За рік очищення влади так і не відбулося
Арсеній Петрович Яценюк уже рік очолює український уряд, маючи підтримку Верховної Ради. Усі законопроекти, які він вносив у залу, приймаються. Ми дали прем’єрові «аванс», проголосували, створили коаліцію, але рухів немає. Справедливих судів немає, довіри
Арсеній Петрович Яценюк уже рік очолює український уряд, маючи підтримкуВерховної Ради. Усі законопроекти, які він вносив у залу, приймаються.Ми дали прем’єрові «аванс», проголосували, створили коаліцію, але рухів немає.Справедливих судів немає, довіри до системи влади, до міліцейської системи –нема.
Уряд говорить про підвищеннятарифів на газ, енергоносії, на проїзд... Переглянув відео 2013 року, деАрсеній Петрович казав, що злочинно підвищувати тарифи для населення в той час,коли наша держава видобуває власних 18–19 мільярдів кубометрів газу – набагатодешевшого, ніж імпортний російський. У мене виникає запитання: коли АрсенійПетрович був щирий – у 2013 році чи в 2015, коли погодився з цим підвищенням?Разомз цим – заморожені, непроіндексовані зарплати, пенсії, стипендії. Не видночітких дій щодо малого і середнього бізнесу, який має стати локомотивом нашоїдержави. Жодних змін в аграрному секторі, окрім того, що самі аграрії вирощуютьнепоганий урожай, але це ніяк не заслуга уряду.
В уряді є міністри, які прийшли зкомандою Арсенія Петровича: міністр юстиції Павло Петренко, міністр внутрішніхсправ Арсен Аваков – це ті люди, котрі теж працюють уже рік. Однак ми не бачиможодних змін стосовно юстиції: ні якісно проведеної люстрації суддів, жоднихзрушень не тільки в правосудді, а й усіх інших органах юстиції… Ми не бачимоспрощення регулювання. За рік роботи на посаді міністра внутрішніх справ можнабуло знайти тих людей, які стріляли на Майдані, займалися сепаратизмом,терористичною діяльністю. Але ми не бачимо зрушень – міліція не розвернуласьобличчям до людей. Громадяни не відчули довіри до міліції, вона не стала іншою,більш гуманною, професійною.
Очищення влади не відбулося. Тікерівники, що працювали підлеглими Януковича, досі при владі, деяких простоперевели з однієї області в іншу. У міністерства, на керівні посади в державіповертаються старі кадри, люди Ахметова. Це ганьба.
Не для того українці стояли наМайдані, щоб стара влада знову взялася за своє. Президент та фракція «БлокПетра Порошенка» в парламенті мають на це відреагувати. Точно знаю, що групаУДАР має відреагувати. У нас є програмні засади партії, настанови, що їх намдавали виборці.
Голосувати за замороженнязарплат, підвищення тарифів я не маю ні морального, ні іншого права. Ми повинніставити чіткі вимоги до Арсенія Петровича. Хочеться підняти тарифи – будьласка, лічильник у кожну хату, на кожен будинок, щоб люди не платили за те,чого не споживають, за ті розтрати, які розподіляються між людьми. Лічильникимають бути на все: на газ, воду, тепло. Ще одне питання – чітка індексація,повне відшкодування того, чим будуть платити незаможні люди, коли піднімутьсятарифи на газ, світло, воду. Громадяни мають чітко знати, звідки брати гроші.
Гадаю, прийняття змін до Бюджетубуде жорстке. На мою думку, люди, які не можуть впоратися з роботою, мають ітиз влади.
- Строк нарахування 3 % річних від суми позики Євген Морозов 09:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 22804
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21292
-
Мінекономіки пояснило, як отримати 1000 грн єПідтримки, і порадило задонатити їх на ЗСУ
Фінанси 9323
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 8604
-
Як тренування в спортзалі можуть нашкодити: помилки початківців
Життя 7727