З вини КМДА кияни обурюються, іноземці дивуються штрафам за паління
Після більше ніж року з дня прийняття Закону України щодо вдосконалення положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів, в Києві досі не встановлені таблички про заборону куріння у недозволених для цього місцях.
Після більше ніжроку з дня прийняття Закону України щодо вдосконалення положень про обмеження місцькуріння тютюнових виробів, в Києві досі не встановлені таблички про заборонукуріння у недозволених для цього місцях.
КМДА лишенаправила клопотання у відповідні інстанції про розміщення наочної інформації,що складається з графічного знака про заборону куріння з текстом такого змісту:«Куріння заборонено!».
Як на мене, цітаблички мали бути надруковані ще рік тому і розміщенні в належних місцях. Аджелюди може й знають в загальних рисах про закон, але не знають про всі місця, дене можна згідно нього палити, а тому мимоволі його порушують. Крім цього, люди,які знають про норми закону, роблячи зауваження порушникам, на жаль, не можутьдовести свою правоту і наражаються на конфлікти із залежними від нікотину.
Але, як токажуть, незнання закону не звільняє від покарання за його порушення. Томулюдей, звісно, штрафують за паління в заборонених для цього місцях, про щогордо звітує київська влада.
У 2012 році закуріння тютюнових виробів у заборонених місцях у Києві до адміністративноївідповідальності притягнуто 9301 особу, накладено штрафів на суму 107 тис. 357грн. А з початку 2013 року: притягнуто до відповідальності 8060 осіб, накладеноштрафів на суму 85 тис. 386 грн.
На жаль, черезвідсутність табличок існують випадки, коли деякі безсовісні представникиправоохоронних органів стягували з людини, що палить штрафи безпідставно. Аболюди просто не вірять в звинувачення, бо не знають про закон. Але найбільше дивуютьтакі претензії з боку міліції іноземців, які обурені, що їх штрафують, адже вУкраїні відсутні таблички про заборону паління, що в цивілізованих країнахозначає, що палити можна де заманеться.
Відповідно дозакону, знаки повинні з’явитися в ліфтах, закладах охорони здоров’я, навчальнихзакладах, в приміщеннях на території спортивних і фізично-оздоровчих споруд тазакладів фізичної культури і спорту, в підземних переходів, приміщенняхзакладів ресторанного господарства та об’єктів культурного призначення, на стаціонарнообладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів тощо.
Ці таблички дужеважливі і їх треба розвісити якнайшвидше. Але оскільки їх ще не виготовили, тоя би запропонував владі до згаданого тексту - «Куріння заборонено!» - додатиінформацію про суму штрафу за порушення закону, щоб людина усвідомлювала, якепокарання чекає на неї вразі його невиконання.
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко вчора о 11:55
- Особливості здійснення Держгеокадастром контролю за використанням та охороною земель Євген Морозов вчора о 09:56
- Розірвання шлюбу за кордоном: особливості та процедури для українців Світлана Приймак 13.11.2024 16:28
- Зелені сертифікати для експорту електроенергії: можливості для українських трейдерів Ростислав Никітенко 13.11.2024 11:10
- Еволюція судової практики: від традицій до цифрових інновацій Дмитро Шаповал 13.11.2024 10:22
- Надіслання адвокатом відзиву на касаційну скаргу на електронну пошту Суду Євген Морозов 13.11.2024 09:28
-
У Нідерландах успішно випробували найпотужніший наземний кран у світі – фото
Бізнес 13669
-
Два українських села увійшли до списку 55 найкращих сіл у світі
Життя 7615
-
Залізний Майк Тайсон повертається на ринг
Життя 7339
-
Росіяни почали атакувати Харків дронами "Молнія-1". Чим вони небезпечніші за "шахеди"
Технології 4456
-
Всі російські військові платитимуть за пошкоджену на війні техніку. В РФ ухвалили закон
Бізнес 4364