Чому стадіон, екшн і вибори не мають морального права зупинити нашу активність?
Ми не можемо дозволити собі бути м’якими. Ми не можемо пробачати там, де пробачати не дозволяє совість. І врешті-решт, ми не можемо концентруватися на формі, а не на змісті.
Ми не можемо дозволити собі бути м’якими. Ми не можемо пробачати там, де пробачати не дозволяє совість. І врешті-решт, ми не можемо концентруватися на формі, а не на змісті.
Вибори – виборами, екшн – екшеном, стадіон – стадіоном. Але життя в країні йде і воно не обмежується фейсбук-баталіями. Тим паче в тій країні, де ворог лише й чекає, коли ми з вами втратимо пильність і будемо займатися «з’ясовуванням стосунків» і спогляданням шоу.
Я особисто, як і більшість українців, за своєю природою схильна до прощення й розуміння. Але у вбивств, нападу та свавілля не може бути ані прощення, ані жодного розуміння. Тому всі ми маємо робити те, що в наших силах. Незалежно від обставин.
Погодьтеся, що країна, в якій триває війна з вини агресора-сусіда, не може дозволити собі чи то надто слабких санкцій, чи то таких, які можна виконувати «наполовину».
Наша позиція має бути чітка, однозначна й навіть певною мірою непохитна. Коли чую страшні звістки з фронту й розумію, що десь там хтось чартерами літає до країни-агресора, не можу стримати гніву.
Наразі санкції працюють не так ефективно, як це повинно було б бути. Раніше наша країна не мала об’єктивної потреби так критично підходити до питання санкцій проти інших країн чи осіб. Але реалії потребують змін. Тому було ініційовано створення спеціальної робочої групи для вдосконалення санкційного законодавства, зокрема й у контексті імплементації резолюцій Ради Безпеки ООН у внутрішнє законодавство України, адаптування норм закону в частині запровадження в Україні режиму цільових фінансових санкцій до вимог рекомендацій, прийнятих Групою з розробки фінансових заходів боротьби з відмивання грошей. Паралельно необхідно забезпечити запровадження єдиного реєстру осіб, до яких застосовано (скасовано) персональні санкції. Також, немає причин не користуватися світовою передовою практикою, адаптуючи її під українські реалії. Зокрема, з боку США – в частині впровадження норм, що передбачатимуть виключні випадки оскарження санкцій, застосованих на підставах лише власних державних геополітичних та економічних інтересів.
Наразі відбулося засідання робочої групи, до складу якої ввійшли представники відомств, що впливають на процеси в контексті санкцій. Зустріч обмежилась конструктивом та відбулася без зайвих емоцій. За що я особисто безмежно вдячна колегам. Нам вдалося погодити усі напрацювання одразу ж, наразі вони передані до Кабміну.
І це дійсно важливо. Адже боротьба з агресором – це серйозні речі, реалізація яких допоможе нам відстежувати в Україні «засланих козачків», заслані гроші на розвинення ворожнечі й унеможливлення агресорським посіпакам заробляти в нас.
Після насиченого робочого дня я пишу цю публікацію з єдиною метою – протверезити всіх нас від шоу й повернути до реальної роботи, якої так сильно сьогодні потребує від нас із вами Україна.
- Права, гарантовані Конституцією України, які неможливо обмежити Світлана Приймак вчора о 18:21
- Процедура видачі Держпрацею дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки Євген Морозов вчора о 10:32
- Сила чи емпатія Наталія Тонкаль 16.11.2024 20:57
- Видалення з реєстру старої щорічної декларації депутата та подання виправленої Євген Морозов 16.11.2024 16:07
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 15.11.2024 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 15.11.2024 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 15.11.2024 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 15.11.2024 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 15.11.2024 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 15.11.2024 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 15.11.2024 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 15.11.2024 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 15.11.2024 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 15.11.2024 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко 14.11.2024 11:55
-
Темні емпати: який це тип особистості та що про них кажуть психологи
Життя 10048
-
Чи корисно їсти лише раз на день?
Життя 8109
-
Комедія з Монікою Белуччі та продовження легендарного "Гладіатора": чотири кіноновинки тижня
Життя 8038
-
Секрет дорогих яєць. Як виробники задерли ціни та збільшили експорт
Бізнес 5240
-
NASA та Microsoft запустили чатбот на основі ШІ, що відповідає на питання про Землю
Бізнес 4275