Хто перший "на вихід"?
Звична риторика провладних політиків і звинувачення у всіх бідах Путіна і сепаратистів - перестає бути «лакмусовим папірцем» фактичної бездіяльності українських високопосадовців.
Останнім часом, критика Уряду з боку експертів, політиків, іноземнихпартнерів і суспільства, щодо «гальмування»проведення реформ в Украйні звучить все частіше.
Звична риторика провладних політиків ізвинувачення у всіх бідах Путіна і сепаратистів - перестає бути «лакмусовимпапірцем» фактичної бездіяльності українських високопосадовців. «Інформаційнийтуман» розсіюється і все більше людей розуміють, що Україна має проблеми нелише на сході, але й всередині країни де процвітає тіньова економіка, зростає корупція,відбувається безкарне обкрадання самих незахищених верств населення черезтарифну політику уряду. Інколи складається враження, що війна на сході найбільшвигідна владі, бо це - не лише можливість приховати своє «бездарне» управління,але й підзаробити.
На противагу намаганням об’єднати суспільство довкола зміни системивлади, можновладці вкинули в суспільство ідеюадміністративної реформи, яка належно не підготовлена, не обговорена громадамиі яка поновила конфлікти на місцях.
Поряд з тим, урядові кабінети почали залишати іноземні фахівці, які ще півроку тому, були панацеєю порятунку України. Їх «викидає» радянська системавлади, яка і досі панує в найвищих органах влади. Усі заявлені реформи «буксують».Не виконуються Президентська стратегія - 2020, Програма дій Уряду, Коаліційнаугода.
Замість посиленняобороноздатності країни, ми все частіше спостерігаємо за звинуваченнями добровольчихбатальйонів та волонтерських груп з боку влади. Так виглядає, що єднання нації ,яка з’явилося внаслідок агресії Путіна, починаєзникати. На перший план виходить безвідповідальний і безкарний український чиновник,який не дивлячись на зовнішню агресію продовжує грабувати. І політик, якийбудує абсолютну владу «під себе». Просвітління в головах суспільства змушує «урядовихкамікадзе» шукати винних у провалі зміни системи влади яка мала відбутися після«вигнання» Януковича.
Боячись відповідальності, АрсенійЯценюк шукає «козлов отпущения». Ними можуть стати депутати коаліції, які засловами прем’єра, мають «піти на вихід»,якщо вони не хочуть працювати в «європейській коаліції», про що прем’єрзаявив сьогодні на презентації плану законодавчого забезпечення реформ.Очевидно, що в подальшому, ті політики, які не підтримуватимуть урядовихініціатив, або далі наполягатимуть на «процвітанні» корупції в Уряді, будуть визначені прем’єром – «ворогами України»і на них буде спроба почепити усю відповідальність за реформаторський провал.
Скажіть, правда ж непоганий хід навипередження?
Тримаю парі, що з такими темпами,за декілька місяців ми дочекаємося відставки Уряду, або ж матимемо позачергові виборидо ВР.
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов вчора о 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко вчора о 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька вчора о 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський вчора о 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян вчора о 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер вчора о 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш 16.04.2025 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк 16.04.2025 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський 16.04.2025 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін 16.04.2025 12:29
- Тиша, ручка і результат: секрет сильних керівників Катерина Мілютенко 15.04.2025 22:33
- Нація вбивць 372
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 217
- Професії зникають, навички – у тренді 142
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 121
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 116
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 14517
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 12961
-
В яких європейських країнах найбільше люблять котів. До добірки потрапили країни-сусідки України
Життя 11531
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 9739
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9282