпіталь переобладнали Варшавський стадіон «Народовий». Чимало світових і українських компаній зробили свій вклад в допомогу по боротьбі з коронавірусом. На мою думку, залізнична медицина не має стояти осторонь, а повинна включитися в лікування хворих на COVID-19. Варто пам’ятати, що дорожні, клінічні лікарні знаходяться в структурі «Укрзалізниці», а «УЗ», як і безліч інших компаній, несе збитки від економічної кризи, викликаної пандемією. Чимало працівників мають скорочений робочий тиждень та відповідно мають менші нарахування. Значно зменшився пасажирообіг, а також об’єм транспортних, комерційних перевезень, з яких заробляє «Укрзалізниця». Тому, філія «Центр охорони здоров’я» має активно включитися в процес лікування хворих на COVID.
Варто додати, що лікування хворих на коронавірус для персоналу дорожніх, клінічних лікарень має додатково оплачуватися. Національна служба здоров’я оплачує всім закладам кошти за лікування пацієнтів з підозрою або з захворюванням на COVID-19. Відповідальність за здійснення цих доплат буде лежати на генеральних директорах, нещодавно обраних на відкритих конкурсах. Медичний персонал має отримувати доплати за роботу в умовах підвищеного ризику. Об’єм доплат коливається відносно регіону, але зважаючи, що Дорожні, клінічні лікарні розташовані в містах з значним поширенням хвороби – роботи вистачатиме, а відповідно доплати будуть достойні.
Важкі часи потребують складних рішень. Абсолютно погоджуюсь і розділяю почуття того, що ситуація викликана пандемією вже всім набридла. Надокучують карантинні обмеження, а погані новини емоційно виснажують. Та і банально, пандемія заважає повноцінно рухатися вперед і розвиватися. Нам не подобається, що діти змушені навчатися дистанційно. Через пандемію скоротилися прибутки та збільшилися витрати, зменшилася варіативність відпустки, а щодня переслідує почуття «не визначеності». Проте, ми маємо разом подолати цю проблему. Чим активніше ми включимося в роботу, зробимо свій вклад в спільну боротьбу з пандемією, за життя і здоров’я людей, тим скоріше ми всі повернемося до звичного, нормального життя.
- Недоторканні на благо оборони: головне — правильно назвати схему Дана Ярова 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель 01:16
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко вчора о 17:15
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви Сергій Немчинський вчора о 16:39
- Моральна шкода за невиконання рішення суду Артур Кір’яков вчора о 14:21
- Путінський режим знову показує своє справжнє обличчя: цього разу – проти азербайджанців Юрій Гусєв вчора о 10:51
- Зелений прорив 2025: як відновлювана енергетика відкриває шлях для України Ростислав Никітенко вчора о 10:22
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним Максим Гусляков 28.06.2025 20:49
- Мир начал избавляться от иллюзий, связанных с ИИ Володимир Стус 27.06.2025 23:54
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики Леся Дубчак 27.06.2025 16:19
- Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)? Галина Янченко 27.06.2025 16:03
- Реформа "турботи" Андрій Павловський 27.06.2025 12:07
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України 731
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 333
- Реформа "турботи" 239
- Житлово-будівельні товариства: як знизити ризики у новому житловому будівництві 117
- Краще пізно, ніж бідно: чому після 40 саме час інвестувати в фондовий ринок 109
-
На Черкащині викрили незаконний видобуток каолінів: за майже три роки – 14 000 тонн
Бізнес 6942
-
21 удар по одному заводу. У Дрогобичі розповіли про наймасштабнішу атаку за час війни
Бізнес 5285
-
Антиамбітність – не лінь, а вибір: чому slow success набирає обертів
Життя 4290
-
Втратив бізнес в окупації та пережив два інсульти. Як ветеран відкрив поліграфічну фірму в Одесі
Бізнес 3494
-
Золотий гребінець. Хто заробляє на курятині найбільше
Бізнес 2659