Мінкульт на мою вимогу перевірить чи дійсно на Вінниччині хочуть знищи
На моє звернення щодо запобігання можливому знищенню Будинку Коцюбинського у м. Бар Вінницької області Міністерство культури України звернулося до Вінницької облдержадміністрації з проханням перевірити викладені у зверненні нардепа факти.
На моє звернення щодозапобігання можливому знищенню Будинку Коцюбинського у м. Бар Вінницькоїобласті Міністерство культури України звернулося до Вінницькоїоблдержадміністрації з проханням перевірити викладені у зверненні нардепафакти.
Нагадаю, до мене звернуласягромада з повідомленням про те, що Будинок Коцюбинського огородили будівельнимпарканом, з нього знята табличка, яка засвідчувала його статус як пам’ятки, томуце викликає побоювання, що пам’ятку знесуть.
Статус пам’яткиісторії місцевого значення під № 313 будинок М.Коцюбинського отримав у 1971році рішенням Вінницького обласного виконавчого комітету депутатів і трудящих.
Зазначенийбудинок був побудований на початку ХІХ ст. Під час Другої світової війни впідвалах і кімнатах будинку зберігалася сіль, якою просякнуті стіни приміщеньна всю її товщину. Внаслідок виходу солей почала руйнуватися підлога, покритістіни, осипатися штукатурка. Капітальний ремонт будинку здійснили у 1948 році.У 1964 у ньому було відкрито Музей М.Коцюбинського. Однак сіль продовжувала руйнуватибудинок. Наступні капітальні ремонти у 1966 та 1973 роках, а словами вінницькоївлади, результатів не дали. Саме тому було прийнято рішення перенести музей вінше приміщення. З того часу будинок пустував.
Крім того, я вжеотримав відповідь від Вінницької облради на своє звернення, в якому меніповідомили, що Будинок Коцюбинського дійсно хочуть розібрати, бо врятувати йогонібито не можливо. Шкода, що Мінкульт настільки далекий від знання ситуаціїщодо стану унікальних об’єктів культурної спадщини в Україні. І в даномувипадку замість того, щоб швидко і адекватно реагувати на проблему, вонивтягуються в переписку. Тому я в понеділок передам Міністру відповідь від облрадиі якщо не відчую зацікавленості, то буду знову звертатися до Прокуратури. Намою думку, українська влада має зробити все, щоб зберегти цей унікальний об’єкт,який пов’язаний з життям видатного письменника України Михайла Коцюбинського.
Я вже звернувсядо Прем’єр-міністра М. Азарова з проханням взяти ситуацію під особистийконтроль, створити робочу групу зі спеціалістів даної галузі і зробити всеможливе, щоб врятувати даний будинок.
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко вчора о 11:55
- Особливості здійснення Держгеокадастром контролю за використанням та охороною земель Євген Морозов вчора о 09:56
- Розірвання шлюбу за кордоном: особливості та процедури для українців Світлана Приймак 13.11.2024 16:28
- Зелені сертифікати для експорту електроенергії: можливості для українських трейдерів Ростислав Никітенко 13.11.2024 11:10
- Еволюція судової практики: від традицій до цифрових інновацій Дмитро Шаповал 13.11.2024 10:22
-
Два українських села увійшли до списку 55 найкращих сіл у світі
Життя 10875
-
Залізний Майк Тайсон повертається на ринг
Життя 8533
-
Всі російські військові платитимуть за пошкоджену на війні техніку. В РФ ухвалили закон
Бізнес 4935
-
Росіяни почали атакувати Харків дронами "Молнія-1". Чим вони небезпечніші за "шахеди"
Технології 4669
-
В Україні пропадає до 60% зібраних овочів і фруктів
Бізнес 4010