Заборона на в'їзд: як дати меседж для російського інформпростору
Офіційне повідомлення про заборону на в'їзд росіянам пізніше отримало уточнення: буде поглиблена співбесіда. Але поїзд уже пішов
Сьогодні Голова прикордонників заявив, що чоловіки – громадяни РФ у віці з 16 до 60 року не матимуть права в’їзду на територію України. Здавалось все правильно. Для воєнного стану і відповідні рішення.
Потім прикордонники уточнили. З чоловіками з РФ будуть просто проводити поглиблену співбесіду. Але поїзд вже пішов. Сьогодні можна очікувати на всіх російських каналах новину про суцільне обмеження в’їзду. Бо це чітко лягає у канву українофобії, яка стає частиною російської ідентичності. Точніше не російської, а ідентичності путінського режиму, який вже не один раз на ненависті до українців намагався урятувати свій рейтинг.
Щоправда, мене дивує і позиція України. По-перше, яка дозволила собі подібні заяви. Навіть з подальшим уточненням. Ми живемо в інформаційній війні, у війні де люблять маніпулювати думкою. А тому, хто хотів почути про тотальну заборону, почує виключно про неї. І я не виключаю, що кількість росіян, які їхатимуть до нас знизиться. Вони не повірять в «уточнення». Причому, як чоловіків, і жінок (бо багато хто не схоче їхати без подружжя). А відповідно, - поглиблюється інформаційна ізоляція громадян РФ. Тому не дивуйте, що вони все більше і більше віритимуть власним телеканалам: і в «розп’ятих хлопчиків», і в «офіційно закінчилась сіль». І, звичайно, в фашизм в Україні.
По-друге, хотілось відразу почути й голос феміністичних організацій, які б повідомили б про секстистскі мотиви в рішенні прикордонників. Чому лише чоловіки призовного віку? Власне для тих, хто цікавиться глибше цим войовничістю жінок, можуть почитати не лише про амазонок, але й про жіночі батальйони смерті, які були сформовані під час Першої світової війни в Російській імперії. Або для старшого і середнього покоління – хто стріляв у Леніна. А якщо не дуже копатись в історії, подивіться будь-ласка, хто був виконавцем терористичного акту в якому загинув наш контррозвідник Хараберюш.
І щодо реальної долі росіян як виконавців злочинів. У цьому році кримінальних злочинів росіянами учинено трохи більше 500. З майже півмільйона. Тобто всього 0,1% (!) від усіх кримінальних злочинів. Росіяни дотримувались і будуть дотримуватись тактики «іхтамнєт», тому їх головне завдання – це робити виконавцями антидержавних злочинів носіїв українських паспортів. І тих, хто живе в окупації, і тих, кому все-рівно, хто платить гроші за злочин і що буде з його країною. А замовникам в епоху інформаційної революції не треба їздити в Україну.
Тому, глобальних змін від посилення прикордонного контролю можна не очікувати. Більше інформаційні наслідки. І найголовніший для нас у тому, що навіть та інформація, яка надходить від офіційних джерел, постійно вимагає перевірки. А відповідно – менше панікувати, більше думати.
- Чи варто шукати справедливості у країні чиновників? Любов Шпак вчора о 20:42
- Изменения в порядок оформления отсрочки. Постановление 1558 и 560 Віра Тарасенко вчора о 18:49
- Документи в умовах окупації: між правом та реальністю Дмитро Зенкін вчора о 17:06
- Івенти для покоління Хоумлендерів. Особливості та деякі думки Олексій Куліков вчора о 16:12
- Спецоперація проти "Глобино" Євген Магда вчора о 14:29
- Податок на посилки: думки щодо за і проти цієї ініціативи Олег Пендзин вчора о 14:20
- Нумерологія в податках. Цифра 11 Євген Власов вчора о 12:21
- Америка поза глобальною грою: філософія відступу чи стратегічна помилка? Світлана Приймак вчора о 09:00
- Думка первинна, чули? Катерина Мілютенко 22.01.2025 23:42
- 21% українців, які хотіли б емігрувати – це катастрофа Володимир Горковенко 22.01.2025 16:07
- Як ШІ змінює закупівлі: клієнти-машини та криза кадрів Марина Трепова 22.01.2025 15:12
- Пеня на заборгованість по аліментах: поняття, порядок нарахування та граничний розмір Леся Дубчак 22.01.2025 15:01
- Правила ефективного партнерства в адвокатурі Тетяна Лежух 22.01.2025 13:33
- Перемир’я між Ізраїлем і ХАМАС: виклики та перспективи після 15 місяців конфлікту Олег Вишняков 22.01.2025 13:25
- Як корпоративний медичний одяг змінює клініку: мій досвід Павло Астахов 22.01.2025 09:26
-
Забудьте про молодь. Її в Україні не буде
Думка 11868
-
США висунули Путіну ультиматум: що насправді хотів сказати Трамп
Думка 2887
-
TikTok погодиться на угоду, щоб залишитися доступним у США
Бізнес 1972
-
Дешево, але дорого. Порівняння вартості життя у Києві та інших європейських містах
Інфографіка 1967
-
"Сьогодні надійшли кошти". Співвласник АТБ Буткевич заплатив 1,9 млрд грн за Аерок
Бізнес 1859