Вступ до закладів вищої освіти-2019
Поради вступникам.
1. Не поспішайте завтра реєструвати свої електронні кабінети.
Так вже сталося, що не можуть "передбачити" навантаження на максимальну кількість вступників відповідні сервіси (не знаю як Приватбанк з одночасними мільонними запитами користувачів може організувати нормальну роботу)
2. Не поспішайте 10 липня подавати свої заяви.
Як показує практика в останні дні дуже багато вступників їх скасовує. І що саме головне - нових "спроб" у вас не буде.
Відповідально віднесіться до виставлення пріоритетів у своіх заявах.
Адекватно оцінюйте свої шанси на бюджет в той чи інший вуз враховуючи свої результати ЗНО та результати ЗНО вступників минулих років, які отримала бюджет в тому чи іншому університеті.
3. Розуміючи, що по балам ЗНО зможете навчатися у таких містах як Київ, Одеса, Харків, Дніпро та Львів, вам потрібно реально оцінити фінансовиі можливості батьків забезпечити вам життя в цих містах. Це не дуже дешево. І багато студенів після декількох місяців навчання покидають вузи і втрачають рік, втрачають гроші, які необхідно буде компенсувати, щоб у наступному році знову вступати на бюджет + велика ймовірність для хлопців піти служити
4. Гуртожиток. Якщо плануєте вступати не вдома, обовязково уточніть питання поселення в гуртожиток. І уточніть вартість проживання і кількість вільних місць, які будуть на початок нового навчального року.
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни Дмитро Мирошниченко 10:22
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов 10:15
- Як поводити себе на допиті підприємцям і їхнім працівникам Сергій Пагер 08:42
- Стамбул 2.0 Василь Мокан вчора о 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко вчора о 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв вчора о 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева вчора о 12:13
- Розлучення без згоди іншого з подружжя: коли це можливо? Альона Пагер вчора о 08:50
-
Стамбульські перемовини не принесуть результату. Ось чому
Думка 29752
-
Змагання за Трампа. Чому Зеленський вирішив летіти в Туреччину, а Путін – відмовився
11537
-
Найбільше замовлення в історії Boeing: Qatar Airways купить 210 літаків
оновлено Бізнес 7403
-
Склад делегації РФ показує справжнє ставлення до переговорів. Що робити нам
Думка 7011
-
Путін показав, що йому комфортно у багні, з якого його витягував Трамп
Думка 5668