Чи потрібна англійська мова аграріям? Аналізуємо результати опитування жителів громад
Анкетування відбулося в рамках проєкту “Підтримка вивчення англійської мови серед аграріїв у селищних та сільських громадах Черкащини”, що впроваджується командою “Прозорі землі у громадах України”
Команда “Прозорі землі у громадах України” впроваджує проєкт “Підтримка вивчення англійської мови серед аграріїв у селищних та сільських громадах Черкащини”. Важливим етапом реалізації проєкту стало анкетування* мешканців селищ та сіл Черкаського регіону. Спробуємо проаналізувати відповіді людей.
*Кількість опитуваних: 435
87% респондентів - чоловіки.
Який Ваш рівень володіння англійською мовою?
Згідно з опитуванням 67 % не володіють англійською мовою, 33% визначають свій рівень володіння англійської мовою як А1 («Elementary»/«Beginner»).
Чи потрібна аграріям англійська мова?
Так - 67%
Ні - 33%
Чи сприяє місцева влада вивченню англійської мови жителями Вашої громади?
Так - 13%
Ні - 87%
Чи задоволені Ви викладанням англійської мови у державній школі Вашої громади?
Так - 26%
Ні - 74%
Чи брали Ви участь у державних або неурядових проєктах, що допомагають опанувати англійську мову?
Так - 7%
Ні - 93%
Значна кількість респондентів зазначили, що використовуються різні інструменти е-демократії у своїх громадах. Поширеною практикою є використання е-звернень до місцевої влади.
На основі результатів досліджень можна стверджувати, що аграрії усвідомлюють цінність англійської мови для введення бізнесу, а освітні заходи, які проводяться не є достатніми.
Мета проєкту “Підтримка вивчення англійської мови серед аграріїв у селищних та сільських громадах Черкащини”:
Сприяти підвищенню рівня опановування англійською мовою серед аграріїв та представників місцевого самоврядування, членів робочих комісій із земельних відносин задля ефективного управління та використання земельних ресурсів в об'єднаних територіальних громадах Черкаської області.
Проєкт спрямований на вирішення кількох ключових проблем, з якими стикаються українські аграрії:
Мовний бар'єр у міжнародній співпраці: багато аграріїв мають обмежені можливості виходу на міжнародні ринки через недостатнє володіння англійською. Проєкт допомагає долати цей бар'єр, відкриваючи нові можливості для експорту продукції та пошуку іноземних партнерів.
Доступ до сучасних знань і технологій: більшість новітніх досліджень, інструкцій з використання агротехнологій та професійних конференцій доступні саме англійською мовою. Проєкт допомагає аграріям отримувати доступ до цих ресурсів, що підвищує їхню конкурентоспроможність.
Професійний розвиток: вивчення англійської мови дозволяє аграріям розширювати свій професійний словник, брати участь у міжнародних тренінгах та підвищувати кваліфікацію, що безпосередньо впливає на ефективність їхньої роботи.
Розширення бізнес-мережі: знання англійської мови дозволяє аграріям спілкуватися з іноземними інвесторами, укладати угоди і розширювати свої контакти на міжнародному рівні.
Які переваги проєкту?
Збільшення конкурентоспроможності: знання англійської мови дозволяє аграріям розширювати ринки збуту, укладати угоди з іноземними партнерами та впроваджувати новітні технології, що робить їхній бізнес більш конкурентоспроможним.
Покращення доступу до знань: Учасники проєкту отримують можливість доступу до міжнародних досліджень, аграрних конференцій та навчальних матеріалів, які переважно публікуються англійською мовою.
Розширення міжнародних контактів: Вивчення мови допомагає налагоджувати прямі зв'язки з міжнародними постачальниками, покупцями та партнерами, що сприяє виходу на нові ринки.
Професійний розвиток: Проєкт сприяє підвищенню кваліфікації працівників агросектору, дозволяючи їм використовувати передові агротехнології, спілкуватися з іноземними фахівцями та брати участь у міжнародних форумах.
Практичне навчання: Програма орієнтована на практичне використання англійської мови в аграрній сфері, що дає змогу швидко застосовувати здобуті знання в реальних робочих умовах.
Підвищення рівня доходу: Завдяки покращенню комунікаційних навичок та розширенню бізнесу, аграрії можуть отримувати вищий прибуток від своєї діяльності.
Адаптивність і доступність: Проєкт враховує різні рівні володіння мовою та потреби учасників, пропонуючи навчання, яке можна адаптувати до зайнятого графіка аграріїв.
Отже, цей проєкт надає українським аграріям цінні інструменти для розвитку, що сприятиме як їхньому особистому успіху, так і загальному підвищенню рівня аграрного сектору в Україні.
**З візуалізацією даної інформації можна ознайомитися на вебсайті проєкту.
- Розірвання шлюбу за кордоном: особливості та процедури для українців Світлана Приймак вчора о 16:28
- Зелені сертифікати для експорту електроенергії: можливості для українських трейдерів Ростислав Никітенко вчора о 11:10
- Еволюція судової практики: від традицій до цифрових інновацій Дмитро Шаповал вчора о 10:22
- Надіслання адвокатом відзиву на касаційну скаргу на електронну пошту Суду Євген Морозов вчора о 09:28
- Згода на обробку персональних даних – правочин? Судова практика Анастасія Полтавцева 12.11.2024 16:59
- Адвокатський запит в ТЦК та відстрочка від призову: очікування й реальність Світлана Приймак 12.11.2024 16:55
- Як створити "блакитний океан" для бренду: стратегія виходу за межі конкуренції Наталія Тонкаль 12.11.2024 11:32
- Переваги та ризики співпраці з європейськими постачальниками відновлювальної енергії Ростислав Никітенко 12.11.2024 11:02
- Перезавантаження трейдерського ринку: ключові тренди Дмитро Казанін 12.11.2024 10:48
- "Безліміт" на кредитні ліміти: як вилізти з боргової ями Ірина Селезньова 12.11.2024 09:55
- ОП ВС КГС: зменшення розміру неустойки (пені) нарахованої за порушення зобов`язання Євген Морозов 12.11.2024 08:49
- Гра в імітацію Євген Магда 12.11.2024 05:31
- Правова боротьба за спадок: позов проти банку про стягнення коштів у російських рублях Павло Васильєв 11.11.2024 20:24
- Встановили факт батьківства після смерті чоловіка Юрій Бабенко 11.11.2024 17:58
- Психологічний портрет Трампа: чого очікувати Україні від американського президента Христина Кудрявцева 11.11.2024 17:13
- Тести заходів контролю: коли і як виконувати 431
- Гра в імітацію 342
- Як створити "блакитний океан" для бренду: стратегія виходу за межі конкуренції 187
- Втрачені мільйони: як місцеві бюджети недоотримують через неефективне використання земель 112
- Як українським трейдерам долучитися до енергетичних бірж ЄС? 83
-
Співвласник АТБ почне відкривати торговельні центри у невеликих містах
Бізнес 7949
-
Українські зброярі нарощують виробництво. Але держава не може забезпечити збут
Бізнес 6875
-
Кінець уряду Шольца. Хто стане новим канцлером і який ультиматум має для Путіна
5886
-
У Нідерландах успішно випробували найпотужніший наземний кран у світі – фото
Бізнес 5273
-
У країнах ЄС ціни на вершкове масло зросли на 40%. Україна скорочує експорт
Бізнес 4636