Тест системи електронного вступу
Цього року ДП "Інфоресурс" надає можливість усім зацікавленим протестувати систему електронного вступу.
Наближається #Вступ2018. Переважна кількість заяв на участь у конкурсному відборі подаватиметься вступниками до закладів вищої освіти в електронній формі через особисті кабінети.
Цього року Міністерство освіти і науки України і ДП "Інфоресурс" надають можливість усім зацікавленим протестувати систему електронного вступу. Це дасть змогу вступникам потренуватись і пересвідчитись у роботі системи перед офіційною подачею документів.
Отже, тестування буде проводитись 25 і 26 червня з 15 до 16 години. В цей період часу кожен може зареєструвати тестовий електронний кабінет.

Що потрібно зробити?
Перейти на сайт http://ez.osvitavsim.org.ua/
На головній сторінці сайту перейти за посиланням (натиснути): «ГЕНЕРАЦІЯ даних для ТЕСТУВАННЯ реєстрації електронного кабінету вступника та подання заяв»
На сторінці генерації даних ознайомитись та виконувати покрокову інструкцію.
Звертаю увагу на те, що тестові електронні кабінети будуть створюватись усіма бажаючими з використанням тестових (реально неіснуючих) даних (ПІБ, дані атестата про повну загальну середню освіту та сертифіката ЗНО), автоматично згенерованих системою на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/ виключно на період тестування. По завершенні тестування використовувати тестові кабінети буде неможливо!
Якщо Ви маєте запитання щодо вступної кампанії – вже зараз пишіть їх на скриньку [email protected] або [email protected]. Запрошую всіх до тестування електронного кабінету вступника!
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов 10:15
- Як поводити себе на допиті підприємцям і їхнім працівникам Сергій Пагер 08:42
- Стамбул 2.0 Василь Мокан вчора о 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко вчора о 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв вчора о 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева вчора о 12:13
- Розлучення без згоди іншого з подружжя: коли це можливо? Альона Пагер вчора о 08:50
- Лідерство розгортання: коли стратегія виходить за межі кабінету Жанна Кудрицька 13.05.2025 19:06
- Як навчитися ухвалювати рішення на перемовинах? Розглядаємо на прикладі покеру Владислав Пʼявка 13.05.2025 14:57
- Встигнути до штормів: чи готові інвестори до українських податкових гірок? Сергій Дзіс 13.05.2025 10:40
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека Ігор Шевцов 13.05.2025 08:54
- "Справедливість" судді Канигіної Лариса Гольник 12.05.2025 18:43
- Нові правила для енергонакопичувачів: як зміняться контракти через кіберризики з 2025 Ростислав Никітенко 12.05.2025 15:01
- Як довести вину стоматолога у суді: практика відшкодування шкоди за неякісне лікування Артур Кір’яков 12.05.2025 13:59
- Форензик як інструмент захисту, діагностики та зростання бізнесу в умовах ризиків Артем Ковбель 12.05.2025 03:29
-
Стамбульські перемовини не принесуть результату. Ось чому
Думка 17058
-
Держава і бізнес: партнерство краще за протистояння
Думка 11068
-
Змагання за Трампа. Чому Зеленський вирішив летіти в Туреччину, а Путін – відмовився
5614
-
"Російська весна – 2025". Як Москва посилила агресивну кампанію проти Молдови й Одещини
5457
-
Mercedes перенесе виробництво найпопулярнішого позашляховика у США через мита Трампа
Бізнес 5081