В чиї приватні руки віддали мисливські угіддя!
Скільки потрібно людині лісу для полювання? Гектар? Може п’ять? А от вихідці із партії регіонів так не вважають! Так, наприклад, в родинах одіозних Нестора Шуфрича та Володимира Сівковича вирішили, що відстрілювати диких тварин потрібно з розмахом, на тери
Скільки потрібно людині лісу для полювання? Гектар? Може п’ять? А от вихідці із партії регіонів так не вважають! Так, наприклад, в родинах одіозних Нестора Шуфрича та Володимира Сівковича вирішили, що відстрілювати диких тварин потрібно з розмахом, на території аж двох областей, на ділянках лісного масиву, загальною площею близько 40 тисяч гектарів.
Хочу звернути увагу, що зміна влади не змінила ситуацію !!! Автор статі зібрав інформацію як голова постійної комісії Київської обласної ради VII скликання з питань регламенту, депутатської етики, взаємодії з правоохоронними та запобіганню корупції встановив, що і досі біглим регіоналам належать вкрадені у людей гектари українських лісів!!!
Все почалося з того, що за правління президента-втікача, «чесні» державні підприємства добровільно, безоплатно, не інакше як на благодійних засадах, масово повіддавали в користування свої мисливські угіддя незрозумілим підприємства, очільниками яких були сини тодішніх високопосадовців, даючи при цьому можливість одіозним персонам від душі наполюватися в мальовничих лісах Київщини та Житомирщини.
Діло було так:
2010 рік. Житомирська обласна рада, яку на той час очолював регіонал Запаловський Й.А., приймає рішення №53 і надає Товариству з обмеженою відповідальністю «Мисливський Клуб «СКС» у користування на 15 років мисливські угіддя площею 19 859,5 га (лісові масиви Радомишльського держлісгоспу Житомирської області) – це майже 70 % лісового фонду Радомишльського лісгоспу.
Батько одного із керівників цього Товариства, Олександра Володимировича, – Володимир Сівкович, заступник Нестора Шуфрича – тодішнього секретаря РНБО , його найближчий поплічник та лобіст інтересів сім’ї «ростовського втікача», який нині перебуває у розшуку, ховаючись на території Російської Федерації.
Проте, регіоналам стало малувато 19-тисячного шматка відтяпнутого лісу. Тому, 21 червня 2012 року Київська обласна рада, яку очолював скандальний регіонал Качур О.С., приймає рішення про надання в користування мисливських угідь для ведення мисливського господарства ТОВ «Мисливський клуб «КСК» терміном на 25 років площею 18359,1 (18 тисяч!) гектарів на території Макарівського та Бородянського районів Київської області.
За дивним збігом обставин, одним із засновників цього підприємства виявляється Шуфрич Олександр Несторович – син Народного депутата України, крім цього Віце Президент ФК «Закарпаття», засновник ТОВ «УКРЕКОБІЛДІНГ» та ТОВ «КЛУБ «КСК».
Інший засновник ТОВ « Мисливського Клубу КСК» – все той же Сівкович Олександр Володимирович, – відомий син славнозвісного батька.
Цікаво, що власником істотної участі цього ТОВ є Черепань Вячеслав Михайлович, який, як не дивно, є помічником Народного депутата України - Нестора Івановича Шуфрича.

Ось так, в часи тотальної боротьби з корупцією, повернення вкрадених активів і майна, належного українському народу, правоохоронні органи чомусь забувають про гарантоване Конституцією України право громадян користуватися природними ресурсами. Стражі закону не мають бажання втручатися в розкішне дозвілля одіозних синків батьків-регіоналів. Завдяки цьому, у лісах, розміщених на кордоні Київської та Житомирської областей, утворилася справжня мисливська монополія сім’ї Сівковича та Шуфрича.
Це яскраво ілюструє нинішню ситуацію в країні, коли відоме ім’я дає можливість захоплювати десятки тисяч гектарів державних угідь і залишатись не покараними.
Пропонуємо Вам карту з виділеними контурами двох ділянок мисливських угідь, розміщених на території Київської та Житомирської областей, які перейшли в монополію сім’ї Сівковича та Шуфрича:
- Лідерство розгортання: коли стратегія виходить за межі кабінету Жанна Кудрицька вчора о 19:06
- Як навчитися ухвалювати рішення на перемовинах? Розглядаємо на прикладі покеру Владислав Пʼявка вчора о 14:57
- Встигнути до штормів: чи готові інвестори до українських податкових гірок? Сергій Дзіс вчора о 10:40
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека Ігор Шевцов вчора о 08:54
- "Справедливість" судді Канигіної Лариса Гольник 12.05.2025 18:43
- Нові правила для енергонакопичувачів: як зміняться контракти через кіберризики з 2025 Ростислав Никітенко 12.05.2025 15:01
- Як довести вину стоматолога у суді: практика відшкодування шкоди за неякісне лікування Артур Кір’яков 12.05.2025 13:59
- Форензик як інструмент захисту, діагностики та зростання бізнесу в умовах ризиків Артем Ковбель 12.05.2025 03:29
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя Христина Кухарук 11.05.2025 13:54
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 10.05.2025 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський 10.05.2025 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер 10.05.2025 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков 09.05.2025 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко 09.05.2025 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
-
Угорщина готується до війни? Що стоїть за "шпигунами Орбана" на Закарпатті
39868
-
Експерти з психіатрії назвали п’ять речей, які ніколи не роблять щасливі пари в стосунках
Життя 13426
-
"ЗСУ знищили російську армію. Путін будував її 10 років", – генерал армії США Дуґлас Лют
12747
-
На стамбульській розтяжці – як Путін нарешті змушений зіткнутися з реальністю
Думка 12347
-
Підготовка піхотинців: державна некомпетентність і приватна ініціатива
Думка 12144