Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
30.11.2015 16:25
Де Аваков і Яценюк візьмуть гроші на реформування поліції?!
11 листопада 2015 року на сайті Кабінету Міністрів України з'явилась Постанова № 937 "Питання забезпечення охорони об'єктів державної та інших форм власності".
11 листопада 2015 року на сайті Кабінету Міністрів України з'явилась Постанова № 937 "Питання забезпечення охорони об'єктів державної та інших форм власності".
Це суто політична постанова і домовленості між Аваковим та Яценюком!!!
Читайте такожПіднятися з нуля. Як родина переселенців розвиває бізнес з перероблювання волоських горіхівБізнес-тиждень: Причини стрибка цін, вартість харчування військових і хто контролює допомогу від ЄСЯк 10 років криз і потрясінь змінили українських підприємців: новий портрет бізнесу
Ця Постанова визначає перелік підприємств, які повинні охоронятись виключно Поліцією охорони. Доречно було б визначити дійсно стратегічно важливі об'єкти для Держави і охорону їх покласти саме на Поліцію охорони. Проте, замість цього, ці діячі визначили найприбутковіші підприємства і хочуть на них покласти витрати по реформуванню поліції! Чому?! А самі подумайте...
По-перше, в даному переліку не стратегічні об'єкти а в більшій мірі великі підприємства, які самі заробляють кошти і самі б мали визначати куди їх раціонально витрачати. Якщо година охорони в приватних структурах коштує в середньому 20 грн., то в Поліції охорони - 60-120 грн. А Ви гадаєте що є якась різниця в якості?! Скажу, навіть, - навпаки! Охоронники такі ж самі, зарплата у них однакова, форма і спецзасоби (єдине, немає вогнепальної зброї, проте, як показує практика, ще жоден міліціонер а тепер поліцейський її не застосовував). Ще, стану на бік приватних охоронних структур, це в кваліфікації охоронників. Маю змогу спілкуватись з керівниками охоронних структур, тому скажу, що великі кошти ними виділяються на навчання охоронників, підвищення їх кваліфікації, тренування і т.д. А робиться це тільки для того, щоб можна було підприємствам конкурувати між собою А з ким конкурує Поліція?! А чи несе повну матеріальну відповідальність по договорам? А чи реагує на прохання клієнтів (прикладу, замінити персонал, виставити додаткове підсилення, інше)? Відповідь очевидна! Не варто платити більше. А для прикладу наведу ситуацію одного із підприємств, яке є в переліку Постанови. Писати назву не буду, а от суть всі зрозуміють. Так от, на даний час, дане підприємство витрачає на послуги охорони 6 млн. грн. в рік (має величезну кількість об'єктів по всій Україні). Тепер, ми з ними порахували послуги Поліції, і знаєте скільки їм потрібно буде витрачати на Поліцію охорони?! Не повірите - 120 млн. грн. на рік (це з врахуванням всіх вимог поліцейських, як приклад ходити парами...). А кошти вони самі заробляють а не Держава дає!
По-друге, а знаєте хто в Європі охороняє стратегічні об'єкти (міжнародні аеропорти і т.д.) - так, тільки приватний сектор! Це ми так йдемо в Європу, ставлячи підприємства на коліна?
По-третє, в Законі України "Про охоронну діяльність" в статті 10 немає пункту, який би обмежував (забороняв) приватному сектору охороняти державні підприємства! Ставимо під сумнів законність цієї Постанови! Єдине, про що говорить Закон, так це про те, що КМУ має визначити перелік окремих особливо важливих об'єктів, які мають охоронятись Поліцією охорони. Ця постанова не визначає особливо важливі об'єкти, а перелічує звичайні підприємства які заробляють хороші кошти. Відповідно, які потрібно якось Державі їх забрати.
В постанові перелічені саме ті підприємства і органи, які є економічно та політично вигідними для Держави, тому потрібен безперешкодний доступ до них а не їх охорона. А от про охорону дійсно стратегічних об'єктів, видно, забули...
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Строк нарахування 3 % річних від суми позики Євген Морозов 09:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
Топ за тиждень
Популярне
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 23363
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21296
-
Мінекономіки пояснило, як отримати 1000 грн єПідтримки, і порадило задонатити їх на ЗСУ
Фінанси 9949
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 8979
-
Як тренування в спортзалі можуть нашкодити: помилки початківців
Життя 7731
Контакти
E-mail: [email protected]