"Спасибо товарищу Клименко за наше счастливое будущее!" (Премьер)
Ця людина вивела процес контролю за тіньовим ринком у СИСТЕМУ. І головне в СИСТЕМУ під конкретних осіб, але й себе звичайно не забув.
Хто тільки не намагався підібратипід себе тіньову економіку України. Всі попередні керівники тількиудосконалювали цей процес. Треба відверто сказати, що молоде даровання Клименков дійсності обійшов всіх. Ця людина вивела процес контролю за тіньовим ринком уСИСТЕМУ. І головне в СИСТЕМУ під конкретних осіб, але й себе звичайно не забув.
СИСТЕМА Клименко, по суті, проста, як божий день.Головне створити повністю автоматизований процес адміністрування найбільшоперативного податку, яким звичайно є ПДВ, і в ручному режимі ставити завдання щодокоригування ПДВ та контролювати хід виконання доручень.
Звичайно всі платники ПДВзалежать від славнозвісної системи співставлення податкового кредиту та зобов’язань.Ось і вихід, подумав Клименко і ввів ВІРУС в цю систему, давши завданнякоригувати ПДВ «неугодним платникам» або тим, кого треба заганяти «В ПРОГРАМУ».А ВІРУС цей - Акт перевірки, без прийняття податкового повідомлення рішення, вінже «транзитний», він же «нульовий». Але платник податку виявися думаючий ідовів пряму норму Податкового кодексу до суду, і СИСТЕМА стала давати ЗБІЙ.Добре, подумав Клименко, і винайшов АКТ про неможливість проведення зустрічноїзвірки, яким просто не визнавали РЕАЛЬНІСТЬ здійснення операцій і зновузапустив цей ВІРУС у систему ПДВ. І молотила би собі СИСТЕМА, знімаючи процентз тіньової економіки в інтересах конкретних осіб, але раптом…Майдан.
І вже нові «прогресивні захисники»підприємництва, на хвилі МАЙДАНУ, приходять на діючий корупційний механізм. Іось воно ЩАСТЯ! Але ж НІ, не так швидко, народу обіцяли НЕ КРАСТИ, НЕ ДУШИТИ. Атут іще війна. А тому так, повагались трохи, і вирішили, ДІЙСНО ВІЙНА ж іде,може ніхто і побачить. І вирішили не тільки перейняти СИСТЕМУ Клименко, а йузаконити створений ним ВІРУС, а тому під покровом ВІЙНИ, Державна фіскальнаслужба подає до КАБМІНУ проект постанови, якою хочуть АКТ про неможливістьпроведення зустрічної звірки узаконити постановою КМУ.
Головня ПОДЯКА, тому розробнику,хто придумуючи систему співставлення податкового кредиту і зобов’язань зробивтак, що коригування ПДВ можливо тільки тоді, коли документ, який вноситьінспектор у СИСТЕМУ має слово «АКТ». Але Податковий кодекс чітко визначив, щоакт свідчить про порушення, а тому після його складання треба прийматиповідомлення-рішення. Але є проблема, тоді ж не знімеш ПДВ по «ланцюгу». Корочекажучи, КЛИМЕНКО придумав СИСТЕМУ, але «ДОТОЧИТИ» вже не встиг. Так ось НА тобі,Прем’єр Міністр, розуміється у засобах впливу на бізнес, тобто вірусу в системіПДВ, і вже мабуть підпис на постанові поставив. Хоч і обговорення ще йдуть.
Цікаво, чи повідомив він цеКОАЛІЦІАДІ, бо ПРЕЗИДЕНТ, в коаліційні угоді, зазначив дослівно: п. 3.5.8. (РОЗДІЛVII) "запровадження обов’язковості видачі податкового повідомлення-рішення в разі складання акту за результатами перевірки". НУ ЯК ВАМ ТАКЕ? Байдуже, що на цей рахунок є пряма норма Податковогокодексу. Якщо такий МАРАЗМ в Коаліційній угоді, значить дійсно з «КААЛІЦІЄЮ»,як казали пані Тимошенко, зовсім ТУГО. А може, тому і зазначають про повідомлення-рішення в коаліційній угоді, що вже підготували необхідну ПОСТАНОВУ.
Ну, а платникам податків требаготуватись, бо в КУПІ рахунки ПДВ та Акти про неможливість проведеннязустрічної звірки, це прямий шлях на списання ПДВ з ВАШИХ рахунків, не чекаючи нашогоз Вами оскарження.
П.С. Хоч би одна людина, прийшлаі сказала «Ось Вам, підприємці України, офшорна зона прямо в ДЕРЖАВІ, бо намТРЕБА державу утримати і ВОРОГА відігнати».
П.С. 2 Поки писав статтю уповітрі щось паленим запахло, на шини схоже…..
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун вчора о 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз вчора о 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш вчора о 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк вчора о 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський вчора о 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін вчора о 12:29
- Тиша, ручка і результат: секрет сильних керівників Катерина Мілютенко 15.04.2025 22:33
- Нерозподілений прибуток КІКів: як законно уникнути податку в 23% в Україні Ростислав Никітенко 15.04.2025 10:41
- Індустріальні парки як інструмент економічного зростання регіонів та країни Дмитро Соболєв 14.04.2025 14:23
- Нація вбивць 362
- Актуальність застосування штучного інтелекту (ШІ) у сучасній юридичній практиці в Україні 306
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 156
- Професії зникають, навички – у тренді 133
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 112
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 13219
-
"Скасувати "зелений" тариф – і ціни зростуть". Що робити з відновлювальною енергетикою
Бізнес 11407
-
В яких європейських країнах найбільше люблять котів. До добірки потрапили країни-сусідки України
Життя 10476
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9246
-
"Ганебний прецедент": українська студія звукозапису продублювала "Minecraft: Фільм" російською
Життя 5991