Дизельна магія Ігоря Валерійовича
Як говорилося в старому радянському фільмі – відкривай амбари, бо прийдуть і заберуть все даром.
Ну, Україно, вітаю. Як говорилося в старому радянському фільмі – відкривай амбари, бо прийдуть і заберуть все даром. Прийшов час збагачувати Ігоря Валерійовича Самі-знаєте-кого аж на 1 мільярд 593 мільйони грн щороку. Чому?
Бо 22 червня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі може прийняти рішення про загороджувальне мито на імпорт дизпалива в Україну в обсязі 8,5%. У перспективі – більше.
Уявіть лише на мить! Дизпаливо, а за ним і все інше паливо подорожчають на 1-2 грн вже у липні і до 7-10 грн до кінця року, бо до мита зразу додадуться дефіцит палива, подорожчання логістики і ще 1001 деталь, яких зараз не помітно.
На Ігоря Валерійовича Самі-знаєте-кого працюватимуть навіть люди, які ніколи в житті не сиділи за кермом – бо автоматично подорожчає все. У першу чергу – продукти харчування, там скрізь закладається ціна палива. По друге, подорожчає геть чисто все, що ви купуєте – бо товар до магазина треба довезти, а це теж ціна палива. А ще проїзд...
Розходи на паливо зростуть у середньому від 1,9 мільярдів грн в аграрному секторі до 4 мільярдів у секторі комерційному. Нафтогазова Асоціація втрати українців оцінює скромно – в 11 мільярдів грн. Концерн «Приват» натомість до кінця року в доларах США заробить 59 мільйонів. Вражає?!
Заробить просто так. За принципом «спіймав лоша – души не спіша».
А це ж іще не кінець історії. Зараз імпортери дизпалива і автомобільного газу сплачують державі чималі податки. В разі впровадження загороджувальних мит, вочевидь пожвавиться імпорт палива з Європи. І – бінго! 70% потужностей з перевалки соляри належить концерну «Приват». А як Ігор Валерійович Самі-знаєте-який сплачує податки – дивіться нещодавню передачу програми «Схеми» під назвою «Країна мрій».
Чому ж українці будуть збагачувати Ігоря Валерійовича Самі-знаєте-кого? А де вони подінуться? Ігор Валерійович володіє практично Святим Граалем – каналом широко відомим як «Плюси». Це дивовижний канал – він здатний українців переконати у чому завгодно. Навіть у цілковитому маразмі. От сказали «плюси», що Порошенко – «барига і мародер, який убив брата». Результат – всі повірили. От говорять уже зараз «Плюси», що голова Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі Тарас Качка і міністр розвитку економіки Ігор Петрашко – посіпаки Москви і російські запроданці... І як ви думаєте? Кому повірять українці – здоровому глузду, чи тому що говорять «Плюси»?
Це дивовижна історія. Впровадити мито намагаються на підставі скарги компаній «Укргазовидобування», «Укртатнафта» і «Укрнафта». Експерти проаналізувавши зміст скарг, знайшли там все – від маніпуляції даними до відвертої фальсифікації. Але... «Правда не те що сталося – правда те що написали газети». «Плюси» сказали, що скарги – правильні і що мито покликане забезпечити енергобезпеку, значить так і є. А той хто не згоден – запроданець Кремля. Кожні «Плюси» - підтвердять.
Ми увійшли в дивовижну еру. В часи, коли той хто має рейтинговий телеканал – має все. Вибори президента країни, більшість у Верховній раді, рішення судів, рішення уряду на свою користь. Характерна деталь – місяць тому Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі намагалася відмовити цим намірам впровадити мито на імпорт дизпалива – відтоді керівництво комісії наразилося потужну піар-компанію. «Плюси» зробили з них «зрадників і запроданців». І от тепер...
Хто залишиться в Україні владою? Власники телеканалів, як у романах Стівена Кінга? Чи все ж таки український народ? Чекаємо 22 червня.
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський вчора о 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус вчора о 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський вчора о 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик вчора о 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський вчора о 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін вчора о 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський вчора о 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13562
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5196
-
Аграрії з Кіровоградщини купують недобудовану лікарню в центрі Києва. Для чого
Бізнес 5086
-
Сто днів на відповідь: став остаточно зрозумілим дедлайн Трампа для Путіна
Думка 4145
-
"Якщо заробляємо півтори гривні – щасливі" – власник мережі АЗС
Бізнес 3920