Перемога як підсумок 2022
Судячи по моїй стрічці Facebook, 2022 був не багатий «підсумками року»...
Та і що підсумовувати, якщо головна Перемога в нас усіх іще попереду?
Досягненням яких цілей хвалитися, якщо плани та завдання зазнали значних коректив наприкінці лютого, а амбіції довелось пристосовувати до потреби швидко адаптувати робочі процеси та встояти інституційно?
Мій головний підсумок - це безмежна та щира вдячність колегам, команді та партнерам з якими за минулий рік ми:
- в судовому порядку добилися остаточної та безповоротної заборони діяльності політичних партій «ОПЗЖ», «Партії Шарія», «Держави», «Лівої опозиції», «Прогресивної соціалістичної партії України», «Союзу Лівих Сил», «Соціалістичної партії України», «Соціалістів», «Опоблоку», «Наші», «Блоку Володимира Сальдо», «Справедливості та розвитку», «Робітничої партії України (марксистсько-ленінської)», «Русі Єдиної», Комуністичної партії України та «Щасливої України»
- заповнили значну частину з 9 томів запитальника ЄС
- напрацювали проекти розділів до Плану відновлення України у сфері Юстиції та Прав людини
- запровадили в Україні інститут Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин
- провели перший Конкурс та відібрали 38 медіаторів які розпочинають роботу з системою Безоплатної правової допомоги (БПД)
- централізували видачу доручень адвокатам для надання правової допомоги (впевнена що в поточному році нарешті завершимо роботу над системою повністю автоматизованого розподілу цих самих доручень, бо ця історія щось вже занадто затягнулась)
- запровадили право на безоплатне представництво інтересів в правоохоронних органах та у суді для потерпілих від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, катування або жорстокого поводження під час воєнних дій чи збройного конфлікту, а також для осіб, які не мають документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України
- гарантували можливість отримання оплати навіть в умовах воєнного стану - адвокатам що співпрацюють із системою БПД
те, що Безоплатна правова допомога безперервно продовжила надавати допомогу людям і розвивати свою функціональну спроможність навіть в цих надскладних умовах - взагалі one love, щиро дякую кожному та кожній з працівників, керівництву на усіх рівнях, адвокатам та партнерам. Конкретні результати роботи системи в цифрах, з графіками та картинками - найближчим часом зможемо почитати більш детально в них на сторінці
- почали здійснювати перевірку потенційних покупців ЗМІ відповідно до «антиолігархічного закону»
- напрацювали адекватні та дієві механізми для більш ефективного використання механізмів відновлення платоспроможності під час військового стану (справа тепер лише за Парламентом, працюємо спільно з колегами аби нарешті реалізувати напрацьоване в життя)
- Здається нічого не забула, старалася виокремити те що на мій погляд дійсно важливе, тому якщо про щось не написала – можна нагадати мені в коментарях, буду дуже вдячна.
Прямуємо далі, вперед до перемоги!
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов вчора о 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко вчора о 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька вчора о 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський вчора о 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян вчора о 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер вчора о 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш 16.04.2025 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк 16.04.2025 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський 16.04.2025 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін 16.04.2025 12:29
- Тиша, ручка і результат: секрет сильних керівників Катерина Мілютенко 15.04.2025 22:33
- Нація вбивць 371
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 215
- Професії зникають, навички – у тренді 141
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 121
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 116
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 14468
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 12907
-
В яких європейських країнах найбільше люблять котів. До добірки потрапили країни-сусідки України
Життя 11509
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 9518
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9282