Гарячі серця мають палати і до тепер
Нашим патріотичним обов’язком є зростити дітей і молодь у любові до України, не забуваючи згадувати, кому вони завдячують своїм існуванням(цього разу мова йде про "крутян").
Шановне товариство, вжебільше двох тижнів ми говоримо про пам'ятник"Аскольдова могила" і роботу, яка там ведеться. До складу важливихзрушень входять встановлення символу пам'яті МаркуГрегору Паславськи й ексгумація німецьких солдатів. В ході цих проектів, мипочинаємо ще одну роботу: пошук та перепоховання героїв Крут - юних, алевідважних молодих осіб.
Всім нам відомо, що вбою під Крутами, яки відбувся 29 січня 1918 року, загинули сини України: юнкери, студентивисоких шкіл, учні технічних шкіл, гімназисти старших класів і 11 старшин. Щезовсім юними, взявши до рук зброю, воно врятували життя молодій українськійдержаві. За час правління більшовицької влади, монументи молодих героїв булизнищені, а місця їх поховання - забутими. З 29 серпня 2015 року починаютьсяпошукові роботи місць захоронення відважних бійців, які безперечно заслуговуютьмати іменний монумент. У проекті беруть участь Українська військова організаціяСПАС-23(Володимир Волков), Українська Греко-Католицька Церква св. Миколая наАскольдовій могилі( Отець Ігор Онишкевич), Спеціалізоване приватне підприємство"Пам'ять і слава"(Ольга Бойченко), Державний комітет увічнення пам'яті учасників АТО, жертв війни цполітичних репресій(Святослав Шеремета), Комунальне підприємство Львівськоїоблради з питань здійснення пошуку поховань учасників національно-визвольнихзмагань та жертв воєн, депортації та політичних репресій"Доля"(Ярослав Онищук, Володимир Харчук, Валерій Білин), Інститутархеології( Андрій Оленич).
Для нас Крути - символмужності й стійкості всіх поколінь нашої нації, всіх українців. Політикам вжедавно час вивчити історію нашої держави, і зрозуміти, що, навіть поприідеологічні розбіжності, незалежну Україну можна будувати лише спільними зусиллями.Не знищувати бажання у молоді творити йпримножувати здобутки української нації, а підтримувати ініціативи відродженняукраїнської культури та її цінностей. Держава має посприяти у створенніналежних умов, щоб молодь могла вільно реалізувати свою енергію, ентузіазм,патріотизм у своїй країні.
Нашим патріотичнимобов’язком є зростити дітей і молодь у любові до України, не забуваючизгадувати, кому вони завдячують своїм існуванням(цього разу мова йде про "крутян").Українська молодь має пишатися своїми попередниками з 1918 року. Шануючи минуліподвиги наших земляків, вивчаючи їх успіхи й поразки, ми зможемо рухатисявперед, не боячись зіштовхнутися з труднощами, яких зазнавали наші товариші.
Приклад героїв Крут маєзмусити українців пам’ятати, за що треба боротись, як треба боротись, якихпомилок слід уникати. Найбільшим національним ворогом України, проти якого боролисянаші предки, герої Крут і ми тепер є Російська імперія, яка й досі намагаєтьсякерувати українським народом. Відповідальність за жахливі злочини минулоголежить саме на плечах РФ, яка й до сьогодні продовжує душити Україну.
Майбутнє нашої державиу руках молодих і юних синів та дочок України, і ми маємо їх виховати правильно,маємо підготувати їх фізично(військова культура) й духовно(шанування минулихгероїв). А хто, як не їх відважні однолітки "крутяни" зможуть статиза гідний приклад патріота.
- Лідерство розгортання: коли стратегія виходить за межі кабінету Жанна Кудрицька 19:06
- Як навчитися ухвалювати рішення на перемовинах? Розглядаємо на прикладі покеру Владислав Пʼявка 14:57
- Встигнути до штормів: чи готові інвестори до українських податкових гірок? Сергій Дзіс 10:40
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека Ігор Шевцов 08:54
- "Справедливість" судді Канигіної Лариса Гольник вчора о 18:43
- Нові правила для енергонакопичувачів: як зміняться контракти через кіберризики з 2025 Ростислав Никітенко вчора о 15:01
- Як довести вину стоматолога у суді: практика відшкодування шкоди за неякісне лікування Артур Кір’яков вчора о 13:59
- Форензик як інструмент захисту, діагностики та зростання бізнесу в умовах ризиків Артем Ковбель вчора о 03:29
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя Христина Кухарук 11.05.2025 13:54
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 10.05.2025 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський 10.05.2025 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер 10.05.2025 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков 09.05.2025 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко 09.05.2025 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Як зруйнувати країну 355
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя 206
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 153
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека 126
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України 116
-
Угорщина готується до війни? Що стоїть за "шпигунами Орбана" на Закарпатті
36286
-
Підготовка піхотинців: державна некомпетентність і приватна ініціатива
Думка 11676
-
Експерти з психіатрії назвали п’ять речей, які ніколи не роблять щасливі пари в стосунках
Життя 11267
-
"ЗСУ знищили російську армію. Путін будував її 10 років", – генерал армії США Дуґлас Лют
10957
-
На стамбульській розтяжці – як Путін нарешті змушений зіткнутися з реальністю
Думка 9964