В якому світі живе Зеленський?
Іспанська газета «El Pais» опублікувала статтю Володимир Зеленського «Україна здійснює кроки, аби уникнути банкрутства». Одкровення починається прямо з назви – яке таке банкрутство?
Іспанська газета «El Pais» опублікувала статтю Володимир Зеленського «Україна здійснює кроки, аби уникнути банкрутства». Стаття категорично контрастує зі змістом фільму «Рік президента Зеленського». Одкровення починається прямо з назви – яке таке банкрутство? Звідки? Чому? Рік тому коли Зеленський став президентом, ні про яке банкрутство Україні не йшлося як таке. Так, Україна була далеко не Ельдорадо, але з твердження що через рік президент України буде говорити про можливість банкрутства країни, сміялися б 9 з 10 наших громадян – у першу чергу прибічники Зеленського.
Статті президента немає на офіційному сайті голови держави. Тому щиро раджу читачам прочитати її в оригіналі – посилання внизу. Для тих хто не володіє іспанською, відкрию таємницю – текст статті ідеально перекладає гул-перекладач. Очевидно – писали статтю у конторі Мендель, тож і переклали її іспанською на рівні 3-го класу – без ідіом, і складних обертів. Що ж написав президент України?
Про те що Україні потрібні гроші. Негайно потрібні гроші. «Без цього з’являться ознаки банкрутства, яке занурить Україну в злидні. Відновлення після банкрутства буде довгим і важким. Ми не можемо ризикувати життями мільйонів людей, і з цієї причини ми чекаємо на нову програму фінансування від МВФ та Всесвітнього банку». Я насмілюся нагадати, що за президента Порошенка МВФ та Світовий банк не відмовляли Україні навіть під час гострих фаз війни. З моменту ж інавгурації резидента Зеленського МВФ нашу країну просто ігнорує.
Чому ж МВФ мусить дати гроші Україні? Доводи які навів президент Зеленський всерйоз викликають занепокоєння – чи справді президент адекватно оцінює реальність? Просто пройдемося по пунктах.
«Ми провели більше реформ, ніж будь-який попередній уряд»… Що?! «Ми завершили створення антикорупційної системи»… Що?! «Україна… країна, яка уже має позитивний досвід боротьби з епідемією коронавірусу і яка може допомогти іншим країнам»… Що?!! Серйозно? У нас закінчилися власні проблеми?
А президент Зеленський не зупиняється. «Ми працюємо над програмою для інвесторів»… Взагалі-то, програми для інвесторів створювали за президента Порошенка – в країну зайшли «Ryanair», «IKEA», інвестори відкрили більше 200 нових підприємств. А нині? «Ми почали шлях до миру, розпочавши діалог з Росією, країною, яка не спілкувалася з попереднім урядом» - тобто шлях до миру, в розумінні Зеленського це зростання загиблих на 20% на тлі розведення сил? І нарешті. «Два знакових рішення: захистити українську банківську систему від олігархів і відкрити прозорий ринок землі».
Щодо ринку землі – правда. Закон про ринок землі – прийнятий. Але. Зеленський НІКОЛИ не прийняв би його силами своєї «монобільшості». Закон був прийнятий спільними зусиллями частини «Слуги народу», «ЄвроСолідарності» і «Голосу», після того як були прийняті всі поправки, що їх зажадала «ЄвроСолідарність». Так що це спільний успіх Зеленського і Порошенка. А от щодо захисту банківської системи від олігархів…
Зеленський відверто збрехав. На момент виходу його статті закон про неповернення банку «Приват» колишнім власникам ще не прийнятий. Натомість родина Суркісів відсуджує у державного «Привату» нові й нові обсяги коштів. По суті вся стаття Зеленського зводиться до тези: «МВФ і Світовий банк мусять дати Україні гроші, бо Україна прийняла закон про ринок земель. А закон про банки – потім… якось».
Виникає доречне питання – Зеленський всерйоз вважає, що у західних фінансових структурах сидять повні ідіоти? Він гадає, що там не знають української динаміки реформ? Не відають, які закони прийняті Верховною Радою? Там не знають хто і що довело Україну до загрози банкрутства? Нарешті – він думає там не відчувають різниці між тим, що говорить Зеленський всередині України і що він пише в іспанських газетах?
Боюся, у МВФ і Світового банку питання виникне те саме, що й у мене. В якому, власне, світі живе президент Зеленський? В реальному, чи…
https://elpais.com/internacional/2020-04-27/ucrania-toma-medidas-para-evitar-la-bancarrota.html
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський вчора о 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус вчора о 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський вчора о 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик вчора о 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський вчора о 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін вчора о 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський вчора о 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13652
-
Аграрії з Кіровоградщини купують недобудовану лікарню в центрі Києва. Для чого
Бізнес 5466
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5197
-
"Якщо заробляємо півтори гривні – щасливі" – власник мережі АЗС
Бізнес 5062
-
Угода про надра не визнаватиме допомогу США боргом України – Качка
Бізнес 4209