Черговий крок до протистояння?
Нехай мене, поряд з «Правим сектором», «Спільною справою» та Громадською радою Майдану знову називають проектом Банкової, але в мене складається враження, що найбільшим проектом Банкової є партія ВО «Батьківщина», окремі члени якої голосували за повернення
4 лютого був днем чергового іспиту для опозиції. До сьогодні не було жодного сумніву, що вирішувати існуючий політичний конфлікт найкраще у стінах Верховної Ради. Але сьогодні опозиційні депутати вкотре довели, що не в змозі відстояти вимог Майдану і з тріском провалили свою місію.
Провладна більшість не готова йти назустріч вимогам Майдану і політичного врегулювання конфлікту, а опозиційні парламентарії, попри бравурні заяви, не здатні змінити ситуацію. Поки перемагає "партія війни", а опозиція знову наступає на ті ж самі «граблі». Повіривши у обіцянки влади щодо врегулювання конфлікту шляхом переговорів, провладна більшість заманила опозицію у ВР, щоб мати змогу відкрити четверту сесію сьомого скликання.
Сесію відкрито. ВР запрацювала, тепер партія влади, маючи парламентську більшість, може голосувати самостійно за все, що вважатиме за потрібне. Стає очевидним, що влада знову використала опозицію, щоб потягнути час, адже через кілька днів Янукович поїде у Сочі отримувати нові "ввідні". Навіщо опозиція йшла на відкриття чергової сесії ВР, якщо не мала гарантійної більшості в парламенті - не зрозуміло.
І нехай мене, поряд з «Правим сектором», «Спільною справою» та Громадською радою Майдану знову називають проектом Банкової, але в мене складається враження, що найбільшим проектом Банкової є партія ВО «Батьківщина», окремі члени якої голосували за повернення до Конституції 1996 року і які «профукали» вимоги мільйонів громадян.
Хочеться процитувати доволі знайомий вираз: «Революції починають ідеалісти, роблять романтики, а використовують негідники». На 75 день протистояння, все більше переконуюся в тому, що Україна рухається не туди, а ситуацію, яка існує сьогодні на Майдані використовують виключно для задоволення політичних амбіцій.
А в цей час на вулиці стоїть народ і вимагає покарання винних за кров, яка пролилася на Майдані. Політики ж намагаються знайти консенсус у питанні щодо повернення до Конституції зразка 2004 року...
- Пенсійна рулетка Андрій Павловський 19:35
- Чому у відпустках приймають рішення про звільнення? Ольга Малахова 17:10
- Made in Vietnam, approved in Kyiv: схема по-новому Дана Ярова 17:02
- Час розблокувати будівництво нових об'єктів та залучення інвестицій в громадах Лариса Білозір вчора о 20:41
- Заповіт у Дубаї: нові можливості для українців у DIFC Courts Олена Широкова вчора о 15:45
- Конфлікти у бізнесі: як перетворити загрозу на джерело зростання Олександр Скнар вчора о 14:36
- У кожному дроні – сертифікат світової байдужості Дана Ярова вчора о 12:05
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук 09.07.2025 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 09.07.2025 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак 08.07.2025 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова 08.07.2025 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова 08.07.2025 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска 08.07.2025 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар 08.07.2025 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш 08.07.2025 14:03
-
"Цифри шокують". Гетманцев оприлюднив дані про найбільші в Україні пенсії
Фінанси 13070
-
Борги українців продають на аукціонах. Що це значить для боржників?
Фінанси 6071
-
Банк ЄС анонсував 600 млн євро для України: найбільша сума – на відновлення ГЕС
Фінанси 4917
-
"По-справжньому довіряти одне одному": сім фраз, які використовують пари з міцною довірою
Життя 4832
-
Перший випадок зворотної релокації: у Чернігові запустили фабрику, привезену з Польщі
Бізнес 4822